Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: new york ve alisveris

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart new york ve alisveris

merhaba arkadaslar bizde herkes gibi donuste new yorka geliyoruz forumu arastirdik ama bi sonuca ulasamadik orda alisveris icin nerlere gidebiliriz en buyuk outletler nerde premium outlet bulduk ama oda sehrin biraz disinda bunun yerine sehir icinde nerlerde alisveris yapabiliriz en uygun yerler neresi simdiden tesekkurler

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

-century 21 var sehre cok yakin downtownda. Oradan ucuz sey bulabilirsin.
    -33st ye 6 av. Da manhattan mall var. Aeropostale magazasi var icinde cok ucuz. 35$ a 2 tane polar aldim. Tshirtlerde 2 tanesi 17$ falan. Sitesinden fiyatlari ve sekilleri gorebilirsin. Yine manhattan mall da jcpenny diye magaza var. Oradanda ucuz yerler bulabilirsin.
    -macys var en buyuk alisveris merkezi. Pasaportuna %11 indirim, macys kart alirsan %15 indirim yapiyorlar her urune.
    -downtown tarafinda adini unuttum simdi adidasin buyul magazasi var oradanda birseyler bulabilirsin.
    -en ucuz olarak woodberry var(yanlis yazmis olabilirim) sabah gideceksin aksama kadar doldurup geleceksin. En ucuza en cok urun orada bulabilirsin ama biraz uzak. Gerci otobusler falan var ulasim icin alternatif cok. Favori mekan imkanin varsa kesin git...
    -daffy var yine manhattan mall in yakininda 35 st. De olmasi lazim. Oradada indirimli seyler bulursun. Gerci fazla sevmiyorum ben ama gomlek falan cesit fazla ve ucuz. aralardan guzel seyler cikabiliyor.
    -nj ye gitme sansin varsa jerseygardens diye outlet merkezi var orasida isini gorur. (gideceksen pasaportla git tax almiyorlar galiba)

-abercrombie nin downtowndaki outlet merkesine gittik hic bi halt yoktu. Her halt var ama fiyatlar asiri pahali aklinda bulunsun gidecek olursan gitme

simdilik aklima gelenler bunlar

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -century 21 var sehre cok yakin downtownda. Oradan ucuz sey bulabilirsin.
    -33st ye 6 av. Da manhattan mall var. Aeropostale magazasi var icinde cok ucuz. 35$ a 2 tane polar aldim. Tshirtlerde 2 tanesi 17$ falan. Sitesinden fiyatlari ve sekilleri gorebilirsin. Yine manhattan mall da jcpenny diye magaza var. Oradanda ucuz yerler bulabilirsin.
    -macys var en buyuk alisveris merkezi. Pasaportuna %11 indirim, macys kart alirsan %15 indirim yapiyorlar her urune.
    -downtown tarafinda adini unuttum simdi adidasin buyul magazasi var oradanda birseyler bulabilirsin.
    -en ucuz olarak woodberry var(yanlis yazmis olabilirim) sabah gideceksin aksama kadar doldurup geleceksin. En ucuza en cok urun orada bulabilirsin ama biraz uzak. Gerci otobusler falan var ulasim icin alternatif cok. Favori mekan imkanin varsa kesin git...
    -daffy var yine manhattan mall in yakininda 35 st. De olmasi lazim. Oradada indirimli seyler bulursun. Gerci fazla sevmiyorum ben ama gomlek falan cesit fazla ve ucuz. aralardan guzel seyler cikabiliyor.
    -nj ye gitme sansin varsa jerseygardens diye outlet merkezi var orasida isini gorur. (gideceksen pasaportla git tax almiyorlar galiba)

-abercrombie nin downtowndaki outlet merkesine gittik hic bi halt yoktu. Her halt var ama fiyatlar asiri pahali aklinda bulunsun gidecek olursan gitme

simdilik aklima gelenler bunlar

manhattan bide sen 300 dolara iphone 3g dıordun new york ta ayın 2.sınde new york tayımda nerde bu 300 dolarlık iphone cu

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı wise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    manhattan bide sen 300 dolara iphone 3g dıordun new york ta ayın 2.sınde new york tayımda nerde bu 300 dolarlık iphone cu

çinde büssürü var 300$ dan daha ucuza
    Peki.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çinde büssürü var 300$ dan daha ucuza
    İşte bn onun ıcın amerikadayım, amerıkan malı almak ıcın

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

amerikan mallar 300$ degil sorry
    Peki.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amerikan mallar 300$ degil sorry
    Tebrik ederim amerikada ingilizceni geliştrmissin

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

walla espırıyi inan anlamadım,ıkıncısı daha gıtmedım bır ay var gıtmeme
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı wise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    300$ degil 400$ demislerdi. 4 yere falan sormustum. Forumdan almak istiyorlardi diye. ama adamlar cin japon mali cakmalarin fiyatini demis. Normali 600$ dan ucuz yok.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    300$ degil 400$ demislerdi. 4 yere falan sormustum. Forumdan almak istiyorlardi diye. ama adamlar cin japon mali cakmalarin fiyatini demis. Normali 600$ dan ucuz yok.

ewet heryere oyle satılıyor adamlar ılk once cın malının fıyatını soyluyor sana
    Peki.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Woodbury Common Premium Outlets diyorum kesinlikle new jersey de ama aradigin her markayi bulabilirsin outlet formatinda,
    ayrica,manhattan bu pasaportunu goster tax odeme olayi nedir acarmisin biraz?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı taltrap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Woodbury Common Premium Outlets diyorum kesinlikle new jersey de ama aradigin her markayi bulabilirsin outlet formatinda,
    ayrica,manhattan bu pasaportunu goster tax odeme olayi nedir acarmisin biraz?
    mesela macys de visitor cemter var 1 ile 2. Katiin ortasinda 1 1/2 diye geciyor. Orada visitor center diye birsey var. Turist oldugunu soyleyince (kimlik yada pasaport gostermen gerek) 3 gunluk %10 indirim kuponu veriyor sana. Tum macys de istedigin kadar kullanabiliyorsun. 3 gun sonra tekrar git tekrar al

nj de ise pasaportun varsa (yani turistsen) tax almiyorlar. Njdekini denemedim ama outlet in el ilanlarinda gormustum. macys de geldigimden beri kullaniyorum.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

kismetse bende 11 eylulde new yorkda olacagim.15 eyluldede ucagim var turkiyeye. sizca orada kalcagim 4 gece 3 gun icin new york a ne kadar para ayirmaliyim yani ortalama ne kadar para harcarim?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı DEMIR17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kismetse bende 11 eylulde new yorkda olacagim.15 eyluldede ucagim var turkiyeye. sizca orada kalcagim 4 gece 3 gun icin new york a ne kadar para ayirmaliyim yani ortalama ne kadar para harcarim?
    -sana bagli. 4 gun icin toplam 120$(-/+20$) yaklasik hostel paran olsa.
    -yemek olarak 5$ subway yada helal foodlar var onlardanda yersin, olmadi 10$ a turk restorantlarinda pilav kebab falan yersin, yine olmadi kebap garden var ny de. Kiloyla turk yemekleri satiliyo (taze fasulye,guvec falan filan) 1lbs si 7$ olmasi lazim. Oradanda yiyebilirsin. yada mc, burger alternatif cok. 3 gun icin 6 ogun yemek desek 40-50 max...
    -kiyafet falan alacaksan 5$ a da tshirt var 20$ a da. Oda sna bagli ne kadar alirsan. mesela aeropostale var manhattan mall de. Polarlar 15-30$, tshirtler 2 tanesi 17$ falan. 35$ a 2 polar almistim.
    -subway ve otobusler tek binis 2.25$.. 4 binislik alirsan 8$ falan oluyor galiba. Makineden secersin ne kadar kullanacaksan.
    -muzeler cars gunu bedava olmasi lazim. Metropolitan of art falan. Cars gunu gidebilirsin.
    -normal gunlerde muzeler falan 20-30$ arasi oluyor.
    -baskada ne masrafin olur simdilik aklima gelmiyo

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

alisveris icin ben yine de premium outleti tercih ederdim biraz uzak olmasina ragmen cunku cesit fazla marka fazla rakamlar da cok ucuk deil.uzak diyoruz biraz ama1 saat kusur suruo yol.gidis gelis otobus fiyati da hatirladiim kadariyla 40 ya da 50 dolardi.kesinlikle gidilmeye deger bi yer diorum..

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Kuzenim converse istedi 38 numara .Utah olsa kolay hallederdim fakat NY 'deyim simdi ucuza converse nerede bulabilirim yardimci olursaniz sevinirim .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

40$ a 2 tanesini almistim kampanya vardi. Ama manhattan da genelde pahali all star converse ler. 35$ falan.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı berdush_c Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alisveris icin ben yine de premium outleti tercih ederdim biraz uzak olmasina ragmen cunku cesit fazla marka fazla rakamlar da cok ucuk deil.uzak diyoruz biraz ama1 saat kusur suruo yol.gidis gelis otobus fiyati da hatirladiim kadariyla 40 ya da 50 dolardi.kesinlikle gidilmeye deger bi yer diorum..
    hemen dibimizde prime outlet var tommyden 3lacoste tarzı tişört aldım 34 dolar amerikan eagle cok güzel ama pahalı lee wrangler ucuz ama kötü reebok ve nike ise standart bildigimizden biraz ucuz fossilden gözlük van hausendan bir gomlek kravat almak sart

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

imkaniniz varsa ny dan alisveris yapmayin hem pahali hemde imitasyon urunleri satin alabilirsiniz orjinal diye,

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

prime outlerleri deneyin arkadaslar yakınsanız eger...onlar gercekten cok ucuzz oluyorlarr
    Peki.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar converse bilfiğim kadarıyla bir çok yerde 45 doalr artı kdv. o fiyata almaktansa gelin güzel ülkemizde metro grossmarketlerde 69 liraya alın aynı fiyata geliyo ama en azından türk piyasasında para dönüyo

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

kiyafet ile alakali bircok magaza yazmissiniz, teknoloji ile alakali magaza olarak ne onerirsiniz?

benim tek bildigim bestbuy, bestbuydaki bilgisayarlarda da uygun birsey bulamadim. Bestbuydan baska hangi magazalar var? Urun cesidi ve stok kapasitesi bol olan magaza lazim

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

depot office var ama onların oyle gunlerı oluyorkı su dan ucuz seyler satıyorlar ...
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

officedepottan 2bilgisayar bir kamera aldım
    ücünü de indirimden
    12.1 mp 3 inches lcd ekran sony cybershot w230 marka kamerayı 150dolara
    hp dv-7 1444us laptopları da 600dolara aldım
    fiyatlara vergiler dahildir

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

office depotlar cok ıyıdır gercekten bu konuda
    Peki.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hep otobüsle ulaşım vs denmiş, biz birkaç arkadaş gidicez nj'e. muhtemelen araba alıcaz ya da kiralicaz. arabayla ulaşımı kolay olan yerler nerelerdir acaba, yeniden bir sıralama yapmak gerekirse giyecek, yiyecek, teknoloji vs. yeniden bi toparlasak mı

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı varyok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hep otobüsle ulaşım vs denmiş, biz birkaç arkadaş gidicez nj'e. muhtemelen araba alıcaz ya da kiralicaz. arabayla ulaşımı kolay olan yerler nerelerdir acaba, yeniden bir sıralama yapmak gerekirse giyecek, yiyecek, teknoloji vs. yeniden bi toparlasak mı
    arabayı hiç denemeyin derim ben alsanızda kiralasanızda cok pahallıya mal olur bi çok yerde park sorunu var en güzeli metro haftalık bilet alın 25 dolara istediğiniz kadar binin

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arabayı hiç denemeyin derim ben alsanızda kiralasanızda cok pahallıya mal olur bi çok yerde park sorunu var en güzeli metro haftalık bilet alın 25 dolara istediğiniz kadar binin
    evet en mantıklısı o.
    MTA MetroCard diye geçiyor adı.
    arkasında da toplumsal uyarı maiyetinde
    IF YOU SEE SOMTHING,SAY SOMETHING yazıyor

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

MTA MetroCard aynen bunu alın gezin hatta bloomberg yeniden seçildiyse newyork için belediye başkanı manhattan içi otobüsleri bedeva yapıcam demişti cok iyi hatırlıyorum))

new yorkda araba kiralamayın arkadaşlar ayrıca,akşam trafiğinde takılır kalırsınız..tad alamassınız..
    Wat

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

new jerseye gidiyoruz o zaman alışveriş için toplu taşıma dicem ama ya çok alışveriş yaparsak, neremizde taşıycaz aldıklarımızı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)