Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: beklenilen sonuç:red:(((

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bence sen Amerikaya git... orda kal dönme.... 3 yıl sonra oturma iznin olur 2 yıl sonra da vatandaş sonra sevgilini yanına amerikan vatandaşı olarak alırsın..... :-P yada boşver 3 aylığına başka sevgili bul orda var ben baya gördüm... var orda sevgili :xD

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yolculuk nereye yalnz benm gideceğim yere bizden başka giden türk yok:d

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

maine e gel

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

übersetzer türkçeyle çevirmen: başka sevgiliye ihtiyacım yok sağol ülkemide seviyorum başka yerde yaşamam

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

maine neresi sen block islanda gel

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

block island neresi maine e gel hem bende yalnız gitmekten kurtulmus olurum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yok yok ben hertürlü beklicem onu gerekirse gitmem naapim yarın yalvarcaz işverene artk

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

kötü olmus ama yerinde olsam umursamazdım o kadar tamam üzülüosun ama istediğimiz hersey olmuoki.. bence gitmelisin..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Konuyu toplam 13 üye okuyor. (11 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)
    CCN, yediveren, brunette11, Mariposa, übersetzer, numuici, tarick06, erreeen, ikaratas, alper2005metu, mstfdg

Konu bayağı dikkat çekmiş
    CCN International Education Services - www.ccnedu.com

CCN Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Servisi
    Work and Travel Departmanı

Work and Travel programında bilmeniz gerekenler konusunda makale için tıklayın

Tel: 0212 292 5707
    Fax: 0212 292 5166
    E-mail: info@ccnedu.com

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı brunette11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kötü olmus ama yerinde olsam umursamazdım o kadar tamam üzülüosun ama istediğimiz hersey olmuoki.. bence gitmelisin..
    ya gitsemde gelecek arkamdan bu kez almalı tek başıma ne yaparım ben yoksa yaa

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı yediveren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    übersetzer türkçeyle çevirmen: başka sevgiliye ihtiyacım yok sağol ülkemide seviyorum başka yerde yaşamam
    Ya tamam hemen kızma, bir öneriydi benimki sadece... bende seviyorum ülkemi ayrıca ne alakası var.... bu kadar basit düşünme.. avrupa'da yaşayan milyonlarca türk var emin ol senden benden çok seviyorlar Türkiye'yi....

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

deme öle ya ben napcam o zaman tek basıma elbettt orda bi sürü arkadasımız olcak vaktin nasıl gectini unutcaz sdc simdi böle düşünüoruzz

evet konu dikkat cekti

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı übersetzer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya tamam hemen kızma, bir öneriydi benimki sadece... bende seviyorum ülkemi ayrıca ne alakası var.... bu kadar basit düşünme.. avrupa'da yaşayan milyonlarca türk var emin ol senden benden çok seviyorlar Türkiye'yi....
    olsun başka yerde yaşayamam ben aman zaten almıyolarki ülkelerine yicez ya sanki

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

yahu ben napıcam ne demek oraya tek başına giden onlarca yüzlerce insan war onlar napıyorsa sende onu yapıcaksın.Sevgilisi olmayan arkadaşı olmayan wat a gitmesin o zaman.İnsanlar sevgilisi olmadan dışarı çıkmamaya başlicak yakında .neyse bu konuyu ben kapiyim kendi açımdan hayırlısı olur işallah hepiniz için.
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı kerempi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu ben napıcam ne demek oraya tek başına giden onlarca yüzlerce insan war onlar napıyorsa sende onu yapıcaksın.Sevgilisi olmayan arkadaşı olmayan wat a gitmesin o zaman.İnsanlar sevgilisi olmadan dışarı çıkmamaya başlicak yakında .neyse bu konuyu ben kapiyim kendi açımdan hayırlısı olur işallah hepiniz için.
    helal walla ben soylıcektım sımdı bunları da yukarıda zaten yanlıs anlasıldım bır kere....

bir an dusundum ben de yanlnız gıdıyorum acaba hata mı ettım dıye

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben tek basima gittim.yani o kadarda zor degil.aslinda sevgiliye gerek yok ki...bu firsati kacirma...
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı DEXTRO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben tek basima gittim.yani o kadarda zor degil.aslinda sevgiliye gerek yok ki...bu firsati kacirma...
    kesinlikle.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

neyse teşekkr ederim herkese yardımlarından ötürü anlatamadım ben derdimi tek gitmek üç ay ayrı kalmak bunlar değildi mesele neyse

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

daha önce iki kez kalabalık bir arkadaş grubuyla giden bir kişi olarak bu yıl yalnız gidiyorum bence kötü bişey.... isannın yanında böyle bir gezide arkadaşalrı olamsı tabıkıde mutlu eder...

Ama önemli olan illa kız arkadaşın olması değil, bir yakın arkadaşın olmasıdır....

yoksa da orda gercekten bulnuyor.... tecrubeyle sabit

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

daha önce iki kez kalabalık bir arkadaş grubuyla giden bir kişi olarak bu yıl yalnız gidiyorum bence kötü bişey.... isannın yanında böyle bir gezide arkadaşalrı olamsı tabıkıde mutlu eder...

Ama önemli olan illa kız arkadaşın olması değil, bir yakın arkadaşın olmasıdır....

hadi ya bulunuyo mu hakkaten...kazanova...

Öncelikle geçmiş olsun yediveren umarım 2.görüşmede herşey yolunda gider alır arkadaşın vizeyi..Referans falan alacaksa sormadan göstersi arkadaşın kendi anlatsın sormuyolar çünkü referans var mı diye..holcalardan referans alabilir..Bide kuracağı cümleleri önceden tekrar etsin hep benzer şeyler soruyolar..işe de 2 haftaya kadar gecikme olduğunda ve bildirdiğin taktirde sorun olcağını sanmıyorum

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Eger son finalinden sonra girecekse vizeye umarim notunu yuksmistir ilk doneme gore . Yoksa artisi olmadan girecek . Hicbirsey icin gec degil 2. kez deneyin bencede .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

haklısın tabi ama benm anlatmak istediğm şuydu aslında biz bu programa 4 kişi katldık ikisi ayrıldı bizden ekimden beri birlkte gtcez hayalleri vardı halada var ve gitmemize bi hafta kala bunları yaşadık kim olsa benm gibi düşünürdü yerimizde olan daha iyi anlardı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Cool

Alıntı Voltage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi ya bulunuyo mu hakkaten...kazanova... ...
    ne alakası var ya... kazanova falan değilim ben.... ben illa kız arkadası kast etmedim... herhangı baska biriside olabılır.... "sosyal" olan herkes çok rahat arakdas bulabılır... eger bir sorunu yoksa kısının....

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

herkese çok teşekkr eederim arkadaşlar umarım dedğnz gibi alır birde şurda çalışacak diye referans mektubu götürsek içinde neler yazsa daha etkili olur hani dönünce burda çalışıcak filan

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı yediveren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese çok teşekkr eederim arkadaşlar umarım dedğnz gibi alır birde şurda çalışacak diye referans mektubu götürsek içinde neler yazsa daha etkili olur hani dönünce burda çalışıcak filan
    bence ilk vizede böyle bir mektup yoksa şimdi getirme hiç... sonuçta vize memuru görüşme sırasında ağzıdna çıkan her kelimeyi kaydetiyor ki böyle bir belge yoksa şimdi de getirme bırak faydayı zarar bile sağlar....

dürüst olmak en iyisi, ben 4. sınıfım... şirketim bir yerden belge al getir dedi... bedne ilk önce mantıklı buldum aldım... ama vize günü... vermedim son anda fikrimi değiştirdim... kaldı ki çok sağlam bir yerden alamıştım belgeyi...

ama sonucta bu vize memurları da uzaydan gelmıyor.... bu ekonomik krizde kim kime iş belgesi imzalar ayalr öncesiden.. ancak tanıdık yada yakını... onun da gercek olmadıgı bellı olur zaten...

arkadasın konsolosluga son transkriptıyle gıtsın ben erkek arkadasımla gıdıyorum o vıze aldı ben alamdım... berbaer gıdıp donecektık bu yzuden 2. kez basvuruyorum desın o vızyeı alır... ozlelıkle ıstanbulsa kesın alır...

başarılar ve bol şans dılıyorum

EDIT EDIT

bu soyledıklerım referans mektubu ıcınde gecerlıdrı fark etmemısım... sonucta bu mektup ılk vızede yazılamdıgına gore yenı durum ıcın özel olarak yazıldıgı bellı olacak ve bunalrın hepsı ısrarlı bır gıtme ıstegını ortaya atıp vize memurunu kacak kalma gıbı bir dusunceye getırebılır....
    Konu übersetzer tarafından (07-06-2009 Saat 04:41 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ne alakası var ya... kazanova falan değilim ben.... ben illa kız arkadası kast etmedim... herhangı baska biriside olabılır.... "sosyal" olan herkes çok rahat arakdas bulabılır... eger bir sorunu yoksa kısının....
    teşekkürler bilgilendirmen için de yediverenin sorunu yada başlığın amacı o değil sanırım..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Voltage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler bilgilendirmen için de yediverenin sorunu yada başlığın amacı o değil sanırım..
    pekii, sende sağol.... zaman zaman konuyla baglantılı olarak konu dısına çıktık, umarım arkadası vızeyı alır ama alamaması durumunda 3 ay boyunca buna üzülmemesi için bir katkım olsun istedim.....

2. vize görüşmesinin (olumlu) sonucunu uamrım burdan duyarız.... !!!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ama biz ankara değil istanbulda grcez bu kez nerden bilcek ilk seferde mektup götürüp götürmedğimizi

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bide ilk notlarını yine götürsek derlermi niye bu eskisi diye ilk notları daha iyi çnkü

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hatırladığm kadarıyla ilk notlarını götüren vardı diğerleri daha çıkmadı desek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)