Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: donus bileti tarihini onceye almak??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart donus bileti tarihini onceye almak??

donus biletini tarihinden onceye herhangi bir ucret odemeden alabiliyomuz?bilgisi olan varsa aydinlatirsa en azindan amerikadaki suana kadarki en mutlu anim olacak!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Öne almalarda ücret talep ediliyor , sanırım ertelemelerde almıyorlar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

gercekten mi ya. emin misin. ne kadar bi ucret oderiz ki. yani ben 1 ay kadr one aldirmak istiyorum da.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaslar bu konu benim de kafama takildi british den bilet aldim degisiklik icin 125 euro odememiz gerekiyor fakat merak ettigim mesela erkene alcagim gunun ucak bileti ile bnm normal sartarda aldigim ucak bileti arasindaki farki da odetiyorlar mi1!! cok onemli

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaslar hayırdır erkenden gıdıyosunuz :S sızdede sorunlar var galıba ya hakkaten mantıklı yol gerı donmek bencede ıcıme sındıremıyorum donmeyı :S ne yapcaz bılmıyom

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadas bizde sinderemiyoz ama gel gor ki burada sinirlerimiz bozuldu!buralarda hapse dusmekten korkmaya basladik!restoran isi berbat bir ismis!bunu anladik ama brz gec kaldik sanirsam!!

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Ucak firmaniza gore degisir . Fakat sistem soyledir , ayni sinifta yer bulursaniz ucret odemezsiniz tabi her havayolu bunu yapmaz . British Airways havayollarinda 125 Euro + Ayni siniftan yer bulmaniz lazim .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

benim bilet dadan. bilmiyorum ne olcak. donus tarihim 30 eylul fakat su an icin 14 eylul haftasini dusunuyorum donmek icin. mumkun degil 30 eylule kadar kalamam cunku. umarim bi de onun icin ucret farki odemeyiz. zaten yiyecegimiz kadr yedik kaziklari bi de bundan yemeyelim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bugun benım fransız arkadas bıletını degıstırdı brıtıshden haftaya donuyo dayanamadı artık 190 dolar para odeyecek degıstırmek ıcın ucretı odeyınce sorun yok

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ucret odemek istemiyorumm bi de bu yaptigim aptallik icin. neyse bakicaz artik bisiler.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

para vermeden bu ısler zor ya bence bılet esnek degılse yınede sansını bı dene sen

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ya bileti sirket aldi ve esnek oldugunu biliyorum. tarih degistirmek istersem herhangi bi ucret odemeyecegim soylendi ama yine de ben suphedeyim.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

firmadan firmaya degisir bu..
    bazi biletler de oynama yapildiginda tarihte belirli bir cezasi vardir.
    genelde 100-120 euro arsi oluyor bu..bazi biletlerde kesildigi zaman , biletin daha sonradan tarihi degistilebilcegi hesaba katilarak cezai islem uygulanmiyor..istedgin kadar oyna ..
    ornek.
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

başlık varmış ama görmemişim bir de buradan sorayım. benim arkadaşım da floridadan 16 eylülde dönecekti ama şimdi biletini 20 gün sonraya filan aldırmamız gerekiyor. alitalia ile almıştı bileti. fark verir miyiz ki yine? hadi farkı geçtim hemen bilet bulur muyuz bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yaa bende lufthansadan aldim erken donebilirim bikachafta...normalde 100 euro degisim icin aliniyo..ama aktarmali ucak...her iki ucusicin 100 euroalmiyorlardir umarim...goren bilen ark.varsa acil cevap yazsin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim de biletim lufthansadan ve şirketim aldı biletimi kampanya gibi bişey vardı, benim dönüş tarihimi kafalarına göre belirlediler, daha önce dönebilir miyim diye sorduğumda danışmanım bana evet ama dönüş biletin 22 ağustostan önce olamaz dedi sadece. sanırım belli bi tarihten önce olursa ceza ödeniyor ama onun dışında öne alabiliyoruz biletimizi.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet sirketten almamakicin elimden geleniardimakoyadim;250dolar ucuzabiet buldumexpediadan;simdi tarih degistirirsek ayni hesabagelecek

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bende biletimi 2 hafta onceye alicam ve biritshden aldim expediadn sitesinde 150 dolar cezasi oldugu yaziyo ve ben bunu oduycem umarimki daha fazla degildir

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

British Havayollari 150$ ceza kesiyor fazla kesmez. Mail attin mi?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

mail atmadim daha kardes ya agustosun basi gibi belli olucak tam donus tarihim o zman haber vericem onlara .anlamadigim nokta su an bakiyorm donus biletlerine fiyat farki fazla o farkida almazlar degilmi benden

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

alirlar sanirim.. cunku bir arkadasim expedia ya mail atmisti gecen sene donusteki fiyat farki arti ceza demislerdi.. belki degismistir kurallari bu sen, sen de mail at..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

off eger oyleyse gitmesem daha iyi olur sanirim ya 10 gun daha kalirim napiyim:S

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sen kesin ogren de buraya da yazarsin mailin cevabini...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

simdi mail attim cvni ogrenince yazicam burayada

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı special k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    donus biletini tarihinden onceye herhangi bir ucret odemeden alabiliyomuz?bilgisi olan varsa aydinlatirsa en azindan amerikadaki suana kadarki en mutlu anim olacak!!!
    kardeşim vermiyorsun yani ben şu anda pittsburghtayım biletim 3 ekimde idi ancak biletimi 3 eylüle aynı hava alanıa aldım hiç bir para ödemedim benim biletim opsiyonluydu ama

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

expediadan alinian biletlerde oyle bi opsiyon yok malesef

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

cvp geldi bana fakat hic parasi yazmamislar sadece arayin yazmislar iviz zivir aradik fakat yarim saat beklemeye aldilar ise gidicektim 20 25 dkk bekledim hala gelmedi sonra kapttim baska sefere tekrar aricam ins

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ozaman sözcümüz sensin bende expediadan aldım british 4 ekim di bazı sebeplerden 1-2 eylül gibi dönemem gerekiyor cezamız neyse çekecez artık iyi haberlerini bekliyorum

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bende expedia deltadan aldım bileti, onlara mail attıgımda cezası var ve tekrar havayolu firması ile irtibata gecmem gerektigini soyleyen bi mail aldım. buyrun mail asagida onu da kopy ediyorum.

Dear Ali,

Thank you for contacting Expedia about changing your return flight date.

Our records show that you have an international flight reservation. We would like to advise you that Expedia is unable to complete an exchange procedure nor issue a new ticket for this type of itinerary. You will need to contact Delta Airlines for assistance in changing your reservation. See our "Airline toll-free telephone numbers" page, at Unsupported Browser. You can refer to the ticket number and confirmation code indicated in your itinerary.

However, Expedia is able to sell in new flights for you and give you an approximate cost for this exchange. We will need to ask that once we have sold in the new flights, you contact the airline or go to the nearest airline ticket counter to complete the exchange. The price and availability of the flights we are saving into your booking are not guaranteed until you contact the airline to complete the exchange.

Please note that processing and fare difference fees will apply upon changing your return flight. These fees include:

• Airline reissuance fee EUR 100.00.

• Difference in fare where applicable.

Should you choose to change your ticket with Expedia's assistance, you may call us at the number below. If possible, have your itinerary number and/or booking ID available when you call.

If this does not answer your question or solve your problem, feel free to reply to this message or call us at 1-800-EXPEDIA (1-800-397-3342) and reference case ID: 60768344.

Thank you for choosing Expedia.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaslar;
    ben thy ile new york-istanbul direk ucus almistim donusum 29 eylulu fakat 13-14 agustos gibi donmem gerekiodu.
    New york thy aradim ve ayni sinif olmadigini soledi ve 550 € odmem gerektigini soledi ve acentayi aramam gerektigini soledi.
    Sonra acentayi aradim ve 13-14-15 agustos seferlerinin dolu oldugunu soledi ve 15 inde ek sefer koymuslar gece 12 ye.
    Ve sadece 15 € hizmet bedeli odeyerek aldim. Kendim halletseydim hic odemeye yapmayacktim isim garanti olsun diye odemyi yaptim ve 2 dk icinde e bilet i yolladilar hemde yatagimda uyurkan cok kolay bi sekilde uykumdan 10 dk alarak hallettim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)