Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 19 Nisan vize görüşmesi, ne sormazlar !!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart 19 Nisan vize görüşmesi, ne sormazlar !!!

arkadaşlar, ilk kez vize talebi yapıyorum. vize başvuru olayı nasıldır, ne sorarlar, nasıl davranılması gerekir? bilgilerinizi paylaşırsanız mutlu ve bi o kadar da huzurlu olurum

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

benım de aynı gun 7:45

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı rcp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benım de aynı gun 7:45
    iyiymiş kardeşim.benim 8.30 da istanbulda

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

benımde istanbul,ohio nun hangi sehrinde calısacaksın?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı rcp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benımde istanbul,ohio nun hangi sehrinde calısacaksın?
    görüşürüz o zaman inşallah ohio da toledo'ya gitcem uçakla ordanda putnam'a gitcem. ama benim gezici iş ohio'nun neredeyse tamamını gezicem =) sen de mi ohio'ya gidiceksin ?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

merka anasayfada koskoca vize konusunda merak edilenlerby birisi sisimli konu var hatta vizede sorulan sorular diye koca bir konu daha var .. vize konusunda merak edilenler konusunu mutlaka oku..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı merka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, ilk kez vize talebi yapıyorum. vize başvuru olayı nasıldır, ne sorarlar, nasıl davranılması gerekir? bilgilerinizi paylaşırsanız mutlu ve bi o kadar da huzurlu olurum
    ben de ilk defa gittim ve ben alabıldıgıme gore herkes alır dıyorum baska da bısey demıyorum..ıngılızce cok kotuydu benım ama aldım vizeyi ..onceden yaptıgım hazırlık http://www.turkishwat.net/soru-cevap...cevaplari.html ...benım vıze grsmesı http://www.turkishwat.net/2010-vize-...gorusmesi.html ..hadi kolay gelsın
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de ilk defa gittim ve ben alabıldıgıme gore herkes alır dıyorum baska da bısey demıyorum..ıngılızce cok kotuydu benım ama aldım vizeyi ..onceden yaptıgım hazırlık http://www.turkishwat.net/soru-cevap...cevaplari.html ...benım vıze grsmesı http://www.turkishwat.net/2010-vize-...gorusmesi.html ..hadi kolay gelsın
    eyvallah arkadaşım ilgin için çok sağol

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

soru soran kadını iyi dinlersen ve sakın olursan kı kadının karsısına gıttıgınde dırek sakınlesıyorsun.. ilk okul ingilizcesi yeter bence sitelerden sorulan soruları bulup ingilizceyi iyi bilen arkadaslarına cvplatırsan 1 dk da alırsın vizeyi...örneğin ben ole yaptım ve babamın meslegını acıklayan super bir paragraf yazdım..

sonra kadın bana have you ever been in foreign country? dedi ben no dedım
    ardından kadın bana father ever been in foreign country demiş?! ama bendeniz aradan father kelimesini alıp basladım babamın işini anlatmaya...

sonra no no no no fln dedı soruyu bıda sordu no dedım...

kadın baktı ben o sorunun cvbını bılıom what do you father do? dedi çogunlukla iyi insanlar güler yüzlüler. arkadasım konustugu kadınla sakalastı fln gayet samımıydı. arkada fb-gs muabbeti dondu..raat ol al gel vizeyi basarılar.
    kill them all-spartacus

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Vize görüşmesine giren çoğu arkadaş konu açıyor, görüşmeleri sonuçlananların konularını da incelersen daha çok fikir sahibi olursun ordaki ortam, atmosfer, sorulan sorular vs ile ilgili. Bol şans şimdiden.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

beyler eyvallah hepinize =) fena bi ingilizcem de yo hani inşallah olumlu gelişmeleri paylaşcam sizlerle

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı merka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    görüşürüz o zaman inşallah ohio da toledo'ya gitcem uçakla ordanda putnam'a gitcem. ama benim gezici iş ohio'nun neredeyse tamamını gezicem =) sen de mi ohio'ya gidiceksin ?
    evet cedar point e gidecem,beklerim vizeleri alırsak tabi

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı V!p3r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    soru soran kadını iyi dinlersen ve sakın olursan kı kadının karsısına gıttıgınde dırek sakınlesıyorsun.. ilk okul ingilizcesi yeter bence sitelerden sorulan soruları bulup ingilizceyi iyi bilen arkadaslarına cvplatırsan 1 dk da alırsın vizeyi...örneğin ben ole yaptım ve babamın meslegını acıklayan super bir paragraf yazdım..

sonra kadın bana have you ever been in foreign country? dedi ben no dedım
    ardından kadın bana father ever been in foreign country demiş?! ama bendeniz aradan father kelimesini alıp basladım babamın işini anlatmaya...

sonra no no no no fln dedı soruyu bıda sordu no dedım...

kadın baktı ben o sorunun cvbını bılıom what do you father do? dedi çogunlukla iyi insanlar güler yüzlüler. arkadasım konustugu kadınla sakalastı fln gayet samımıydı. arkada fb-gs muabbeti dondu..raat ol al gel vizeyi basarılar.
    ben daha ilk soruyu anlamadım No dedim kadın yüzüme baktı .. what is your avarege dedi anlamadım baktım kadının yüzüne dedım kesın red aldım çünkü soruyu anlamıyorum ..sonra GPA deyınce haaaaa ortalama yanı dedım ıcımden..58 dedım güldü kadın...
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)