Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eyaletler Arasi Seyahat

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Lightbulb Eyaletler Arasi Seyahat

ya usa da yaşayan arkadaşlar misal san francisco dan chicago ya gtmek istesek ücterler nasıl veya nerden öğrenebiliriz selfbilet.com'a baktım. uçaklar çok pahalı 350 euro fln bi cvp verirseniz tşkler..

Şirket: Network Akademi
    Pozisyon: Danışman

Tecrübe Puanı
    17

bence www.statravel.com'dan yada orbitz'den şaşmayın.hatta orbitz'e şimdiden üye olun,böylece bi kampanya olunca haberiniz olur.Sadece uçuş diil uygun hoteller falan da buluo.

Yakın mesafe için otobus (www.greyhound.com) yada tren (www.amtrak.com) baya ucuz oluo.Hatta bazı eyaletlerde Chinatown'larda çok ucuza otobus seferleri olabilio.

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı mustyx_87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya usa da yaşayan arkadaşlar misal san francisco dan chicago ya gtmek istesek ücterler nasıl veya nerden öğrenebiliriz selfbilet.com'a baktım. uçaklar çok pahalı 350 euro fln bi cvp verirseniz tşkler..
    350 çok fazla... ben bu yaz hep uçakla gezdim ve biletleri aşağıdaki siteden aldım.mesela san diego-san francisco biletini 1 ay önceden 66dolara almıştım.yine san francisco-new york bileti 140dolardı.aşağıdaki site biletlerden de komisyon almıyor tavsiye ediyorum.
    www.priceline.com
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks