Work and Travel 2025
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: @haytamimar(washington-largo town)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart @haytamimar(washington-largo town)

arkadaşlar washington dan herkese selamlar..uzuuuun bir uçak yolculuğunun ardından washington a 3 gün önce ulaştım.dulles international a indim ve check-in işlemlerinden sonra shuttle ların yolunu tuttum.saolsun burdaki arkadaşlardan shuttle a binemem gerektiğini öğrenmiştim iyide oldu.metrobus le şehre indim ordanda mertoyla kalacağım yere geldim.ama şunu söyleyeyim washington metrosu çok karışık aynı yerden 6 hat birden geçiyor.metroyu kullanacak arkadaşların hangi hattı kullanmaları gerektiğini bilmesinde fayda var.şimdi gelelim largo town a.ben burası kadar yeşillik ve temiz havası olan bir yer görmedim.bavullar elimde metrodan adaşım ismaille evlere doğru yürürken geyik hariç nekadar hayvan varsa gördük.(tavşan-sincap vs.)yani acayip süper bir doğaya sahip.ama tabi her gülün bir dikeni vardır largo town da bizi ençok zorlayan olay birtek beyazın olmayışı(except Turks and turkmenler..)
    ya inanırmısınız adamlar bir ingilizce konuşuyor arada bir-iki kelime anlarsan kar.. işyerimiz işimiz falan hepsi çok hoş.ama ben ençok kaldığımız evden bahsetmek istiyorum.çok büyük bir sitede yaklaşık 300 ev var sanırım 2+1 evlerde kalıyoruz.evler on numara.istediğimiz herşey var çamaşır makinesinden tutunda çamaşır kurutma makinesi,ekmek kızartma mak. ütü bulaşık mak. mikrodalga fırın,set üstü ocak vs. bütün ihtiyaçlarımıza cevab veren bir ev.internet ise hiç sorun değil muhakkak her evden internete kaçakda olsa bağlanabiliyoruz suan yaptığım gibi..uzun lafın kısası burası şirin ve güzel bir yer.beklentilerimizin birçoğunu fazlasıyla karşılıyor.yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmek için herzaman hazırız..washingtondan tekrar sevgiler..
    DÜNYADA YA TOZU DUMANA KATARSIN YADA TOZU DUMANI YUTARSIN..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Why why why brother iyi başlangıç hee ))

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)