Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: for 1 King Bed Room

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart for 1 King Bed Room

Arkadaşlar,

Floridada bir kaç gece otelde kalmak istiyorum. Online Rezervasyon yaptırmak için internet sitesinde kredi kartı bilgilerini falan istiyorlar. Bunun içinde birkaç şeyi öğrenmem lazım.

Amerikadaki otellerde "for 1 King Bed Room" için ""Occupancy: 3 people max ""

gibi bir yazı bulunuyor...Bunun anlamı bu odada 3 kişi kalabilir maks. demek ama,, sizin tanıdğınız 3 kişi mi yoksa herhangi bir otel müşterisi ile birlikte mi ??

Bilgisi olan arkadasımız var mı acaba?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

otel ise sen tanıdıgın max 3 kişiyle kalabilirsin demek oluyor
    LIVE IS LIFE

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı memetcetinkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    otel ise sen tanıdıgın max 3 kişiyle kalabilirsin demek oluyor
    biran şüphe ettim, bazı otellerde bu tarz bir uygulamada olabiliyormuş diye biliyordum, gerçi daha çok hostel larda oluyor tabi...

ok..

çok saol

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

king bed room diyo ..king bed rooma sahip bi otelde tanımadığın kişilerle kalmana izin vermezler merak etme
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı kerempi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    king bed room diyo ..king bed rooma sahip bi otelde tanımadığın kişilerle kalmana izin vermezler merak etme
    arkadaşım onun kingle alakası yok benm otel rezervasyonumda da queen bed yazıyo türkçesinde queenin 2kişilk yatk olarak çevirmiş

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı maviyeşil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım onun kingle alakası yok benm otel rezervasyonumda da queen bed yazıyo türkçesinde queenin 2kişilk yatk olarak çevirmiş
    evet haklısın maviyeşil...olay aynen oyle...ama biliyorsun abd de garip uygulamalar olabiliyor....bende en iyisi otele e-posta yolladım rezervasyon için yardımcı oldu keratalar...fakat benim gideceğim günün yakınlarında " MEMORIAL DAY" yani anma günü varmış ..o yüzden fiyatlar artabilir dediler...şimdiden rezervasyon yapmanızda fayda var demiş ama , duşünüyorum halen....eğer ozaman vardığımda rezervasyon yaptırmazsam 30 dolar fazla odeyeceğim...

sanırım netten rezervasyon yaptıracağım bugun...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı maviyeşil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ona dayanarak söyledim zaten maviyeşil, 2 senedir hem ingilterede hem abd de otel işi yaptım birçok otelde king bed room bulunmaz bile eğer bulunuyorsa da o otel az çok sağlam bir otel demek oluyor ordada seni tanımadıklarınla yatırmaları mümkün olmaz veya şöyle söyleyeyiö king bed koydukları odada tanımadıklarınla yatırmaları mümkün olmaz. king bed de ayrıca queen bed in bir numara büyüğüdür onu anlattım.
    Konu kerempi tarafından (16-05-2009 Saat 09:23 AM ) değiştirilmiştir.
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Exclamation

Alıntı aalpinistt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

Floridada bir kaç gece otelde kalmak istiyorum. Online Rezervasyon yaptırmak için internet sitesinde kredi kartı bilgilerini falan istiyorlar.
    arkadaşım netten online rezervasyon yaparken kredi kartı bilgilerini istedikleri zaman sen sakın kredi kartı bilgilerini verme sonra ilerde başın ağrıyabilir en iyisi kredi kartının bankası sana sanal kart uygulamasını destekliyorsa ör: iş bankası ve garanti sanal kartı destekliyor.sanal kartını al sonra netten alışverişini veya rezervasyonunu yap derim ben hep öle yapıorum hiç sorun çıkmıor,diğer türlü kredi kartındaki bütün numaraları ve güvenlik numaranı verdiğinde ilerde senden habersiz kartından para çekerler ve uğraşır durursun.bu konu hakkında detaylı bilgi istersen bana özelden msj at ordan mail i verirsin bana msn den anlatırım daha detaylı.

