Work and Travel 2025
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: newyork_casanova21

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Thumbs up newyork_casanova21

Ben 3 gundur newyorktayim.bu e maili de apple storeden yaziyorum.new york hakkinda ne soylenir bilmiyorum,tek kelimeyle harika biryer.times meydani state of liberty empire state ve diger yerler gorulmeye deger.en yakin zamanda cektigim fotolarida ekleyecem siteye.simdi brooklyn de kaliyorum.pazatesi gunu pedicap isine basliyorum.central parkta yapacam bu isi.baska pedicap ci arkadaslar warsa tanisalim e mailim yusufarca_21 en kisa zamanda daha ayrintili yazacam

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Kısmetse yarın Newyork a inicem ve gezicem çoğu yerini daha sonrada ver elini virginia
    Don't Give up

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende apple store daim. saat farkiyla kacirmisim seni ehueh. HErgun 1-2 saat gelip nette islerimi halledip gidiyorum. Yoksa net cok pahali. Saati 6-12$ falan

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben de bugun pedicab kiraladim.. central parkta calismaya baslayacagim yarindan itibaren..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı agreeta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de bugun pedicab kiraladim.. central parkta calismaya baslayacagim yarindan itibaren..
    ne ettin hocam calistin mi.ben bugun calistim padicapte sadece 20 dolar kazanabildim.ama millet isi biliyor.bende simdi park hakkinda anlatacak biseyler arastiriyorum.senin numara falan warsa ulas bana.bu benim numaram 917 539 50 21 at&t numarasi bu senin noda at&t ise beles konusabiliriz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende apple store daim. saat farkiyla kacirmisim seni ehueh. HErgun 1-2 saat gelip nette islerimi halledip gidiyorum. Yoksa net cok pahali. Saati 6-12$ falan
    hocam manhattanda ne is yapiyorsun

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı casanova21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam manhattanda ne is yapiyorsun
    ben calismiyorum dil okulu icin geldim. 2 den sonrasi bos oyle takiliyorum. Bu arada central parktin plani falan olan haritamsi seyler mevcut. Onlardan bulabilirsin. Olmadi central parkin girisinde neresinin ne oldugu yazan yazilar var onlari ezberleyip anlatabilirsin. Burasi bu; surasi su falan diye. En kotu yine internetten duzinelerce kaynak bulabilirsin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks