Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: new york'u iyi bilen kimselerden ricamdır ...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Unhappy new york'u iyi bilen kimselerden ricamdır ...

ya arkadaşlar ben new york a gideceğim ve ordan greyhound otobüsü ile aktarma yapacağım ocean city e inş.

amma ve lakin arada kocamaaaan new york bay bulunuyor. taksiciden böyle bir şey istesem adam ya beni boğazlar koca yarımadayı dolaşacak çünkü ya da bayram ederki bir tane saf buldum yolunu uzatan diye. buraları bilen kimselerden ricam bana bişeyler önerin ya. yoksam yaban ellerde keklenecem yaf

veya bunlardan başka alternatif ulaşım yolları önermeniz. ve de mümkünse biraz acilinden olsun

adresler live map de aynen şu şekildedir

Yola çıkış noktası :JFK [John F. Kennedy International Airport] (airport), New York, United States

Varılması hedeflenen nokta : Greyhound-St George Bus Terminal (bus station), New York, New York, United States

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

havalimanından taxilerde gidiceğin nokta önceden bellidir parası kazıklamazlar heryer türkiye değil ne yazıkki.. gidiceğin yeri sor parasını söyler sana ona göre binersin.. 50 ila 70 dolar arası olabilir tahminim
    Konu arasbjk tarafından (19-06-2007 Saat 01:51 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet bilen arkadaşlar yazsın lütfen. Maryland oc ye farklı ulaşım alternatifleri varsa onları da yazarsanız sevinirim.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

metro var havaalanından..bus station manhattanda jfkye baya uzak ama metroyla giderseniz rahat olur heralde..taksiyle baya tutar uzak mesafe çünkü..60 dolar flan..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

metroya baktım da biraz fazla karışık..new york city metro map diye yazın googlea bakın bakalım bulabilcek misiniz jfki(ben bulamadım da dar zamanımda )

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

gitceeniz yer port authority diil mi ya st.georgeu ilk defa duydum ben..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet arkadaşlar yanlışımı keşfettim. greyhound bus station 42nd street de new york times a yakın. yani metro kullanmamız mantıklı olcak. çünkü otobüs durağının dibinde metro durağı görünüyor haritada. ama ben havaalanından oraya metro olduğunu bilmiyordum. hala da bilmiyorum. tam havaalanının içinden mi biniliyor ki metroya. o konuya bilen arkadaşlar açıklık getirebilirse çok memnun olurum gerçekten.

gs kapun gideceğimiz yer için google dan haritaya baktım ama nedense hiç bir şey anlamadım

o kadar karışık ki. kaldı ki bu karışıklık yer altında. Allah bilir yer üstü nasıldır?

neyse yorumlar için teşekkürler ama son sorumu da cevaplarsanız çok memnun olurum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Cool

arkadaşlar daha basit !!! bir haritada buldum sanki

göz atmak isteyenler buyursunlar

galiba biz jfk den başlayan mor çizgiyiizlicez de ortada birsürü mor çizgi var bide amtrak otobüsleriyle çakışıyor. bu nasıl olcak fikri olan varmı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya bide aklıma gelmişken toplu taşıma araçlarının tercihen metro seferleri kaçta başlıyor bilen var mı?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

çok erken saatlerde başlıyo..havaalanı büyük metro yani yer altı baya karışık..gitceeniz yer uptown yönü unutmayın sakın 2 -3 katlı yer altındaki metrolar..aktarma yapmanız gerekebilir..yön uptown bunu unutmayın..42nd street times square oluyo zaten oraya giden çok metro var.new yorkta yaşayan arkadaşıma sorcam size haber ederim bugün

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Cool

Alıntı gskapun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok erken saatlerde başlıyo..havaalanı büyük metro yani yer altı baya karışık..gitceeniz yer uptown yönü unutmayın sakın 2 -3 katlı yer altındaki metrolar..aktarma yapmanız gerekebilir..yön uptown bunu unutmayın..42nd street times square oluyo zaten oraya giden çok metro var.new yorkta yaşayan arkadaşıma sorcam size haber ederim bugün

gskapun arkadaşına otobüsle ulaşımın nasıl olduğunu da sorabilirmisin sana zahmet. şimdi düşündüm; metro yer altında hiçbiyer görmicem binice new york namına ama otobüse binsem baya yer görürüm heralde değil mi?
    ondan dolayı otobüs alternatiflerinide değerlendiriyorum. yardımcı olabilirsen sevinirim.

bide jfk den "air train" varmış bunun hakkında bilgisi olanlardan rica etsem de biraz tanıtım yapsa

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bence metroya hic binmesin ben 3 gundur burdayim 7 dolara sinirsiz bilet aldim surekli metro kullaniyorum ama halla neyin nereden ciktigini coze bilmis degilim cok karisik bir metrosu var. yerin aldi delik desik zaten kaldirimda yururken yer sallaniyo.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

jeconur bi el at da çözelim usta bu konuyu pazar sabah ucucam ben de new york'a ordan virginia beache gidicem ama nasıl bilmiyrm

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks