Work and Travel 2025
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: is ariyorum...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart is ariyorum...

arkadaslar 20 gune yakindir calismioyrum, isten cikarildim.sponsor baska bir is buldu montanada ancak oraya gitmek pahali oluodu. kazanicam para harcicagim paradan fazla deildi. o yuzden kabul etmedim onu, sponsorda bana ozman isi kendin bulcan dedi. su anda is ariorum. basvuru yaptim birkacyere. bazilari kabul etmedi bazilari cevap vermedi daha. fazla zamanimda yok is bulamassam vize sikintiya gircek ve turkiyeye erken donmek zorunda kalicam. sizin calistiginz yerde uygun is pozisyonlari varmi acaba. 20 eylule kadar calisabilirm. donus 26 eylulde. bu arada ben su anda denver dayim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı daywalker_1986 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 20 gune yakindir calismioyrum, isten cikarildim.sponsor baska bir is buldu montanada ancak oraya gitmek pahali oluodu. kazanicam para harcicagim paradan fazla deildi. o yuzden kabul etmedim onu, sponsorda bana ozman isi kendin bulcan dedi. su anda is ariorum. basvuru yaptim birkacyere. bazilari kabul etmedi bazilari cevap vermedi daha. fazla zamanimda yok is bulamassam vize sikintiya gircek ve turkiyeye erken donmek zorunda kalicam. sizin calistiginz yerde uygun is pozisyonlari varmi acaba. 20 eylule kadar calisabilirm. donus 26 eylulde. bu arada ben su anda denver dayim.
    Dostum muhtemelen bakmissindir ama yinede hatirlatmak istedim
    craigslistten isbulamaman cok zor..en olmadi montanaya rideshare bulursun
    tirmala biraz craigslist hayat kurtarir

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

dostum bakiyorum craigslistten. bikac mail falan attim ama donen olmadi. ordaki islerin coguda bize uygun isler degil.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

mississippi gulfportta mcdonaldsta calismak istersen gelebilirsin burada elemana ihtiyac var
    8.25 saati
    haftalik 100 konaklama
    2haftada 1 para aliyorsun
    konaklama dahil aldigin paycheck 360dolar 2haftalik

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

cok sagol kardesim yardimin icin
    google map den baktim guzel biyere benziyor. yalniz ucak bileti baktim netten, denver dan ordaki havalimanina(GPT airport) en ucuz 368 dolar(1 stop) cikti. yani 1 ay caliscagimi farzedersek kazancagimin yarisi ucak biletine, oteki yarisida arada biseylere gider gibime gelior. sen ne diyosun bu konuda

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks