Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: red alan varmı başka

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart red alan varmı başka

BU gün konsolosluktaki rondovime gittim. red aldım neden red verdiniz dediğimde hazırlık sınıfı olduğum içinmiş not oratalaması felan dedi. ama benim not oralamam 3 küsür. neden vermedi anlamadım ama birsürü soru sordu hepsine cevap verdim ne zaman gidiyosun,ne zaman döneceksin ,orada ne yapacaksın ,niye gidiyosun ,okulun ne zaman bitecek ,daha kaç sene okuyacaksın, ne zaman bu seneki tatilin başlıyor dedi.... hepsini sordu cevaplarımı yarım yarım dinledi. adam kafaya koymuş red basmayıı. arkdaşımda hazırlık üstelik puanlarımız aynı dedim o neden aldı dedim bilmiyorum ben vermedim dedi!!! çok saçma geldii.. adam biraz gıcıktı. ama şöyle bir durum var transkiript kağıdımı iyice inceledii bu ne dedi traskript dedim. belki ondandır çünkü ilk ona bakmıştı...bilemeyecem sizce?

şuan ankaradan randaovi almayı düşünüyorum temmuz 5-6 sınav verirlerse gidecem vermezlerse daha geç bi tarihe wat hayal olacak...

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

anlaşıldı sen efsaneye takılmışsın... Anadoluda oturanların vize görüşmesi için sadece Ankara'ya gidebilme şansları var diye biliyorum ama İstanbul'da veya çevre illerde ikameth ettiğin halde Ankara'ya başvurabilir misin bilmiyorum. Bunu öğrensen iyi olur. Bu arada birinci randevudan red alıp ikincisinden kabul alanlar şimdi Amerika'da .. sen sadece biraz geç gidebilirsin klay gelsin
    admin (at) turkishwat.net

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

red aldığında 1 sene yine aynı konsolosluğa başvurmak zorundasın.ankarada red aldıysan ankaraya başvurcaksın yine

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı gskapun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    red aldığında 1 sene yine aynı konsolosluğa başvurmak zorundasın.ankarada red aldıysan ankaraya başvurcaksın yine
    oda nerden çıktı ben kıbrısta red aldım temmuzda Ankara!dan tekrar randovi aldım. artık bundada alamzsam vizeyi uçak biletimi almıştım o yanacak...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

kıbrıs farklıdır belki ankara-istanbul olmuyo ööle

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ne diyorsun sence Ankara'dan alabilecekmiyim vizeyi? ikincide vize alan varmı ilkinde red alıpta?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sonunda neden red aldığımı öğrendim. Konsolsluktaki görevli çarşamba günü vize için giden hiç bir hazırlık öğrencisine vize vermemiş, yani benimle aynı gün gien hazırlık öğrencileirnin hepsi red yedi. Onlarada aynı sebepleri söylemiş sen hazırlık öğrencisisin yabancı dil öğreniyorsun seneye tekrar dene. Onlarında transkripte bakıp bu ne demiş iyice incelemiş(adamın transkripten haberi yok vermemeyi kafaya koymuş)...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ömer 2.randewun ne zaman

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

temmuzun dokuzunda. bakalım işallah alırız. baya geç olacak ama olsun bu sene böyle idare edecez artık.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar boyle bişey olabilir mi yaa??? konsolosluga ds formu almadan gittim martta su meshur yeşil kagıdı werdiler sonra ds formu gelince haziran da yolladım ups ile ucagın kalkısına 3-4 gun kala bana vize wermeden geri yolladılar pasoportu 2. kez baswursam mı diye dusunuyorum anca temmuzun ortasında giderim gorunuse gore sizce napıyım boyle duydugunz bi olay war mı hiç ???

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

tabi ki tekrar başvur... o kadar hazırlık yapmışsın tek değilsin birçok kişi ikinci kez başvurdu ve vurmaya devam ediyor

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ama max orda 2 ay kalcam yawww bilmiom zor olcak hadi yine wermezlerse kalk izmirden istanbula git ordan tekrar baswur bekle cok iş yaw tum moralim bozuldu

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Ds olmadan vizeye başvurup da böle olan kaç kişi var acaba merak ettim..2.ye başvurun canım o kadar masraf yapmışsınız..2.de alırsınız

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mustafha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama max orda 2 ay kalcam yawww bilmiom zor olcak hadi yine wermezlerse kalk izmirden istanbula git ordan tekrar baswur bekle cok iş yaw tum moralim bozuldu

bende red aldım ikinci kez deneyecem bakalım umarım verirler. Hepimiz çok masraf yaptık. eğer vizeyi alamazsa uçak bileti elimde kalacak geri iadesi yok internetten almıştım britishairways den. artık tek iki ay kalıp gelecez olsun!!
    umarım hepimize vizeden ok gelir...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadas giden herkese kolay gelsin ben wazgecmis bulunmaktayım dilekceleri yazdım paramı geri almayı bekliyorum zararım nerden baksan 700-800$ ı buldu allah gitceklere yardımcı olsn ben seneye bidaha deniycem artık.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks