Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 13 Mayıs Vize Görüşmesi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 13 Mayıs Vize Görüşmesi

Arkadaslar vizesini alanlara hayırlı olsun,adaylara da Allah yardımcı olsun.Benim 13 Mayısta vize görüşmem var saat 1 de Ankara da.Çok stres yapıyorum ilk defa katılıyorum.Daha önceden katılan ve bu sene görüşmeye girenlerden bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.Ankaradaki elçilik hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim?Birde ben temmuz başında uçacağım Allah nasip ederde vizemi alırsam o tarihe kalan varmı?Şimdiden teşekkürler..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

oncelikle sikinti yapmana gerek yok biraz ingilizcen varsa ve ortalaman 2nin ustundeyse sikinti yapmana gerek yok genelde sorular benzerdi forumdan vizede cikan sorular diye aratirsan zaten yiginla bilgi mevcut bunlara bak kafana takma gerisini alirsin insallah.diger konu yani tarih konusuna gelince temmuzda giden 2 tane tanidigim arkadasim var giden gec gitmende isini ayarladigin surece sikinti yok
    SEHIRLER HAKKINDA DETAYLI BILGI ICIN TIKLA
    http://www.turkishwat.net/eyaletler-...nun-sehri.html

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben 21nisanda ankarada girdim vize görüşmesine gayet rahat aldım sen de alırsın ortalaman 2üzeri ve son sınıf değilsen garanti.benim orda bulunduğum süre içerisinde yalnızca 1kişi red yedi o da gecen sene üstüste red yediği ve son sınıf olduğu içindi.diğer herkes aldı rahatça.tek tavsiyem şu olabilir.gittiğinde ilk gişelerin önündeki sandalyelere otur ki senden öncekilere sorulan soruları iyi duyabilesin cünkü otomatiğe bağlıyorlar öğrencide değişik bi durum yoksa aynı soruları soruyorlar nerdeyse.şimdiden bol şans diliyorum sana
    mutluluk paylaşıldığı sürece gerçektir! (Christopher Johnson McCandles)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürler dediklerinizi yapacağım ama ben son sınıf öğrencisiyim ve okulum uzadı..genel ortalamam 66 ama 3.sınıf 1. dönem ortalamam 26 bu yüzdende okulum uzadı.Turkishwata takıldıgımdan beri biraz rahatladım ama ilk oldugu için yinede kasıyor insanı ya

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben son sınıfım.alttan baya dersim var.hatta ortalamamı bu dönem 2nin üzerine çıkardım.ingilizcem zayıf fakat soruları ezberledim girdim ve aldım... çok büyük sıkıntı çıkaracaklarını sanmıyorum...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dönemlik ortalamana pek fazla takılma zaten vize görüşmen 1-2 dk sürcek. transkriptinin her dönemini inceleyerek vakt yok sonuca bakılır genelde.heyecanlı olsan bile belli etmemeye çalış rahat ol. bnde ankara da girdim ilk gişedeki adam çok rahat veriyor bana 5 soru sormuştu toplamda.kasmıyorlar pek..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar bugun Ankarada saat 1 gibi içeriye alındık ve beklemeye basladık 4 numaralı gişede kıvırcık saclı bayan parmak izi aldı yine beklemeye başladık.1 numaralı gişedeki sarışın renkli gözlü güleryüzlü bayan çağırmaya başladı heyecan giderek artmaya başladı ve 337 numara yandı ve ben 1 numaray gittim..
    Nerde okyorsun dedi Tokat dedim nerde diye sordu SAmsunun yanında dedim.tokatlımısın dedi bende kahramanmaraşlıyım dedim dondurma şehri dedi güldümezun olduktan sonra ne yapacaksın dedi yüksek lisans dedim..bölümü mü sordu kimya dedim güzel dedi..ups e git vizenle birlikte pasaprtun gelecek dedi upse gittim adres verdim çıktım ama kasılacak kadar zor bişey değilmiş onu gördüm alacak olan herkese kolay gelsin Allah yardımcısı olsun...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hayırlı olsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)