Work and Travel
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: help_?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arrow help_?

Benim bi sorum olacak.Ben self başvurdum.Ds formumda yazan yerde (newjersey) çalışmayacam ama.Newyorkta çalışacam.Kalacağım yerde orada.Şimdi bu uçakta doldurdukları forma adres yazmak gerekiyormuş.Benim kalacağım adresi yani newyorktaki adresi yazarsam bi sorun çıkarmı_?Gümrükte derler mi Brother sen ny ta oturacan ama nj de çalışacan ne iş_? demezler mi_?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı casanova21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bi sorum olacak.Ben self başvurdum.Ds formumda yazan yerde (newjersey) çalışmayacam ama.Newyorkta çalışacam.Kalacağım yerde orada.Şimdi bu uçakta doldurdukları forma adres yazmak gerekiyormuş.Benim kalacağım adresi yani newyorktaki adresi yazarsam bi sorun çıkarmı_?Gümrükte derler mi Brother sen ny ta oturacan ama nj de çalışacan ne iş_? demezler mi_?
    slm kardeş senin çalışacağın yer belli hiç yoktansa milletin işi bile yok tecrübeli arkadaşlar daha ii bilir ama bize söylenen iş adresiniz falan mevcut değilse danışman şirketinin yani sponsor firmanın adresi yazılacağı idi..yani sorun olmaz sanırım yolun açık olsun..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Dostum sorun işyeri adresinde değil zaten.Kalacak yerin adresinde.Şehirler farklı yani.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hocam ben uçakta verdikleri I-94 e oklahoma da bi adres verdim. ds de çalışcağım yer missouri yazıyodu. ben arkansas ta çalıştım. hiç bişe olmadı sapa sağlamım
    if you`re good at something , never do it for free.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

hicbirsey olmaz,jersey ve new york zaten yan yana.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Evet bisi olmaz New York'la New Jersey cok yakin.Otobusle 1-1.5 saat kadar mesafede.Biz New York'u gezerken kaldigimiz otel de New Jersey'deydi mesela.Eger sorcak olsalar bile gidip gelcem her gun diyebilirsin sorun olmaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks