Work and Travel 2025
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NY Times Pictures İşi Yardım ???

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Question NY Times Pictures İşi Yardım ???

ARkadaslar sirketim bana bu isi onerdi daha dogrusu o sirkete yazı gonderdi bile. simdi bu sirket benimle skype'dan interview yapıcakmıs. aslinda advanced ingilizce istiyorlar ve benim ingilizcem o seviyede degil kesinlikle ama sirketim bi dene dedi. simdi bu is hakkinda arastirma yapiyorum ancak pek birsy edindigm soylenemez. aranizda bu isi yapmis ya da bi sekilde bilgisi olan var mi ??? bir de empire state de calisilacagi soylendi bu ne derece dogrudur ve saatlik ucret, overtime vs... nedir ??

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ben NY'yi gezerken görmüştüm. Ben de Texasta fotoğrafçıydım ve rockefeller binasında bir Kodakçı görünce şaşırmıştım. Sanırım Empire Statedeki de aynıdır. Konuşmuştuk filan da memnun gibiydi. İnsanlar kulenin tepesine çıkıyorlar etrafı izlemek için filan. Sen de orada durup isteyenlerin ( eğer hiç kimse istemezse gelip de senden, bazen senin sorman gerekiyor) fotoğraflarını çekiyorsun. Hani biz çektirmiştik ve iğrenç çekmiş çocuk öyle diyim aşağıda giderken de pc ekranından bakıosun fotona ve beğenirsen satın alıyorsun. Devamlı açık havada olursun ve gölge ne tarafa geçerse orada dikilirsin senin için iyi olabilir. Ama bütün günlerin aynı yerde minnacık 10 metrekare alanda geçer o işte söyleyim ben Zaten NYC işlerini kimseye önermem. Evler ve yaşamak çok pahalı. Ucuza yaşayım dersen de mülteci gibi tahta kurularının arasında yaşar fast foodla yaşarsın.
    Bindik bi alamete, gediyoz kıyamete

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Off neden herkes NYC e bu kadar karsı yaaa belki ben istisna olurum bakalım bi gidiym de yazarım buraya iyi ya da kotu yardımın icin tesekkür ederim baska arkadaslar da varsa bilgisi olan yazarlarsa cok seviniriym

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ny2010 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Off neden herkes NYC e bu kadar karsı yaaa belki ben istisna olurum bakalım bi gidiym de yazarım buraya iyi ya da kotu yardımın icin tesekkür ederim baska arkadaslar da varsa bilgisi olan yazarlarsa cok seviniriym
    Bunun sebebi yaşam şartların fazla olması.
    NYC wat yapılacak değil , travelda gidilecek bir yer.
    Ha... benim için para çok önemli değil ,
    gitmişken New York'a gideyim dersen o ayrı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben cebimden para harcayacak kadar zengin degilim ama kucuk bi yerde 3 ay yasayıp 15 gun gezmek istemiorum. deli gibi calisip para biriktirmek istemioyum gercekten. kıyafet ıvır zıvır elektronik de almak istemiyorum. giderim paramı kazanırım kazandıgımı da harcar yettiririm diyorum yani umarım oyle olur

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Nyc de konaklama ve ulasim masraflarina minimum 600 dolar gider. Yemek gunde 10 dolar 3 ogun ortalama. aylik masraf iyimser bir hesapla 1000 $.. 300 haftalgin olsa ucu ucuna gecinirsin iste..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

kisacasi sen nyc den vazgec baska yerlere yonel

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ny2010 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARkadaslar sirketim bana bu isi onerdi daha dogrusu o sirkete yazı gonderdi bile. simdi bu sirket benimle skype'dan interview yapıcakmıs. aslinda advanced ingilizce istiyorlar ve benim ingilizcem o seviyede degil kesinlikle ama sirketim bi dene dedi. simdi bu is hakkinda arastirma yapiyorum ancak pek birsy edindigm soylenemez. aranizda bu isi yapmis ya da bi sekilde bilgisi olan var mi ??? bir de empire state de calisilacagi soylendi bu ne derece dogrudur ve saatlik ucret, overtime vs... nedir ??
    sanırım ikimizde aynı iş için gönüllüyüz. bende bu is icin birkac gun once online application i doldurdum. simdi interview zamanını bekliorum ama hala o kadar kararsızım ki new york hakkında yazılanları okuduktan sonra hala bu isi isteyip istemedigini merak edıorum..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen bende aslinda is isin direkt gonullu degilim sirketin bana onerdigi is bu. bakalim arastirma yapmaya da calistim ama is hakkinda cok bisey ogrenemedim ozellikle de kazanci konusunda. bi de su skype gorusmesini gecebilicegimi pek sanmiyorum o yuzden dusunmeyi de biraktim su an icin bu isi edu york la gidiyosun sanirim cunku bana sirketten bogazicinde okuyan iki kisi daha bu ise basvurdu demislerdi. ny a gitmeye kesin karar verirsen tanismak isterim seninle

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

gel New Jersey'e geL.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

o işten vazgectık. mulakattına bıle gırmeyecegız.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

NY bence de çalışmak için güzel bir yer olmazdı.. Abarttıkları kadar da güzel gelmemişti zaten bize..

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

firmaları gezerken bir tanesi ingilizcemizi denedi senin ingilizcen iyi seni niagaraya gondereyim resim çek ya da new york'ta kodak stüdyosunda çalış ücreti iyidir dedi heveslendim bir an sonra araştırdım biraz.. aslında kolay bir iş değilmiş şelaleyi gezmek isteyenleri ikna etmen gerekiyormuş ve oyle resim çekiyormuşsun adamlar resimleri begenmeyince almadan devam ediyorlarmış bana biraz riskli geldi ama işallah seninki boyle değildir

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben NYC mc donalds'tayım inş yazın.Cİdden tırsmaya başladım abi yaa.Bİr tane iyi bir şey soyleyın gençler )))) dilenirim artık :/

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

o kodak işini bende duymuştum ama sanırım benim duydugumda basımcı olarak calışacaktın yani dükkanda saatlik ücreti 9$ küsürdü..skype dan görüşmeye gelince ingilizcen kötüyse gercekten zor oluyor..şahsen ben ilk işimi skypedan görüşerek almaya calıştım ve kadın beni kabul etmemişti..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)