Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Pasaport Kontrolü

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Pasaport Kontrolü

arkadaşlar önceden gitmiş olanlar pasoport konturolünde sorun yaşadınız mı ?
    görevlliler nasıl davranıyor ?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

evt gıtmıs olan arkadaslar bu sırada neler oldugu hakkında bılgı verebılır mı?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Gorevliler Turkce bilip bilmedigimize de dikkat ediyorlar. Biraz dikkat edelim bence.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaslar pasaport kontrolunde sadece yurtdisi cikis yasaginiz olup olmadigi, biletiniz ve yurtdisi cikis harciniz ile biletinizle uygun vizeniz kontrol ediliyor. Merak edilecek bir durum yok. Gonlunuz ferah olsun.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

amerikaya girişte kontrol sırasında sorular soruluymuş,orda bizi çok zorlarlarmı acaba

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı tough Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar pasaport kontrolunde sadece yurtdisi cikis yasaginiz olup olmadigi, biletiniz ve yurtdisi cikis harciniz ile biletinizle uygun vizeniz kontrol ediliyor. Merak edilecek bir durum yok. Gonlunuz ferah olsun.
    ben Usa dakinden bahsetmiştim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Amerika'ya varisinizda, indiginiz ilk havaalaninda gumruk kontrolunden gecersiniz. Orada parmak izleriniz alinir ve fotografiniz cekilir. Klasik nereye gideceksin, ne kadar kalacaksin sorularinin ardindan I-94 formunuzu damgalayarak onaylar ve size teslim ederler. Tum surec bundan ibaret.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı jacker_demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben Usa dakinden bahsetmiştim
    Tr kısmı nasıl olur sorun yaptıgımdan deılde merak edıorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

walla zaten burdan çıkarken hiçbişi yok pasaportuna bakıo sana bakıo basıo damgayı geçion gidion açıkçası amerikadada en büyük sorun o uzun bekleme süresiydi 1 saate yakın bekledim sonra sıra bana geldi yası ilerlemiş zenci bi amcam pasaportumu ds imi falan aldı sora parmak izin bi de fotomu çekti şöle afilli sinden pasaportada bi kağıt zımbaladı tamam geç olay bu
    Bu dünya üzerinde şu an itibariyle tam;6.872.504.571 insan var !!!
    Kimisi korku içinde kaçıyor,-kimisi günü kurtarmak için yalan söylüyor.Diğerleri gerçeklerle tam şu anda yüzleşiyor.Bazıları,kötü insanlar,iyiyle savaşıyor.Bazılarıysa iyi,kötüye karşı mücadele veriyor.
    Dünyada yaşayan 6 MİLYAR İNSAN…6 MİLYAR RUH…
    Ve bazen...
    TEK İHTİYACIMIZ OLAN İÇLERİNDEN BİRİ

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Babacım kusura bakma da "pasoport konturolü" nedir yahu?? Wtf??

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

arkadaşlar önceden gitmiş olanlar pasoport konturolünde sorun yaşadınız mı ?
    görevlliler nasıl davranıyor ?
    Laf söyleyince dört bir koldan saldırıyorsunuz ama dayanamıycam artık!
    Ağır tahrik var Hakim Bey!
    Birader sen 11 yıl okumuş, üstüne bir de ÖSS'yi kazanmış, şu anda da üniversitede eğitim gören birisin.

Bana moderatörlük verin akşama kadar 50 tane mesaj silerim yahu...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birader sen 11 yıl okumuş, üstüne bir de ÖSS'yi kazanmış, şu anda da üniversitede eğitim gören birisin.

Türk değilim ben. Buraya öss ilede girmedim. yanlış yazmış olabilirim bunda ne var ... çok komplekslisiniz

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Bende olayı anlamadım salaklıgıma ver faruk ne olmus adamın yazısına ?
    aklına takılan birşeyi bence güzel bir şekilde sormus derdini anlamadım. tüm olay pasoport ve konturol mü?
    Konu Kortanzz tarafından (31-05-2009 Saat 01:31 AM ) değiştirilmiştir.
    I have dream about this day boys and its going to be legendary. Together we will own this city, anytime a girl wants to get back at her ex-boyfriends we'll be there, anytime a girl wants to solve her father issues through promiscuty and binge drinking we will be there! Anytime a bachelorette party drives through the city in a limo sticking their heads out sunroof shouting "what's up newyork?" we will be what is UP Newyork!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

faruk arkadaşım sana katılıyordum arkadaşın mesajını görene kadar.

Türk değilim ben. Buraya öss ilede girmedim. yanlış yazmış olabilirim bunda ne var ... çok komplekslisiniz
    arkadaş gibi tr vatandaşı olmayanlarda olabilir forumdan soğutmamak lazım insanları kırıcı olabiliyoruz. ben böyle durumlarda break'e mesaj atıyorum düzeltirmisin diye.sert bişekildekonuşmak yerine, böylesini deneyenilirsin.
    AEK

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen bu mesajda ne var bende anlamadım gayet düşündürücü ama aslında basit klasik faruk çıkışları

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Arkadaşlar Türkçe'yi doğru ve düzgün bir şekilde kullanmayı teşvik etmenizi onalıyorum. Fakat insanları uyarırken kaba ve kırıcı bir dil kullanmamanız gerekir. Türkçe'nin kullanımına yönelik mesajlarda her ne suretle olursa olsun, aşağılayıcı, tahrik edici, kaba ifadeler olursa üzülerek söylüyorum artık "permanent ban" var...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Türkçe'yi doğru ve düzgün bir şekilde kullanmayı teşvik etmenizi onalıyorum. Fakat insanları uyarırken kaba ve kırıcı bir dil kullanmamanız gerekir. Türkçe'nin kullanımına yönelik mesajlarda her ne suretle olursa olsun, aşağılayıcı, tahrik edici, kaba ifadeler olursa üzülerek söylüyorum artık "permanent ban" var...
    Düzgünce uyarsa düzeltirdim özelden mesaj atabilirlerdi ama amaçları kendi reklamlarını yapmak mı anlamadım çok yazık böyle hiç bir yerde hiç bişeye varamazsınız. america ya gidince çok düzgün mü konuşuyorsunuz herşeyi tam anlamıyla mı ifade ediyorsun onlar size böle çıkışta bulunsalar düşünün biraz derim.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

yahu neyse ne önemli olan soruya gelelim.Merak edilicek birşey yok kontrollerde gerekli işlemleri yapıyorlar giriş kaydınızı yapıyorlar resminizi çekip parmak izinizi vs alıyorlar yani rutin kontroller war birde sorarsa hani nereye gidiyorsun ne iş yapıcaksın türü sorularda sorabilirler o kadar.Tek sorunlu tarafı biraz sıra oluyor bekliyorsun .
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

polislerde insan onca saat orada oturuyor belki gözü tutmazsa,adam da sonuçta göevini yapıyor hayırdır kardeşim neden geldin gibi sorular soracaktır zaten,

zannımca o polis memurunun sorudugu soruları uçakta yanınızda oturan kişi ile muhabbete girmek adına konuşur,pekiştirmiş olursunuz,yabancı uyruklu ise tabi
    Wat

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı asigo1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen bu mesajda ne var bende anlamadım gayet düşündürücü ama aslında basit klasik faruk çıkışları

Faruk 10 yıl sonra sabah programlarında polemiklerin vazgeçilmez ismi.
    I have dream about this day boys and its going to be legendary. Together we will own this city, anytime a girl wants to get back at her ex-boyfriends we'll be there, anytime a girl wants to solve her father issues through promiscuty and binge drinking we will be there! Anytime a bachelorette party drives through the city in a limo sticking their heads out sunroof shouting "what's up newyork?" we will be what is UP Newyork!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

2.girisimde beni sorgu odasina aldilar.bir suru soru sordular sonra damgayi basip izni verdiler.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı DEXTRO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.girisimde beni sorgu odasina aldilar.bir suru soru sordular sonra damgayi basip izni verdiler.
    hadi ya neden ole bısı oldu pekı ne yaptın suphe uyandıracak?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben de merak ettim sorgu odasına çekecek kadar ters bir şey ne olabilir ki?
    FOREVER TCDD Smile For AMTRAK
    CEDAR POINT RESMI E-MAIL: international@cedarpoint.com

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben okuldan habersiz olarak ayrilmistim okulda beni out of status yapmis.tam giris yaparken adamlar beni aldilar ozel bir odaya koydular.korkudan olecektim.atlantadaydi bu yer.adamalr bayagi soru sordular.ben sonra yeni vizemi gosterdim ve okulun beni kacak gosterdigi tarihte turkiyede oldugumuda vizeyle ispatladim sonra adam gulerek no violation dedi.elektronik kapi acildi.o sirada arkadasim beni disarda bekliyordu.ben gulerek ciktim houstona ucagimiz kalkacakti.

ama oyle bir korktum ki o an anlatamam.dusunsenize hemen geri postaliyorlar.ne kadar kotu bir durum...
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba pasaportla ilgili bir sorum olacak bilgili arkadaşlara, geçen hafta pasaportumu aldım ama en arkadaki kimlik bilgilerimde kimliğin yenilenme tarihini 2007 yerine 207 yazmışlar. yeniden emniyete gidip gösterdim bunun önemli olmadığını sorun olmayacağını söylediler ve değiştirmediler. gerçekten önemli değil mi yoksa gidip değiştirmeleri için yakalarına yapışıyım mı ?? =)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Benim pasaportum da ki foto 6 yıl öncesinin gözlüklüydüm o zmn vs..pek alakam yok şuan ki halimle inşallah sorun yapmazlar. gerçi vizeye bakıyorlarmış ağırlılı olarak ,orda da yeni fotoğrafım olucak zaten...yine de süprizlere açığım:/

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba pasaportla ilgili bir sorum olacak bilgili arkadaşlara, geçen hafta pasaportumu aldım ama en arkadaki kimlik bilgilerimde kimliğin yenilenme tarihini 2007 yerine 207 yazmışlar. yeniden emniyete gidip gösterdim bunun önemli olmadığını sorun olmayacağını söylediler ve değiştirmediler. gerçekten önemli değil mi yoksa gidip değiştirmeleri için yakalarına yapışıyım mı ?? =)
    Elinizde kapı gibi US - J1 vizeniz, ds-2019 formunuz uçak biletiniz ve cebinizde biraz paranız varsa hiç bir sorun olmaz...
    En kötüsü bilgilerinizi kontrol etmek için sizi bir kenara alırlar..en kötüsü o da..

Amerikaya vardığınız zaman basınısa bir şey gelir mi? Açıkcası 207 tarihi mümkün olmayacağına göre ve sizin da yanınızda kapı gibi vizeniz olduğununa göre hiç bir şeyy olmaz...Olursa da bizim elçilik boşuna mı orda duruyor...dert etmeyin...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)