Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: mezun card we AT&T

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart mezun card we AT&T

arkadaslar aranızda mesun card ıle ılgılı bılgısı olan war mı
    normalde mesun cardı kullanabılmek ıcın at%t yı actırmamıs gerekıomus
    ama at&t de başlı başlına bı sım kart we ayrı ucretlendırme prosedurlerı war
    nasıl olucak anlamadım yardımcı olursanız sewınırım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hiç bilgisi olan yok mu :S

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

evet ikiside ayrı şeyler at%t yi a.tırmak istiyorsanız dünya telekom diye bişi var orayı inceleyin sitesinde ayrıntılı açıklıyor mezun card ise orda açılıyo daha dogrusu orda aktive ediyorsun bittikçe doldurabiliyorsun kentkart gibi bişi aslında gerçi oda izmirde varama akbil gibi diyelim
    2009 watçısı olcakken 2009 campusacısı olan şahsiyet

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

pekı kullandıkca at&t nın ucretlendırmesı mı gecerlı olucak mezun nun muu ? bide at&t yı aktıf ettırmek ıcın kullacagın telefonun bataryasındakı bu numarayaı soruo ben orda alıcm telefonu burdan bılemem kı :S

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı karamel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pekı kullandıkca at&t nın ucretlendırmesı mı gecerlı olucak mezun nun muu ? bide at&t yı aktıf ettırmek ıcın kullacagın telefonun bataryasındakı bu numarayaı soruo ben orda alıcm telefonu burdan bılemem kı :S
    mezunun geçerli oluyor. Ama arama yaptığın her gün at&t den 1$ düşüyor diye biliyorum. Yanlış olabilir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Günde 1 dolarlık gorusme yaptıktan sonra butun AT&T ıle sınırsız konusuosun.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Eger evdekilerin de surekli sizi aramasi icin bir sabit numaraya ihtiyaciniz yoksa at&t ye gerek yok..

Mezun` dan alinan pin numarasini hemen her telefonda kullanabilirsiniz...Yakinlarda bir telefon kulubesi varsa ordan mezunun toll free numarasini tuslaman ve daha sonra pin numarani girip arayacagin numarayi cevirmen yeterli..

JFK dan bu sekilde rahatlikla arama yapabildim..

Yok ama evdekilerde de bana ulasabilecekleri bir numara olsun dersen o zaman cep telefonuna yonelebilirsin..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

mezun calling carda kontor yukleyip, telefon kulubesinden ailemi aramak istiyorum. 10 dolarlik kontor yukledigim zaman kac dakika konusabilirim. bi de her arama yaptigimda o 1 dolar kesicek mi hesabimdan...yani 10 dolarla sadece 10 kere mi arama yapabilirim

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Aradigin sehre gore falan degisiyor..Ama 10 dolarla en az 40-50 dk konusursun..Bu sure 200 e kadar cikabilir..Tam hesap yapmak lazim arayacagin sehre gore..

www.mezuncallingcar.com da canli destek var..Oraya sorarsan cevap verirler..

Ayrica arama basina ucret dusme olayi mezunda degil at&t de var..Sadece mezun kullanirsan her gun 1 dolar odemezsin..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben mezun calling kard aldım geçen hafta. 30 dolarlık yüklettim 280 dakika sabit hat arama izni verdi. ama zaten dışarda kulubeden aradığında her aramada 69 cent civarı para düşüyo kulubeyi kullandığın için. ama eğer sabit hat varsa o 69 cent düşmüyo diye biliyorum

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı asigo1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben mezun calling kard aldım geçen hafta. 30 dolarlık yüklettim 280 dakika sabit hat arama izni verdi. ama zaten dışarda kulubeden aradığında her aramada 69 cent civarı para düşüyo kulubeyi kullandığın için. ama eğer sabit hat varsa o 69 cent düşmüyo diye biliyorum
    Bunu ilk defa senden duydum..Turkiye`de kulubeler ucretsiz ondan adim gibi eminim..Ama ABD`den degilim..Bir sormak lazim..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Birisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu ilk defa senden duydum..Turkiye`de kulubeler ucretsiz ondan adim gibi eminim..Ama ABD`den degilim..Bir sormak lazim..
    evet arkadaşım doğru söylüyor hatda bu sene 75 cent olmuştu. Her aramamızda ABD hükümeti veya telekomu her neyse onlar tarafından ücret kesiliyor ankesorlu telefonlardan. Eğer ev telefonu varsa arkadaşında ondan kesilmiyormuş en mantıklısı AT&T 1$ lık tarifeyi seçip ordan bu kartlarla aramak.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı blueblood Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mezun calling carda kontor yukleyip, telefon kulubesinden ailemi aramak istiyorum. 10 dolarlik kontor yukledigim zaman kac dakika konusabilirim. bi de her arama yaptigimda o 1 dolar kesicek mi hesabimdan...yani 10 dolarla sadece 10 kere mi arama yapabilirim
    3 tip tarife vardı at&t de,

Bir tanesi dakikası 25cent e konuşuyorsun.
    Bir tanesi günde 1 dolar karşılığı tüm at&t lerle sınırsız konuşuyorsun.
    Diğerini malesef hatırlamıyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)