Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Traffic Host

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Traffic Host

Arkadaşlar forumu aradım traffic host la ilgili bilgi bulamadım. Bu yaz nasipse cedar poinnte traffic host olacağım. bu konuda bilgi sahibi arkadaşları bilgilerini paylaşmaya davet ediyorum..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Valla ben Busch Gardens'ta gördüğüm kadarıyla bir yelek giyip, ele bir tabela alıp bir şeyler işaret ediyorlardı. Muhtemelen odur. Güneşin altında ayakta dikiliyorsun. Hayırlısı olsun..
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ya zaten anladığım kadarıyla parkta çoğu işte ayakta oluyosun. yani acaba işin ortamı nasıl, insanlarla iletişim kurabiliyo musun veya yanlız mı calısıosun daha cok merak ettklerim bunlar..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Çalışırken görebileceğin tek insan, arabaların içinde olur

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

gorevin oradaki kalabaligi yonlendirmekte olabilir sadece arabalar degil insanlarda buna dahildir diye dusunuyorum

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Valla Cedar Point nasıldır bilemiyorum ama Busch Gardens'a yaya gelen yok. Zaten gelen otobüsler de parkın kapısına kadar falan getiriyordu heralde. Traffic host'lar düşÃ¼ndüğüm arkadaşlarsa parkın dışında, araçların otoparklara yönlenmesini sağlıyordu.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çalışırken görebileceğin tek insan, arabaların içinde olur
    i hope not

Alıntı mustafa61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gorevin oradaki kalabaligi yonlendirmekte olabilir sadece arabalar degil insanlarda buna dahildir diye dusunuyorum
    bu daha iyi..aslında benim korktuğum şey iş ortamının sıkıcı olması..yav nolacak mutlaka buluruz birilerini. en azından başka otoparkçı yok mu canım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bu tolls cashier nabıo bilen var mı her türlü trafikcilerle beraberiz =)
    "what happens in miami stays in miami too.."

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

@ocean

rise'n fall'un aldığı işi biliyorsun sweeper oldu ilk bakışta çöpçü diyorsun ama cedar'ın sayfasındaki iş tanıtım videosunu izleyince oyle olmadığını anlıyorsun.. girişte insanlara konuşma yapıyor insanları yonlendiriyor şakalasıyor muhabbet ediyor gerekirse gişede geçişleri kontrol ediyor ama adı temizlikçi... o yüzden traffic host oldun diye sadece arabaları yonlendireceğini sanmam ben

bak bu video cedardaki sweeperların yaptıklarını anlatıyor gerisini sen düşÃ¼n

YouTube - Ladies (And Guys) of Clean

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı scapegoat oldboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ocean

rise'n fall'un aldığı işi biliyorsun sweeper oldu ilk bakışta çöpçü diyorsun ama cedar'ın sayfasındaki iş tanıtım videosunu izleyince oyle olmadığını anlıyorsun.. girişte insanlara konuşma yapıyor insanları yonlendiriyor şakalasıyor muhabbet ediyor gerekirse gişede geçişleri kontrol ediyor ama adı temizlikçi... o yüzden traffic host oldun diye sadece arabaları yonlendireceğini sanmam ben

bak bu video cedardaki sweeperların yaptıklarını anlatıyor gerisini sen düşün

videoyu izledim de kızın aksanı çok düzgün.Ama işin genelinde temizlik var.
    Rise'n Fall ın beklentileri nedir bilmiyorum ama herşeye hazırlıklı olması lazım

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

İzledim videoyu da süper valla ya. Muhabbet eglence falan iyi de saglam ingilizce gerektirir. Aksanlı veya cok hızlı konusan olursa sorun cikabilir Ayrıca kızın biri yanlıs duymadıysan günde 20+ mil yürüyorum dedi Süper, ilk baslarda pestili cikar insanın valla, 20 mil ne demek. 150kg adamı göndersen oraya tıg gibi olur gelir rise'n fall a isinde basarılar diliyoruz
    Hayat acısıyla tatlısıyla tecrübeyle sabittir, yaşamaktan korkmayin...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

orada konuşmak için tabi iyi bir ingilizceye sahip olmak gerekir ama benim düşÃ¼ncelerime gore işveren gelip de bu konuşmayı yaparmısın dediğinde yok dersen is orada biter yaparım dersen daha çok sorumluluk verirler ve sende kendini geliştirmiş olursun elbetteki çok fazla beklentiye girmemek lazım ama adına bakıp da işlere de onyargıyla yaklaşmamak lazım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

benim tahminlerim şöyle..bence ordaki konusma işini iyi konusabilenlere yaptırırlar öyle her sweep e yaptırmıyolardır ama bu işte ing.min oldukça gelişeceği kesin işveren de onun için verdiğini söyledi zaten.cok muhtesem beklentilerim yok biliorum araba yıkicam yer süpürcem gölü temizlicem
    @yakuza
    faik o yürüme olayı ne kadar yorcak olsa da bence hem gün boyu sabit ayakta durmaktan iyidir hem de belki zayıflarım işime gelir hahaha

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

@thunderstorm
    neye hazırlıklı olmalıyım

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı rise'nfall Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @thunderstorm
    neye hazırlıklı olmalıyım
    ya ben senin beklentilerini bilemediğim için belki o konuşma veya denetleme işi düşünüyor olabilceğin düşündüm

yani gittiğinde temizlik işi verirse üzülme diye öyle söyledim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ThunderStorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya ben senin beklentilerini bilemediğim için belki o konuşma veya denetleme işi düşünüyor olabilceğin düşündüm

yani gittiğinde temizlik işi verirse üzülme diye öyle söyledim
    ben kendi evimde üşengeçlikten suyumu bile ayağıma getirten bi insanım bilmiyorum 3 ay nasıl temizlik yapıcam hele ki annemin içine oturcak tahmin bile edemiyorum tepkisini

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı rise'nfall Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben kendi evimde üşengeçlikten suyumu bile ayağıma getirten bi insanım bilmiyorum 3 ay nasıl temizlik yapıcam hele ki annemin içine oturcak tahmin bile edemiyorum tepkisini
    Ahh ah İsin ucunda para olacak valla iyi calısırsınız o zaman . Ben de is basa düsünce günde 30-40 civarı carsaf degistiriyordum ki evde 1 defa olsun yatagımı topladıgımı hatırlamıyorum Keske benim de fırsatım olsaydı da tekrar gidebilseydim, kilo verirdim aynen ben de. TR ye gelince mahvoluyorum, yemekler, tembellik falan da kol gezince. Yürümek kesinlikle ayakta durmaktan iyidir, hatta süpervisor ortalıklarda olmazsa yürürken arada kaybolmak da fena olmayabilir İsinin eglenceli olacagı kesin...
    Hayat acısıyla tatlısıyla tecrübeyle sabittir, yaşamaktan korkmayin...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla Cedar Point nasıldır bilemiyorum ama Busch Gardens'a yaya gelen yok. Zaten gelen otobüsler de parkın kapısına kadar falan getiriyordu heralde. Traffic host'lar düşündüğüm arkadaşlarsa parkın dışında, araçların otoparklara yönlenmesini sağlıyordu.
    cedar a da yaya gelen olacağını sanmıyorum şehirden biraz dışarda
    arabalara yol göstercez artık..

Alıntı scapegoat oldboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ocean

bak bu video cedardaki sweeperların yaptıklarını anlatıyor gerisini sen düşün

bu videoyu izlemiştim gerçekten güzel. Doğru sweepler sadece süpürme işi yapmıyorlar canlı bi işleri var, sweeplik güzel..ama trafficte ne kadar olabilirki bilemiyorum sonucta otoparkta olcaz..ama yine de belli olmaz bi bakarsın cok memnun kalırım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)