ayrıca bütün arkadaşlara sesleniyorum,internetten alışveriş yaparken sakın ama sakın kredi kartı bilgilerinizi vermeyiniz kendinize bi sanal kart edinin öyle alışverişinizi yapın arkadaşlar....
    ÖR SANAL KART
    Konu scuba87 tarafından (16-05-2009 Saat 11:32 AM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı scuba87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım netten online rezervasyon yaparken kredi kartı bilgilerini istedikleri zaman sen sakın kredi kartı bilgilerini verme sonra ilerde başın ağrıyabilir en iyisi kredi kartının bankası sana sanal kart uygulamasını destekliyorsa ör: iş bankası ve garanti sanal kartı destekliyor.sanal kartını al sonra netten alışverişini veya rezervasyonunu yap derim ben hep öle yapıorum hiç sorun çıkmıor,diğer türlü kredi kartındaki bütün numaraları ve güvenlik numaranı verdiğinde ilerde senden habersiz kartından para çekerler ve uğraşır durursun.bu konu hakkında detaylı bilgi istersen bana özelden msj at ordan mail i verirsin bana msn den anlatırım daha detaylı.

ayrıca bütün arkadaşlara sesleniyorum,internetten alışveriş yaparken sakın ama sakın kredi kartı bilgilerinizi vermeyiniz kendinize bi sanal kart edinin öyle alışverişinizi yapın arkadaşlar....
    ÖR SANAL KART

Bilgiler için çok saol....

bende şimdi hesabıbı kontrol ettim, internet bankacılığı saolsun..

bende sanal kredi kartı hesabı varmış fakat birde SANAL KART Hesabı açtırdım şimdi..
    Söyledğin gibi ödeme sırasında bu hesaba bir miktar para aktarıp işlemi tamamlamak daha sağlıklı...

Bu hesaplara ait sanal kartlar sana geliyor mu, yada gönderiyorlar mı, yoksa sadece adı üzerinde olduğu gibi, bu tarz işlemler için kullanılabilen ve internet ortamında görebildiğin bir hesap numarasından mı ibaret??

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

öncelikle ben teşekkür ederim arkadaşım...

bu sanal kartlar sadece internet ortamında görüyorsun ve sana bir kart gelmiyor ama bu kartlardaki numaraları bilmen lazım ki normal zamanlarda hep internete girip bakamıyacağından bunları bir yere not et bence veya benim yaptığım gibi : internetteki sanal kartın ekran görüntüsünü netten photoshop la alıp bi kırtasiyede kredi kartı boyutunda bastırabilir sonrada bunu cüzdanında taşıyabilirsin ki internetten sinema bileti aldın diyelim sonra sinemaya gittiğinde senden bileti aldığın sanal kartın bilgilerini istiyor ve sonra online biletini bastırabiliosun mars entertainment yani cinebonus sinemalarında olay böyle bunu örnek vereyim dedim.yani bu durumda bu sanal kart numaraları senin yanında taşıman sana faydası var ve bankalar bu kartları sana yollamıyor senin edinmen lazım.....

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar,

netten otel rezervasyonu yaparken sanal kart numaramı kullanmayı denedim fakat yurt dısındaki otelin rezervasyon sitesi,, kart numarasını kabul etmiyor...

Diğer bilgilerde bir hata yok,, sizce sebep ne olabilir??

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Neyse halletim arkadaşlar, çok saolun

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

nasıl hallettin? bazı internet siteleri sanal kart ların numarasını kabul etmiyor belki o sitede sanal karta uygun değildir...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı scuba87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl hallettin? bazı internet siteleri sanal kart ların numarasını kabul etmiyor belki o sitede sanal karta uygun değildir...
    Katt bilgilerini girerken 2 secenek var. VISA ve mastercard seceneği...Benim sanal kart VISA ya bağlı olduğu için ilk basta visa yı seçtim kabul etmedi.
    Fakat sanal kartın göründüğü sayfada aşağıya baktım ve mastercard logosu gördüm.

Sonra girdim otelin sitesine, sanal kart bilgilerine mastercard olarak işaretledim..Sonra nasıl oldu bilmiyorum ama kabul etti....Belkide sanal kartlar master card a bağlı olarak çıkarılıyordur.....neyse....çok da dert değil...Çünkü, benim için önemli olan rezervasyonu yapmaktı....Sitede kart numarasının alınma sebebi para çekimi yapmak değilmiş, sadece rezervasyonu garanti altına almak içinmiş. Para çekimini otelden çıkarken yapıyorum..
    zaten şimdi para çekmek istese limit vermedim sanal karta,, 0 TL..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

tmm dır anladım şimdi en güzeli tabi sanal kart limit sıfır adamlar uğraşsın dursunlar para çekmeyi

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

isterlersee rezervasyonu iptal etsinler sıkıyosa...otel mi yok yauw..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)