Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tekel Bayii'nde Savaş! (ESKİŞEHİR)

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Standart Tekel Bayii'nde Savaş! (ESKİŞEHİR)

Arkadaşlar belkide bir çoğunuz bu videoyu facebook aracılığı ile seyrettiniz ancak burada paylaşıp kopmamızda fayda var diye düşÃ¼nüyorum

Olay Eskişehir Çifteler caddesindeki bir bayide geçiyor. Hatta Ahmet abi yerel gazetelere çıkıp "Atışlarım isabetlidir" diye bir demeç vermiş. İzledikçe gülmekten ölüyorum..

İlgili Linkler:

Dikkat görüntüler yer yer küfür içermektedir.
    Video için : Tekel Bayisinde Savaş Tekel Bayide Alkoliklerle Savaşan Arkadaş izle | AyınSoft

Ekşisozlükte rekora koşan entryler eskişehir'deki tekel bayisinde çıkan savaş - ekşi sözlük

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

süper bişey yaparasını vercem olum sen polisi ara
    Beni Çekemeyenler,Anten Taksın

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

1 dk parasını vercem

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

face te ahmet abi adına kurulan grup

Tekel Savaşlarının Başrol Oyuncusu Ahmet Abi | Facebook

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

namı diğer Rentekar Ahmet

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

apaçilerin korkulu rüyası.. richard 99 mutlaka okusun. adam her votka şişesini 40 kağııtan hesap etsen 400 lirayı 30 sn de heriflere fırlattı 5 kasa bira şişesi fırlatmasını hiç saymıyorum zaten. dükkanda en az 1500 liralık hasar var )) hahaha

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

-ahmet abi, abi napıyosun ?
    -bi dakka. sizin ananızı avradınızı...

Beni Çekemeyenler,Anten Taksın

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ama nihayetinde parasını vercek hacım adam

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Eskişehir bu olayı konuşuyor
    27 Nisan 2010 Salı

Bir tekel bayiinde "içki değiştirme" meselesi yüzünden çıkan kavgada bıçaklanan oto kiralamacı, kendisine saldıran 4 kişiyi içki şişeleri atarak kovaladı.
    Bıçaklama anı ve içki şişelerinin havada uçuştuğu olay, işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.
    Olay, Cumhuriyet Bulvarı’ndaki bir tekel bayiinde meydana geldi. İddiaya göre, alkollü olan M.D., M.A., M.K. ve H.D., yanlarında getirdikleri bir şişe votkayı tekel bayii T.E.’ye vererek yerine bira istedi. T.E. içkiyi değiştirmeyeceğini söyleyince tartışma çıktı. Yandaki oto kiralama dükkanının sahibi Ahmet Yılmaz, bayideki münakaşaya katılıp, 4 kişinin dükkanından çıkmasını istedi. Bu esnada şahıslardan biri Yılmaz’ı sol bacağından bıçakladı. Bunun üzerine Ahmet Yılmaz, içki şişelerini 4 kişinin üzerine atmaya başladı.
    Atılan şişelerin isabet etmesiyle yere düşen şahıslar, tekrar ayağa kallkıp dükkandan dışarı çıktı. Yılmaz, dükkan önündeki 4 kişiye eline geçirdiği dolu içki şişelerini atmayı sürdürdü. Ahmet Yılmaz, dükkan sahibi T.E.’nin, "Ağabey bir şey kalmadı, artık atma" demesi üzerine, zararını karşılayacağını söyleyerek, polis çağırmasını istedi. Dükkanın vitrin camlarının da kırıldığı olayda, 4 bin 500 TL civarında maddi hasar olduğu öğrenildi. Tekel bayiindeki güvenlik kamerasının saniye saniye kaydettiği olay yaklaşık 20 dakika sürdü. İhbar üzerine olay yerine polislerin gelmesiyle, yaralanan Ahmet Yılmaz ve diğer 4 kişi çeşitli hastanelere kaldırıldı. M.D., M.A., M.K. ve H.D. tedavilerinin ardından gözaltına alındı. Ahmet Yılmaz da, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavisinin ardından taburcu edildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.
    ESKİŞEHİR BU OLAYI
    KONUŞUYOR
    Kavgada bıçaklanan şahsın kendisine saldıran 4 kişiye 5 kasa içki şişesi attığı ortaya çıktı.
    Kendisine saldırıp bacağından bıçaklayan M.D., M.A., M.K. ve H.D.’yi dükkandaki içki şişelerini atarak kovalayan oto kiralama dükkanı sahibi Ahmet Yılmaz, şehirde günün konusu oldu. Attığı şişelerin hemen hemen hepsini şahıslara isabet ettiren Yılmaz, dükkan sahibi T.E.’nin, "Ağabey bir şey kalmadı, artık atma" demesi üzerine zararını karşılayacağını söyleyerek adeta dükkanı boşaltana kadar içkileri atmayı sürdürdü. İş yerindeki güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülenen olayda, vitrin camı da kırılan dükkandaki maddi hasarın 4 bin 500 TL civarında olduğu bildirildi.
    Dükkan sahiplerinden Mustafa Erkoç, "Olay esnasında dükkanda kardeşim vardı. Ahmet ağabey, olay üzerine dolap ve vitrinlerdeki içkileri komple boşaltmış. 5 kasa bira gitmiş. 120-130 şişe bira atmış. Dörder dörder alıp alıp atmış. Acayip derecede de iyi bir atıcı. İlk attığı şişeyle iki kişiyi düşÃ¼rmüş. İki kişi dışarıda, onlara da attığı şişeleri denk getirmiş. Başka türlü de bunların elinden kurtulamazdı" dedi.
    "BEN KENDİMİ SAVUNDUM, ELİME NE GELDİYSE ATTIM"
    Eskişehir’in Cumhuriyet Bulvarı’ndaki bir Tekel bayiinde meydana gelen olayda, kendisine saldırıp sol bacağından bıçaklayan M.D., M.A., M.K. ve H.D.’yi dükkandaki içki şişelerini atarak kovalayan oto kiralama dükkanı sahibi Ahmet Yılmaz, olayı gazetecilere anlattı. İlk attığı şişeyle iki kişiyi yıkan ve attığı şişelerin hemen hemen tamamını isabet ettiren Yılmaz, şahısların komşusundan haraç istediğini iddia ederek, "Ben şahısların tekrar dükkana geldiğini duyunca yerimde duramadım ve komşuma yardıma gittim. Tartışma çıkınca beni bıçakladılar. Ben de kendimi savundum. Önüme ne geldiyse vurdum. Ama hiç kimse bana yardım etmedi, herkes seyretti. Yol trafğe kapandı. Etrafta 150-200 kişi toplandı. Bir de benim biri esnaf, diğeri polis olan arkadaşlarım yanımdaydı, olay üzerine onlar kaçtı. Tek başıma içeride kaldım. Şişeleri kendimi korumak için attım. Yoksa beni öldüreceklerlerdi. Ama bu arada şahıslardan biri bacağıma iki kez bıçakla vurmuş. Kan kaybedince bacağım uyuşmaya başladı. Bunun üzerine attığım zşişelerin sayısı belirsiz. Tezgahları hep boşalttım. Bayici Tuna, ’Ağabey atma, aman gitti’ diye bağırdı. Ben de parasını vereyim dedim. Yoksa pisi pisine gidecektik. Beni satan arkadaşlarım kaçtı. Öyle insanlık olmaz. Onlar gitsinler başka ülkede yaşasınlar" diye konuştu.
    Atışlarının ’süper’ olduğunu söyleyen Yılmaz, kendisine saldıranlara mesaj göndererek şunları söyledi:
    "Adalet böyle insanları serbest bırakmasın. Salacaklarsa bana versinler.
    Ben bıçak yarasından dolayı şu anda yerimden kalkamıyorum. 45 dakika kavga ediyorum, kendimi savunuyorum, kimse yardıma gelmedi. Beni bıçaklayan çocuğa ve küfredenlere onları yutturacağım. Bu konuşmamı aynen dinlesinler."

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Facebook'ta hayran sayfalarında hayran sayıları hızla artıyor ))

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla son ana kadar güldüğüm bir videoydu ama o en sonunda polisi arıyorum açmıyo sözüne karşılık gülsemmi ağlasammı bilemedim ahmet abi de maşallah koydumu oturtan cinsten bir abimiz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Son zamanlar eskişehirdeki gidiş gidiş değil. bakalım sonu hayır olsun. alkol alıp, sağa sola buklaşan kişi sayısı acayip derecede arttı.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sonunda abd iran ı vurabilecek hedefi vurma yüzdesi çok yüksek olan teknolojiye kavuştu ahmet abi ye sorgusuz sualsiz vize vermişler

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

koptumm yyaa=)) Vericem lean parasınıı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

işte alkol boyle birşey arkadaşlar.alkol ve delikanlılık kulturu bu sonuca yol acıyor.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dükkanıma yaklaşık beşyüz metre uzaklıktaki başka bir dükkanda gerçekleşmiş savaştır. teğet geçen ekonomik kriz, işsizlik, yıllardır pompalanan kurtlar vadisi kültürü, 12 eylülün eserlerinden olan tribün abiliği-terörünün eseri olan itler ile türünün son örneklerinden, yakında hiç göremeyeceğimiz değerlerden ahmet "abi" arasında gerçekleşmiş savaştır.

ahmet abi hakkında atıp tutmak için orada neler olduğunu anlamak gerek, orada neler olduğu da ekran karşısında oturup kafa atarken dikkat edilecek hususları yazarak değil, ekmek parası peşinde gece yarılarına kadar dükkan açarak ve gerekirse kazandığın ekmeği çakallara kaptırmamak için kanını dökerek, kan dökerek anlaşılabilir ancak.

ha diyecekler çıkacak "ahmet abi'nin ekmek parası mıydı?" ondan diyoruz ya zaten "türünün son örneklerinden". onun değildi de, komşusunun ekmek parasıydı. komşusunun emeği, ekmeği ahmet abi için namus meselesiydi. ahmet abi -belki- kötü giden işleri için , yarın ödeyeceği kirası, cumaya kesilmiş çeki, pazartesi vadeli senedi için almıştı birasını, votkasını çekiyordu dükkanında, usulca, dertlice ama kimseye zararı olmadan, delikanlı gibi yandaki büfeciye belki "üstüne fıstık ver" belki de "yaz abim" diyerek vermişti nevalesinin hesabını.

dedim ya yakınlarda esnafım, buraya bir terzi açıldı geçenlerde adam işini kaybetmiş, almış bir makina oğlu, karısı, kızı, kendisi duruyor dükkanda, bir şeylere çabalıyorlar, ayakta kalmaya çalışıyorlar, oğlu onbeş, kızı on yaş civarlarında, çocuklar okuldan geliyor akşama kadar kalıyorlardı dükkanda, muhabbetim dahi olmadı adamla uzaktan gözlemliyorum ama biliyorum ki çocuklar evde gündüz soba, kombi vs. yanmasın diye akşama kadar bekleşiyor dükkanda, bunların hesaplandığı bir ayakta kalma mücadelesi, dükkanda mecbur yanıyor eve fazla gelmesin hesabı, krizin teğet geçtiği ülkede lost izlememiş, uludağ limonata içmemiş, nutella yememiş insanların mücadelesi. neyse oğlan birgün kapı önünde top oynarken mahallenin çocuklarından birisiyle kapıştı, bir iki yumruk salladılar birbirlerine, çocukca, diğerinin dudağı patladı hafiften, terzi baba çıktı oğlu aldı içeriye bir iki tane de patlattı, biliyor çünkü yalnızlığın, yabancılığın, arkasızlığın başına neler açabileceğini ki yarım saat geçmedi dudağı patlayan çocuk mahallenin abileriyle geri döndü, abi dediğim ahmet "abi" değil üzerine tartıştığımız görüntülerdeki itlerin fotokopileri, içmişler, ahlaksızca, gözleri dönmüş, insanlıktan çıkmışlar terziyi dışarı çıkardılar, özürlerine rağmen, karısının, kızının, oğlunun yanında, karısına, kızına, oğluna ve kendine en duyulmadık, en aşağılık küfürleri ederek dövdüler, bayıltıncaya kadar, bir ahmet abi çıkmadı, bir ahmet abi olamadık, dükkanın camı çerçeveyi indirecek, makinayı başlarına geçirecek, makasları götlerine sokacak bir ahmet abi gibi aslan dikilemedi çakal sürüsünün karşısına. terzi ertesi gün taşındı.

bu ortamda, sıcak evlerde, -kimsenin emeğimi küçümsemek istemem ancak- vahşetin insana yönlenmesinin nadir olduğu ortamlarda kazanılan paralarla sağlanan yaşamlarda, ahmet abi'ye gülmek, eleştirmek, yermek, bu videoyu bir kamera şakasıymışçasına eğlenerek izlemek mümkün. ama ben biliyorum, terzi biliyor, ahmet abi biliyor; bu görüntüler şaka değil tam tersi hayvanların biribirini boğazladığı, öldürdüğü bir afrika belgeseli kadar, yaşamak, ayakta kalmak için güçlü olmak gerekliliğinin gözler önüne serildiği belgeseller gibi gerçek ve acı.

bu ve yarın oluşacak benzer görüntülere gülen istediği kadar güler, yeren yerer. ne olursa olsun, haftada 7 gün, günde 16 saat, insanlıktan çıkmış şekilde, hayvanca çalışarak, ekmeğini, kimseninkine göz dikmeden kazananlar, ona el uzatacaklara karşı yine hayvanca savunacaklar, ama hayvan var, hayvan var....

aslansın ahmet "abi"m, aslan...

eskişehir'deki tekel bayisinde çıkan savaş - ekşi sözlük
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

bu yontem bunalımda olan insanları dejarj etmek ve rahatlatmak amaçlı kullanılabilir super stres atılı boyle yakında bu olayın anımasyon oyunu bıle cıkabilir

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dükkanıma yaklaşık beşyüz metre uzaklıktaki başka bir dükkanda gerçekleşmiş savaştır. teğet geçen ekonomik kriz, işsizlik, yıllardır pompalanan kurtlar vadisi kültürü, 12 eylülün eserlerinden olan tribün abiliği-terörünün eseri olan itler ile türünün son örneklerinden, yakında hiç göremeyeceğimiz değerlerden ahmet "abi" arasında gerçekleşmiş savaştır.

ahmet abi hakkında atıp tutmak için orada neler olduğunu anlamak gerek, orada neler olduğu da ekran karşısında oturup kafa atarken dikkat edilecek hususları yazarak değil, ekmek parası peşinde gece yarılarına kadar dükkan açarak ve gerekirse kazandığın ekmeği çakallara kaptırmamak için kanını dökerek, kan dökerek anlaşılabilir ancak.

ha diyecekler çıkacak "ahmet abi'nin ekmek parası mıydı?" ondan diyoruz ya zaten "türünün son örneklerinden". onun değildi de, komşusunun ekmek parasıydı. komşusunun emeği, ekmeği ahmet abi için namus meselesiydi. ahmet abi -belki- kötü giden işleri için , yarın ödeyeceği kirası, cumaya kesilmiş çeki, pazartesi vadeli senedi için almıştı birasını, votkasını çekiyordu dükkanında, usulca, dertlice ama kimseye zararı olmadan, delikanlı gibi yandaki büfeciye belki "üstüne fıstık ver" belki de "yaz abim" diyerek vermişti nevalesinin hesabını.

dedim ya yakınlarda esnafım, buraya bir terzi açıldı geçenlerde adam işini kaybetmiş, almış bir makina oğlu, karısı, kızı, kendisi duruyor dükkanda, bir şeylere çabalıyorlar, ayakta kalmaya çalışıyorlar, oğlu onbeş, kızı on yaş civarlarında, çocuklar okuldan geliyor akşama kadar kalıyorlardı dükkanda, muhabbetim dahi olmadı adamla uzaktan gözlemliyorum ama biliyorum ki çocuklar evde gündüz soba, kombi vs. yanmasın diye akşama kadar bekleşiyor dükkanda, bunların hesaplandığı bir ayakta kalma mücadelesi, dükkanda mecbur yanıyor eve fazla gelmesin hesabı, krizin teğet geçtiği ülkede lost izlememiş, uludağ limonata içmemiş, nutella yememiş insanların mücadelesi. neyse oğlan birgün kapı önünde top oynarken mahallenin çocuklarından birisiyle kapıştı, bir iki yumruk salladılar birbirlerine, çocukca, diğerinin dudağı patladı hafiften, terzi baba çıktı oğlu aldı içeriye bir iki tane de patlattı, biliyor çünkü yalnızlığın, yabancılığın, arkasızlığın başına neler açabileceğini ki yarım saat geçmedi dudağı patlayan çocuk mahallenin abileriyle geri döndü, abi dediğim ahmet "abi" değil üzerine tartıştığımız görüntülerdeki itlerin fotokopileri, içmişler, ahlaksızca, gözleri dönmüş, insanlıktan çıkmışlar terziyi dışarı çıkardılar, özürlerine rağmen, karısının, kızının, oğlunun yanında, karısına, kızına, oğluna ve kendine en duyulmadık, en aşağılık küfürleri ederek dövdüler, bayıltıncaya kadar, bir ahmet abi çıkmadı, bir ahmet abi olamadık, dükkanın camı çerçeveyi indirecek, makinayı başlarına geçirecek, makasları götlerine sokacak bir ahmet abi gibi aslan dikilemedi çakal sürüsünün karşısına. terzi ertesi gün taşındı.

bu ortamda, sıcak evlerde, -kimsenin emeğimi küçümsemek istemem ancak- vahşetin insana yönlenmesinin nadir olduğu ortamlarda kazanılan paralarla sağlanan yaşamlarda, ahmet abi'ye gülmek, eleştirmek, yermek, bu videoyu bir kamera şakasıymışçasına eğlenerek izlemek mümkün. ama ben biliyorum, terzi biliyor, ahmet abi biliyor; bu görüntüler şaka değil tam tersi hayvanların biribirini boğazladığı, öldürdüğü bir afrika belgeseli kadar, yaşamak, ayakta kalmak için güçlü olmak gerekliliğinin gözler önüne serildiği belgeseller gibi gerçek ve acı.

bu ve yarın oluşacak benzer görüntülere gülen istediği kadar güler, yeren yerer. ne olursa olsun, haftada 7 gün, günde 16 saat, insanlıktan çıkmış şekilde, hayvanca çalışarak, ekmeğini, kimseninkine göz dikmeden kazananlar, ona el uzatacaklara karşı yine hayvanca savunacaklar, ama hayvan var, hayvan var....

aslansın ahmet "abi"m, aslan...

eskişehir'deki tekel bayisinde çıkan savaş - ekşi sözlük

ayhn ağzna sağlk. gerçekten muhteşem yazmışsın. böle it'ler cok arttı son zamnlarda. içkiyi götünle mi içiyorsun be adam ? adabyla iç, git bi bankta uyu sonra. helal olsun ahmet abiye. gerçekten yürek varmş adamda. arkdsları bile yalnz bırakmısken, komşusunn ekmeği için kaç kişiyle sawaşmış. bıçaklanmış adam, biraz alkollü ama diğer 4 kşnn eline wermiş tabiri caizse .....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/ha...20yadrdlar#gor

Ahmet Abi nin dükkanı kurşunlandı arkadaşlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks