Work and Travel 2025
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ds laneti

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ds laneti

arkadaslar bitmek bilmeyen sorunlar yumagına sımdı de ds belgesi eklendi.aşağı yukarı 10 mayısta iş kabulu geldi ama hala ds bekliyorum.bugün şirketle konuştum bana ptesi usa de tatil war felan dıo. sinir haddimin sonundayım artık.eğer 2-3 haziran gibi hürriyet gazetesi 2. sayfasında yurtdısı danısmanlık sırketını basan gozu donmus genc katliam yaptı haberi okursanız sasırmayın.bu dsyi uzaydanmı getırıolar cozemedim.sirketin amacını da anlamıs değilim.bu işleri erken neden yapmak istemıolar...konu hakkındaki goruslerını yazarsanız sevinirim arkadaslar.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende aynı durumdayım şöyle bi duyum aldım ne kadar doğrudur bilemem şirketler ekstradan para ödememek için tüm dsleri bi anda getirtiyolarmış o yüzden bekliyoruz bu kadar doğruysa tabi. evet bizede aynı şey söylendi pazartesi tatil diye

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer 2-3 haziran gibi hürriyet gazetesi 2. Sayfasında yurtdısı danısmanlık sırketını basan gozu donmus genc katliam yaptı haberi okursanız sasırmayın
    ..:::PrInCe Of K.s.A:::..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar eğer bu doğruysa ortada çok büyük bir ahlaksızlık mevcut nedeni şuan gün geçtikçe bilet fiyatları artış gösteriyor. ayrıca maddi menfaati bir kenera bırakalım bu program alt tarafı bi kültür değişim programı marttan beri peşinden koşuyorum final zamanlarını da bu yolda harcarsam ne anladım ben bu şirketlerden.kendi çıkarları yani 3-5 kuruş için hem maddi hemde zaman kaybına uğratiyorlar bizleri...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

evet aynen öyle üstelik ekim ayında programa kayıt olup erken kayıt avantajlarından yararlanmak istemiştik güya yarralanmayı bırak her açıdan zarara uğradık

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

işiniz zor valla, kan ağladık kaç ay buralarda, en sonunda sponsora mail veya işverene mail veya şirkete tacize varan baskılarla sonuç aldık. gerçekten işiniz zor, allah kolayllık versin...
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Belki bu forumda olmaz ama kesinlikle tarafsız bir şirket platformu kurmak lazım. Kanser, verem, tüberküloz şikayetiyle hastanelere başvuracaksınız yakında. Mantar gibi türeyen şirketler yüzünden oluyor bunlar. Piyasaya bir ayar çekmek lazım.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aynen beklemek zor ama yanlış anlamayın ds bekleme vize bekleme süreci bitti atraksiyon kalmadı hayatımda
    boşlukta gibi hissediyorum kendimi
    ne yapacağımı şaşırdım
    ha yine böyle bi bekleme süreci yaşamak da istemem
    allah sabır versin herkese umarım en kısa zamanda hallolur

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Bu ulkede birinin cani yanmadan birileri zarar gormeden(sirketler) birseyler degismez.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kardeşimm 2. sayfayaa beraberrr cıkalımm senlee..en sonundaa cinnet getiripp pompalıyla dalıcam...mart ayının başında girdim vize gorusmeme hala bekliyorum..2 haziranda gelicegini solediler ds'nin..bide bunun daha elçiliğe gitmesi var..1 haftada onu bekle işin yoksa..tabi oda 1 haftada gelirse...sınavlarım mınavlarım herşeyim bitti benim ölee ds formunu beklemek zorundayım..amaa 2 haziran son geldi geldi gelmedi flaşh haberlerdeyim...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ds için yaptım pişman değilim dersin ^^
    sucks !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks