Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hıc bır sey soylendıgı gıbı olmuyor

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Hıc bır sey soylendıgı gıbı olmuyor

ben yasadim benden sonraki watcilar yasamasin deneyimli watcidan tavsiyeler;

1) is seciminizi yaparken kesinlikle cok dikkatli olun kesinlikle kisilerle gun icinde iletisim kurabileceginiz bir is secin oyun parki su parki gibi

2)sectigini sirketin kalacaginiz yere mesafesini mutlaka ogrenin

3) sectiginiz isin sahibinden tutup supervisorune managerina kadar nereli olduklarini ogrenin

4)kalacaginiz yerin konfor duzeyini ogrenin(internet var mi yurt mu apartment mi kac kisi kalacagini vs)

5) is ile kalacaginiz yer arasinda ulasimi nasil saglayacaginizi sorun

6)saat basina alacaginiz ucrete bakip aldanmayin vergi dustukten sonraki netine bakin

7)ikinci is imkaninin olup olmadigini sorun(gerci ne kdr danismanlik firmalari olsun ana sponsor olsun var desede hemen inanmayin bana var dediler cok kolay bulursun dediler yok oyle bir sey geleli 1 ay dan fazla oldu hala ikinci is bakiyorum

8)is tanimini iyi yaptirin (size satis elemani derler ama isin bitimine son saat tuvaletleri bile temizletiriler

9) where are u from dediklerinde I m from turkey demeyin I m from turkiye diyin(kendilerini bir sey sanip espiri yaptiklarini zannediyorlar)

daha da yazacagim arkadaslar kendinize iyi bakin
    AKLI OLAN MYRTLE BEACH E GELIP BARGAIN BEACHWEAR DA CALISMASIN( IF YOU HAVE A MIND YOU DO NOT WANT TO WORK AT THE BARGAIN BEACHWEAR IN MYRTLE BEACH TRUST ME

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bu arada bazilarina turkey diyince anlamiyorlar. Turkiye diyince anliyorlar. Hatta adamlara turkey diyince "turkiye mi" diyorlar...

sadece abd de mi turkey yoksa diger tum ulkelerde de turkey mi diyorlar...

Ayrica gecmis olsun. Ins atlatirsin sorunlarini. cok degisik bi ortam kimi asiri memnun kiminin hali ortada...

5 arkadasim var eglence merkezinde calisiyor. Ortamimiz cok guzel falan, her aksam parti, kaldigimiz yer temiz vb. Vb. Seyler soyluyor. Cok memnunlarmis.

Bazilari issiz kalacak bile yeri yok...

Bi standart getirmeleri lazim artik...
    Konu manhattan tarafından (07-08-2009 Saat 06:39 AM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yazdiklarina katilmiyorum cunku is sectirmiyorlar. once onlarca secenek sunuyorlar arasindan en guzelini seciyosun.
    hayallerini planlarini ona gore yapiyosun sonra ne idugu belirsiz sacma sapan yerlere gonderiyorlar tek secenek bu diye
    bosverin wati mati gelmesin kimse

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bence ne olursa gidin fazla secici olmayin.bu deneyim faydali olacaktir.oyle yok armutun sapi uzumun copu demeyin
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı NoCHe22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yasadim benden sonraki watcilar yasamasin deneyimli watcidan tavsiyeler;

1) is seciminizi yaparken kesinlikle cok dikkatli olun kesinlikle kisilerle gun icinde iletisim kurabileceginiz bir is secin oyun parki su parki gibi

2)sectigini sirketin kalacaginiz yere mesafesini mutlaka ogrenin

3) sectiginiz isin sahibinden tutup supervisorune managerina kadar nereli olduklarini ogrenin

4)kalacaginiz yerin konfor duzeyini ogrenin(internet var mi yurt mu apartment mi kac kisi kalacagini vs)

5) is ile kalacaginiz yer arasinda ulasimi nasil saglayacaginizi sorun

6)saat basina alacaginiz ucrete bakip aldanmayin vergi dustukten sonraki netine bakin

7)ikinci is imkaninin olup olmadigini sorun(gerci ne kdr danismanlik firmalari olsun ana sponsor olsun var desede hemen inanmayin bana var dediler cok kolay bulursun dediler yok oyle bir sey geleli 1 ay dan fazla oldu hala ikinci is bakiyorum

8)is tanimini iyi yaptirin (size satis elemani derler ama isin bitimine son saat tuvaletleri bile temizletiriler

9) where are u from dediklerinde I m from turkey demeyin I m from turkiye diyin(kendilerini bir sey sanip espiri yaptiklarini zannediyorlar)

daha da yazacagim arkadaslar kendinize iyi bakin
    kardeşim son yazdığına güldüm ama sanırım o espriyi yapanların kapasitesi düşükmüş benim çok fazla amerikalı arkadaşım var nerelisin diye ilk sorduklarında turkey deyince hindi anlamadılar elbette gerizekalı olmadıkları için verdikleri tepki ya cool ya cute oldu genelde yaa woowww falan işte.konuştuğun insanlara bağlı işte.buarada deneyimlerini maddeleyerek paylaşman ne güzel olmuş.işte bende bunu bekliyorum yani tecrübe edinmiş arkadaşlar böyle önemli gördüklerini madde madde açıklasalar.kasten ben döndükten sonra iki üç sayfa yazcam a dan z ye ne varsa.sonuçta bu forumdaki amaç biz çektik başkası çekmesin yada biz gördük ne güzeldi sizde yaşayın mantığı.zaten forum yönetici arkadaşlarda sağolsun epey uğraş veriyorlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks