Work and Travel 2025
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tattoo

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Tattoo

arkadaşlar Usa da dövme yaptırmak ucuz mu yaptıran arkadaşlar tavsiyesi olanlar var mı ?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Buraya gore oldukca ucuz ama yinede New York,LA yada Miami gibi metropollerde yaptirmani tavsiye etmem fiyat acisindan.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

türkiye ye nazaran kesinlikle uçuz. ve hijyen-kalite vs. olarak bence daha güvenilir. taltrap ın da dediği gibi çok büyük metropolleri değilde küçük şehirleri baz alarak konuşuorum.

illa bi fiyat örneği istiosan, normal bi yere orta büyüklükte 50 dolardı sanırım.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Ermana katiliyorum dedigi gibi daha profosyonel,gerci artik Istanbulda da oldukca iyi yerler var ama fiyat acisindan ve arz-talep yuzunden oldukca pahali.
    Ornek vermek gerekirse ben oldukca isclik isteyen ve omzumdan dirsegime kadar gelen bir dovmeyi 300 dolara yaptirmistim.
    Tabi o tarihlerde dolar 1.20 belkide daha azdi.
    Konu taltrap tarafından (25-05-2009 Saat 02:27 AM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

kocaman bi isa dövmesi ii gider
    sucks !

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı taltrap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ermana katiliyorum dedigi gibi daha profosyonel,gerci artik Istanbulda da oldukca iyi yerler var ama fiyat acisindan ve arz-talep yuzunden oldukca pahali.
    Ornek vermek gerekirse ben oldukca isclik isteyen ve omzumdan dirsegime kadar gelen bir dovmeyi 300 dolara yaptirmistim.
    evet amerikalılar çok profosyonel istanbulda bi yaptırmaya çalışsam kafamdaki düşündüğümü 4 milyara çıkar galiba ki amerikada yaptırdığım gibide olabilir mi oda var
    ben sırtıma hz. musanın denizi ikiye ayırışını yaptırmak istiyorum en ekomik america gibi gözüküyor ama ordada tabi yine işçilikler değişebilir new york CT ME
    yakınlarında giden var mı acaba önerebilceğiniz

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yaa bu dövme olayında bilgili olan arkadaşlara bir şey sormak istiyorum. Şimdi ben bayağı zayıfım. Bilekler, kollar falan incecik Ben dirsekten bileğe kadar şık bir dövme yaptırmak istiyorum ama mutlaka ilerde kilo alırım. Bu kollar büyüyünce dövme mundar olur herhalde? Substrat yüzeyi genişleyecek Tavsiye eder misiniz yaptırmamı?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

istanbuldada çok kaliteli tecrübeli ve temiz yerler war ayrıca uygun fiyatta bulabilirsiniz ,bu işi abd de yaparlar gibi bi model yok yani abd de ne dövmeler gördüm ben şekil şemal bozuk elinin ayarını kaçırmış veya ucuz işçilik yapmış,mürekkebi olması gerektiği gibi değil vs.benim 2 dövmem war 2 sinide istanbulda yaptırdım
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

michael scofield dövmecisini bulmak lazım =)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben gecen sene NY soho da yaptirmstm.. sol dirsegimin arkasina 100$ wermistm.. istanbulda aynisini daha ucuza yaptirabilrdm ama soho da o mekanlari gorunce bi hatira olsn yaptirak dedim.. ama dediginz gibi buyuk sehirlerde pahali baya.. ama daha ufak yerlerde fiyat uygun.. bakalim bu senede buyuk ihtimal yaptirim..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı jacker_demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet amerikalılar çok profosyonel istanbulda bi yaptırmaya çalışsam kafamdaki düşündüğümü 4 milyara çıkar galiba ki amerikada yaptırdığım gibide olabilir mi oda var
    ben sırtıma hz. musanın denizi ikiye ayırışını yaptırmak istiyorum en ekomik america gibi gözüküyor ama ordada tabi yine işçilikler değişebilir new york CT ME
    yakınlarında giden var mı acaba önerebilceğiniz
    Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaa bu dövme olayında bilgili olan arkadaşlara bir şey sormak istiyorum. Şimdi ben bayağı zayıfım. Bilekler, kollar falan incecik Ben dirsekten bileğe kadar şık bir dövme yaptırmak istiyorum ama mutlaka ilerde kilo alırım. Bu kollar büyüyünce dövme mundar olur herhalde? Substrat yüzeyi genişleyecek Tavsiye eder misiniz yaptırmamı?
    Ben Rehoboth Beachte yaptirdim amerikali bir arkadasimin tavsiyesi ile ve oldukca guzel iscilik cikardilar,bahsettigin bolgeler icin,google da ya da myspace de arama yapabilirsin daha etkili olur calismalarini da gormus olursun.

Evet ayhn bir bozulma olur kilo alip vermelerde, kas sisip,sonmelerinde tabi bi bozulma dovmenin niteligine vede vucudunun ne kadae degistigine bagli.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Exclamation

Alıntı ayinstayn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben şöyle bişey merak ediyorum şimdi dövme yaptıracağım ben gitmeden el bileğime diye düşünüyorum acaba hava alanında herhangi bir sorun çıkartma ihtimalleleri warmıdır görevlilerin ? ( Bu ne birader gibi )
    arkadasım kaşına gözüne kimse birşey demiyorsa dövmeye de demezler...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ayinstayn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne bilem ilkkez çıkıcaz dışarı soram dedim ne kızıyosun
    yok canım estafurullah ne kızması tamamen politely dedim
    biz jfk 24 saat acık mı sorusuna bile kızmadık beah

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı YETO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok canım estafurullah ne kızması tamamen politely dedim
    biz jfk 24 saat acık mı sorusuna bile kızmadık beah
    hehe warmı öle sorular ya benimkisi bişi değilmiş ozman
    Don't Give up

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şu an gülmekle gülmemek arasında kaldım, çünkü gülmeye başlarsam durabileceğimden şüpheliyim

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı erreeen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu an gülmekle gülmemek arasında kaldım, çünkü gülmeye başlarsam durabileceğimden şüpheliyim
    hey allam ya

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

jfk 24 saat açıkmı versus dövme yaptırırsam amerikaya girebilirmiyim
    I have dream about this day boys and its going to be legendary. Together we will own this city, anytime a girl wants to get back at her ex-boyfriends we'll be there, anytime a girl wants to solve her father issues through promiscuty and binge drinking we will be there! Anytime a bachelorette party drives through the city in a limo sticking their heads out sunroof shouting "what's up newyork?" we will be what is UP Newyork!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

eger işyerinde çalışırken dövmen gözükürse ve dövme ırkcı bir simgeyse misal Nazi işareti sorun olur ama gerisinde problem yok
    I have dream about this day boys and its going to be legendary. Together we will own this city, anytime a girl wants to get back at her ex-boyfriends we'll be there, anytime a girl wants to solve her father issues through promiscuty and binge drinking we will be there! Anytime a bachelorette party drives through the city in a limo sticking their heads out sunroof shouting "what's up newyork?" we will be what is UP Newyork!

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

göbeğinin ortasına heralde gidip de usame bin laden in dövmesini yaptırmayacaktır ya.
    yanlış mı düşünüyorum acaba?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

kuyruk sokumuna usame kafalı kelebek

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

sırtıma eyalet haritası yaptırim diorm kayboluruz falan mazallah

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Kortanzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kuyruk sokumuna usame kafalı kelebek
    niye şişiriosunki konuyu???
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sırtıma eyalet haritası yaptırim diorm kayboluruz falan mazallah
    sırtından görmen zor olmaz mı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı handif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sırtından görmen zor olmaz mı
    iki veya daha fazlaysa birinin eğilip başka birinin kocaman kağıttan haritayı onun sırtına koyması zahmetinden kurtulmuş olacaklar öyle deme
    googleearth'ı temel alın derim harita için. güzel fikir bence tebrikler
    FOREVER TCDD Smile For AMTRAK
    CEDAR POINT RESMI E-MAIL: international@cedarpoint.com

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart amerikada dövme yaptırmak

arkadaşlar bu yaz lake george/NY da olacağım ve dövme yaptırmayı düşünüyorum. bu konu ile ilgilenen oldu mu hiç türkiyeye oranla oradaki fiyatlar nasıl.. yada amerikada yaptırıp ta sıkıntı yaşayan oldu mu?v.s v.s. kısacası sözün özü madem yaptıracağım amerikaya gitmişken orada yaptırayım diye düşünüyorum.. sizce türkiye de mi yaptırayım abd de mi?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

slc de arkadaslarim 5 kisi dovme yaptirdi kol ve sirtlara 50 ser dolar verdiler ve 10 cm boyunda dovmeydi yaptirdiklari cesitli sekiller yaptirdilar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu bilgiler çok iyi oldu kesinlikle dövme için abd ye gitmeyi bekleyeceğim. bu arada lake george da dövme yaptıran oldu mu hiç?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slc de arkadaslarim 5 kisi dovme yaptirdi kol ve sirtlara 50 ser dolar verdiler ve 10 cm boyunda dovmeydi yaptirdiklari cesitli sekiller yaptirdilar
    Jaime'nin dövmecisi var , ona sorunca veriyor adresi.
    80 dolara yaptırdı bir arkadaş bu sene.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

ara sıra discovery channel da miami ink ve los angeles ink.'nin yaptığı dövmeleri gösteriyodu.gerçekten süper şeyler yapıyolardı.Hayalinizde ne varsa adam onu kola yapıyordu. bunlar önerilebilir tabi fiyat konusunda herhangi bir bilgim yok

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ThunderStorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ara sıra discovery channel da miami ink ve los angeles ink.'nin yaptığı dövmeleri gösteriyodu.gerçekten süper şeyler yapıyolardı.Hayalinizde ne varsa adam onu kola yapıyordu. bunlar önerilebilir tabi fiyat konusunda herhangi bir bilgim yok

O dövmeler 50-100 dolar değildir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks