Work and Travel
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2010 utah lagoon jobfair..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 2010 utah lagoon jobfair..

Ben ve kız arkadaşım bu sene wat yapmak istedik..buradaki tavsiyeler doğrultusunda (özellikle özgürsüm ve n3co nun..çok müteşekkirim sizlere) utah lagoon u araştırdık ve seçtik..iş başlangıcı haziran 10 olarak gözüküyordu biz ise oraya anca 23 ünde varabilirdik,fakat ajansımız;bunun hiç bir sorun teşkil etmeyeceğini bu konuda esneklik sağlayabileceklerini savundu..Biz de buna güvenerek yaklaşık 1 aydır sıkı bir şekilde lagoon hakkında bilgiler edinmeye çalıştık ve edindik de..Bugün iş fuarı vardı ve lagoondan insan kaynakları sorumlusu david geldi..Fakat çok kötü bir gelişme oldu ve bizim ancak 23 ünde gidebileceğimiz duyduğu an kesinlikle kabul edemeyeceğini söyledi..elimden geleni yaptım konuştum ama kabul etmedi..kısacası ters köşe olduk..şimdi sil baştan;başka yerler araştırmak..Bütün şevkimiz kırıldı ya..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı dahstres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ve kız arkadaşım bu sene wat yapmak istedik..buradaki tavsiyeler doğrultusunda (özellikle özgürsüm ve n3co nun..çok müteşekkirim sizlere) utah lagoon u araştırdık ve seçtik..iş başlangıcı haziran 10 olarak gözüküyordu biz ise oraya anca 23 ünde varabilirdik,fakat ajansımız;bunun hiç bir sorun teşkil etmeyeceğini bu konuda esneklik sağlayabileceklerini savundu..Biz de buna güvenerek yaklaşık 1 aydır sıkı bir şekilde lagoon hakkında bilgiler edinmeye çalıştık ve edindik de..Bugün iş fuarı vardı ve lagoondan insan kaynakları sorumlusu david geldi..Fakat çok kötü bir gelişme oldu ve bizim ancak 23 ünde gidebileceğimiz duyduğu an kesinlikle kabul edemeyeceğini söyledi..elimden geleni yaptım konuştum ama kabul etmedi..kısacası ters köşe olduk..şimdi sil baştan;başka yerler araştırmak..Bütün şevkimiz kırıldı ya..
    Bende bugun fuardaydım adam zorla beni lagoon a almak ıstedı sehre uzaklıgı sebebı ıle kabul etmedım ,ama bnm tek tercıhım hard rock cafe san francisco ıdı oda olmayınca beklemedeyız henuz.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben de lagoon a gitmeyi planlıyordum bugün fuarı olan şirketle prensipte anlaşmıştım ama bende 21 haziran gibi başlayabilirim 10 haziran tarihi bana uymadığı için vazgectim.gecen senelerde forumdan 1 temmuz gibi giden arkadaşlar olmuş ama risk edemedim şu an başka bir eğlence parkına gidiyorum.senin kabül edilmemene üzüldüm inşallah gönlüne göre bir iş bulursun..

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı wise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bende bugun fuardaydım adam zorla beni lagoon a almak ıstedı sehre uzaklıgı sebebı ıle kabul etmedım ,ama bnm tek tercıhım hard rock cafe san francisco ıdı oda olmayınca beklemedeyız henuz.
    böyle bi iş için üzerine parada verilebilir

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

OceanSoul
    O malum ajans bana 'tarih bir sorun olmaz' gibisinden sıkmasaydı bu kadar ön araştrma yapmaz ve heveslenmezdim..şimdi yeniden iş araştrmak zor olacak yav ajansı dağıtıcam lan..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böyle bi iş için üzerine parada verilebilir

hardrock icin mı lagoon ıcın mı soyledıklerın anlayamadım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dil okulları nasıl amerika da bir fikri olan var mı..:S

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

wise bence buyuk hata yaptin lagoon a gitmeyerek.. konaklma zaten sehir merkezinde oluyor ulasim da servisle saglaniyor ama hayirlisi bakalim..

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

hardrock icin mı lagoon ıcın mı soyledıklerın anlayamadım
    hard rock için soyledim

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wise bence buyuk hata yaptin lagoon a gitmeyerek.. konaklma zaten sehir merkezinde oluyor ulasim da servisle saglaniyor ama hayirlisi bakalim..
    Valla kardesım bılmıorum ki hata mı yaptım ıyı mı yaptım. Gecen yıl orlando daydım merkezde.eglence parklarıda merkezdeydı bnde merkezde bi eglence parkında calıstım ama orlando ıstısna baska bolge gormedım eglence parkı merkez de olan adam 9.75 dedı. 56 dolar haftalık konaklama ama bn 1-2 off gunumde saga sola kacmak ısterım lagoon da ona ımkan tanımıor.60 saat sozu verdı fuar da bıde bn gecen yıl calıstıgım yerde ride operatorlugunu yaptıgım aletler lagoon da varmıs adam onu ogrenınce konusmamıza gerek yk senı kabul edıorum dedı.bnde ısrarla hard rock cafe orlando veya san francisco ıstıodum olmayınca lagoon u reddettım.hayırlısı olsun kafam bıras karısık.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hard rock için soyledim
    ahhhh ahhh bana hard rock cafe deme ıcım yanıor san francisco da pozisyon yk orlando icin lıste yokk offf orlando olsaydı mukemmel olcaktı orlando dakı butun parklara bedava gırıor hard rock calısanları. eger sen o parklara gıtmeye calıs 500 dolar tamamı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı dahstres Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    OceanSoul
    O malum ajans bana 'tarih bir sorun olmaz' gibisinden sıkmasaydı bu kadar ön araştrma yapmaz ve heveslenmezdim..şimdi yeniden iş araştrmak zor olacak yav ajansı dağıtıcam lan..

hayırlısı olsun sen canını sıkma. danışmanını rahat bırakma hiç sana uygun bir iş bulsun..hem yine araştır belki başka eğlence parkları bulabilirsin..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Valla kardesım bılmıorum ki hata mı yaptım ıyı mı yaptım. Gecen yıl orlando daydım merkezde.eglence parklarıda merkezdeydı bnde merkezde bi eglence parkında calıstım ama orlando ıstısna baska bolge gormedım eglence parkı merkez de olan adam 9.75 dedı. 56 dolar haftalık konaklama ama bn 1-2 off gunumde saga sola kacmak ısterım lagoon da ona ımkan tanımıor.60 saat sozu verdı fuar da bıde bn gecen yıl calıstıgım yerde ride operatorlugunu yaptıgım aletler lagoon da varmıs adam onu ogrenınce konusmamıza gerek yk senı kabul edıorum dedı.bnde ısrarla hard rock cafe orlando veya san francisco ıstıodum olmayınca lagoon u reddettım.hayırlısı olsun kafam bıras karısık.
    8.5 dolar saati ,yanlış anlamışsındır muhtemelen.
    Bu sene de kesin Lagoon a gidiyorum ben

Bir arkadaşım da San Diego Hard Rock'dan server olarak iş kabulü aldı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sağol oceansoul zaten yeni iş aramalarına koyulduk şimdiden..umarım güzel bir iş bulabiliriz..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı n3co_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8.5 dolar saati ,yanlış anlamışsındır muhtemelen.
    Bu sene de kesin Lagoon a gidiyorum ben

Bir arkadaşım da San Diego Hard Rock'dan server olarak iş kabulü aldı
    fiyatı kendı agzından duymadım bi arkadasım bnde once gırdı gorusmeye ısı aldı cıktıgında ona sormustum o soyledı bana fıyatı. david le fiyat muabbetıne gırmedık dahı tmm dedı sozlesmeyı hazırlıordu dur dedım hardrockla goruscem

hayırlı ugurlu olsun umarım ıstedıgın gıbı bır yaz gecırırsın

hardrock a gelınce,server lık ıcın 2 yıl tecrube ıstedı, bnm ıstedıgımse sales retail dı adam bana san francisco, CA hollywood ve orlando hardrock haricinde hepsine yerlesebilirsin dedi.o 3 şehir olmayınca bende kabul etmedim gecen yıldan ıcımde ukte kaldı bu yıl ins san francisco ya gitcem guzel ıs olursada orlando ya

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Başka bir arkadaşım da Florida Hollywooddaki Hard Rock Cafe'ye sales retail için kabul aldı.

Firmadan da bir çocuk server oldu , 2 yıl serverlık deneyimi yoktu çocuğun.
    Mc Donalds da çalışmış 6 ay, geçen sene de wat yapmış.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Başka bir arkadaşım da Florida Hollywooddaki Hard Rock Cafe'ye sales retail için kabul aldı.

