Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ayhn (NewPort News-Yorktown, VA) 2009

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart ayhn (NewPort News-Yorktown, VA) 2009

600 dolara mal olan 10 gunun ardindan isler biraz yoluna girdi. Gunde 5-6 km yurumek disinda problem yok. Herkese iyi watlar.
    Konu ayhn tarafından (27-06-2009 Saat 11:59 PM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selam arkadaslar. C,tesi aksamdan beri amerikadayim. C,tesi aksami new yorkta enistemin ablasinda kaldim. Sagolsunlar, sayelerinde bu yazin cok ii gececegini dusundum. Cok sicaktilar. Ama pazar gunu richmonda uctukttan sonra problemler basladi. NNye gitmek icin 140 dolar taksi parasi vermek zorunda kaldim. Hala kalacak yerim belli degil, motelde kaliyorum gecesi 30-40 dolardan. Geldigimden beri 400 dolar civarinda para harcadim. Bu gidisle bikac gune parasiz kalirim:S Bu taraflarda olup da konaklamayla ilgili yardimci olabilecek olursa cok sevinirim. Gercekten moralim cok bozuk. Yardimci olacak biri olursa bana host inn de ulasabilir. Ve ya uno chicago grillden ulasabilir. Simdilik bu kadar, umarim durum duzelir.

Arkadasım gecmıs olsun ıns en kısa zamanda bıseyler ayarlarsın yoksa bu turlu ck fecı masraf :S

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

kardeşimde woodbridge de , mail adresini istersen özelden atarım sana, ama nasıl ulaşırrsın bilemem, kolay gelsin...
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

dostum umarım ucuz biyer bulursun...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Server olacak arkadaslara dikkat diyorum. 1 aydan beri burdaym yaklasik 200 dolar kazandim. Adamlar saat vermiyor. Gunde 2-3 saat calisiyoruz sonra 'you are cut:S'. Yarn managerle oturup konuscaz artk. Turkiyeye donsem donemem biletidegistirmeye para yok bugn busch gardensa gittk human resources kapaliydi, husran oldu. Bizm Turklerden duydugumz kadariyla is yok ama amerikali bi arkadasn abisi gecen hafta 60 saat schedule almis. Herkes ii kazanirsindiyor busch gardensta. Arayis icersindeyz yani. En ufak bi umut olsa bi yerden ceker giderm hic dusunmeden oraya. O derece kotu durumda isler. Neyse herkese ii watlar diliyorum...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Su an newyorkdayım sirket ayaga getirdi bizi zaten.Geldiğimden beri neredeyse 1 ay oluyor hiç bir iş bulamadım adam akıllı su an flyer tarzı işlere başladım.Durum cok vahim meteliksiz döncem Türkiyeeye

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Managerle konustk" you'll be allright demekten baska bisey yok. 1 haftalkdaha paycheck aldm 69 dolar. Millet neresiyle guler bilemiorm

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)