Firmadan da bir çocuk server oldu , 2 yıl serverlık deneyimi yoktu çocuğun.
    Mc Donalds da çalışmış 6 ay, geçen sene de wat yapmış.
    bunlar bnm zorla ağzımı bozdurcaklar. son of a bitch bana florida hllywood da kontenjan yok dedı. aslında suan sevınıorum san francisco olmadıgına hattaa sukredıorum.okuldan arkadasımla konustum bugun aksam gecen yıl san francisco daydı denize dahi girilmiyor cok souk,3 veya 4 defa t-shirt gıyebıldım diodu.
    san francisco da kaldı bn souk yer ıstemıorum bakalım onumuze daha nereler cıkıcak...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

bunlar bnm zorla ağzımı bozdurcaklar. son of a bitch bana florida hllywood da kontenjan yok dedı. aslında suan sevınıorum san francisco olmadıgına hattaa sukredıorum.okuldan arkadasımla konustum bugun aksam gecen yıl san francisco daydı denize dahi girilmiyor cok souk,3 veya 4 defa t-shirt gıyebıldım diodu.
    san francisco da kaldı bn souk yer ıstemıorum bakalım onumuze daha nereler cıkıcak...
    You should have accepted David's offer

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

You should have accepted David's offer
    nooo!!! i wanna be free lagoon iyi güzel hoş parası bol ama bn sehir merkezi istiyorum, 3 ay çalışıp sonrasında gezmek istemiyorum.

thanx 4 ur suggestion

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

nooo!!! i wanna be free lagoon iyi güzel hoş parası bol ama bn sehir merkezi istiyorum, 3 ay çalışıp sonrasında gezmek istemiyorum.

thanx 4 ur suggestion
    aynı benim kafa.. verin manhattanı çalışayım
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı benim kafa.. verin manhattanı çalışayım
    bi gun off da kacıcan saga sola miami ye gitcen okyanusta yuzcenç utah-salt lake city de nereye kacıcan kacsanda göle kacıcan, göldemi yüzelim okyanuslar ülkesinde

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

bi gun off da kacıcan saga sola miami ye gitcen okyanusta yuzcenç utah-salt lake city de nereye kacıcan kacsanda göle kacıcan, göldemi yüzelim okyanuslar ülkesinde
    Bu sene 75 gün off yapmadan çalışmayı düşünüyorum,
    travel kısmında kafam rahat

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile

Bende iş fuarındaydım, önce girenler Lagoon pozisyonlarını aldı. Ama David 2 soru sordu bana üzgünüm hiç bir pozisyon uygun değil dedi Acayip moralim bozuldu ilk başta ben de baya hazırlamıştım kendimi. SOnra Başka işverenlerle görüştüm. New York city Mc DOnalds'tayım :S
    YA çok mu zor olur arkadaşlar help me? Pahalı falan?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ee biraz nyc e ucuz diyen cikamaz konaklama ozellikle..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

lagoon a bak sen...iyiymiş şartları...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı CaMuR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lagoon a bak sen...iyiymiş şartları...
    lagoon a para kazanmak ısteyen secsin.calısırken gezmek ısteyen ıcın kotu bı tercih.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ben katilmiyorum acikcasi niye kotu tercih gezerken? ben gittim baya da eglendim, haa senin gibi okyanusda yuzme istegi olanlar icin kotu orasi ayri.. 5 saatlik araba mesafesinde olan las vegasa gidilebilir ya da denver a ,ya da doga istiyorum diyorsaniz birkac saate idaho ve wyoming e gidilebilir.. her turlu alisveris imkani zaten var salt lake city ve cevresindeee amerika sonucta orasi alisveris bar gibi seyleri bulmak cok da zor degil...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben katilmiyorum acikcasi niye kotu tercih gezerken? ben gittim baya da eglendim, haa senin gibi okyanusda yuzme istegi olanlar icin kotu orasi ayri.. 5 saatlik araba mesafesinde olan las vegasa gidilebilir ya da denver a ,ya da doga istiyorum diyorsaniz birkac saate idaho ve wyoming e gidilebilir.. her turlu alisveris imkani zaten var salt lake city ve cevresindeee amerika sonucta orasi alisveris bar gibi seyleri bulmak cok da zor degil...
    5 saatlik yol az deıl.o bnm kendı tercihim bir gun off um olsa kıralarım arabamı gecen yılkı gıbı sabah cıkarım miami ye dogru dıer sabah gerı donerım.oyle bi yer olmasını ıstıorum onun ıcın bana uygun deıl. 5 saat gıdıs 5 saat gelıs yakın yer sayılmaz.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

las vegas 2 gunluk off larda super oluor ama dedigim gibi okyanus disinda hersey var salt lake de. yani okyanusta yuzmek yerine golde de yuzerim derseniz o da var

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Her hafta bir gün okyanusa gireceğime travel kısmında 3-4 hafta babalar gibi yaparım tatilimi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)