Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 119 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hala bilet alamayanlar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Acelen varmı bıletı alma konusunda pekı?yanı alayımda rahatlayayım bıletım cebımde olsun kafam rahat olsun dusuncesındeysen bence bekle,makroklima arkadasımıza danıs,bu konuda ve pek cok konuda en uzman arkadaslarımızdan burada.Bana kalırsa beklemenden yanayım ama cok da ucuza bılet bulacagını sanmıyorum belkı 30 belkı 40 dolar daha ucuza kı bu da baya ıyı nıyetlı dusunce olarak gösterılebılınır.Birde bende 600 dolar verıpte delta ıle gıdecegıme 615 620 dolar verıp thy ıle gıtme taraftarlarındanım.Cunku hem daha konforlu olması hemde bayrak tasıyıcımız olmasından dolayı ,ulkemıze dolaylı yoldan yardımlarımızı destekleyenlerdenım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet THY 620 dolar ise bende onla giderim ama 620 EURO THY bileti .

Expedia ve diğer internetten aramayla da en ucuz bilet suanda 850dolar chicagoya ben bu sadece 600lere dusme ımkanı varmıdır acelem aslında yok vızemı aldım beklıyorum sadece o kadar mumkunse makroklimadan da bi cevap bekliyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşlar yalnız bilet bakarken farkettim.. bir de aerolofttan Moskova aktarmalı New York var. Biraz daha uzun eyvallah ama aralarında en ucuzu Delta olmak üzere çok ciddi bir fark vardı. Tam rakamı ben de şu an hatırlamıyorum, gideceğim tarih belli olmadığı için de kafadan bi tarih sallayıp bakmıştım biletlere bi fikir versin diye. Ama gene de 100$ üzerinde bir fark vardı. Elbette zaman olarak arada bir fark var. Ama Hem Rusya'yı görmüş oluyosunuz, hem de ciddi bir tasarruf yapmış oluyosunuz. Bunu tercih eden olmamış sitede göremediğim kadarıyla, ancak ben NY'a baktım ama özellikle batı kıyısına gidecek arkadaşlar için ciddi bir seçenek olarak düşünülebilir gibi. Benim tarihim belli olunca ben seçenek olarak düşünücem mesela. Amerika'ya gidiyoruz macera diye de Rusya'dan başlamamak olur mu?! Macera felsefesine aykırı bi kere!!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı DrAcooA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yalnız bilet bakarken farkettim.. bir de aerolofttan Moskova aktarmalı New York var. Biraz daha uzun eyvallah ama aralarında en ucuzu Delta olmak üzere çok ciddi bir fark vardı. Tam rakamı ben de şu an hatırlamıyorum, gideceğim tarih belli olmadığı için de kafadan bi tarih sallayıp bakmıştım biletlere bi fikir versin diye. Ama gene de 100$ üzerinde bir fark vardı. Elbette zaman olarak arada bir fark var. Ama Hem Rusya'yı görmüş oluyosunuz, hem de ciddi bir tasarruf yapmış oluyosunuz. Bunu tercih eden olmamış sitede göremediğim kadarıyla, ancak ben NY'a baktım ama özellikle batı kıyısına gidecek arkadaşlar için ciddi bir seçenek olarak düşünülebilir gibi. Benim tarihim belli olunca ben seçenek olarak düşünücem mesela. Amerika'ya gidiyoruz macera diye de Rusya'dan başlamamak olur mu?! Macera felsefesine aykırı bi kere!!
    yaw ya moskowayı sevıp orda kalırsak malum ben mesela matruskaları cok sevıyorum

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

chicago ya muhtemeldir ki 850 dolarin altinda bir fiyat bulunur.. gecen sene 750-800 arasina cihacogadan ayrica baska biryere daha aktarma yapilan biletler bulunuyordu... ornegin texas ya da cleveland gibi... eger thy diye bir isteginiz yoksa nyc ve chicago icin 650-750 arasinda rahatlikla nisan ayinda bilet bulunabilir...sadece surekli siteleri takip edin surekli aratin nisan ayindan itibaren cok iyi bir fiyat bulursaniz bekleyim daha iyisi gelir diye dusunmeyin alin. cunku mayistan itibaren pek kampanya olmaz .. kampanyalar genelde nisan ayi icerisinde ozellikle 1-15 nisan araliginda oluyordu son bikac senedir..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürler, o zaman bi 20 gun kadar daha sabretmek kaldı inş uygun fiyata biletler buluruz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya ben daha vize görüşmesıne gitmedım ve 11 mayısda gorusmem vebıletlerın euro uzerınden olması cok agır gelıyor ya ben MO Columbia'ya gidicem ne yapmam gerek bilmiyorum da ya of düşer mi ki fiyatlar ...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar Ankara - New York (istanbul ve londra aktarmalı) 530 Euro fiyat nasıl sizce? daha uygun bulabilir miyiz?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

@ DrAcooA en uygun fiyat olması nedeniyle ukrayna kiev aktarmalı aldım biletimi

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaw ya moskowayı sevıp orda kalırsak malum ben mesela matruskaları cok sevıyorum
    @ reyes_19 türkiyeye dönerken uçağı kaçırıp bi süre kievde takılmak planlarım arasında var

Alıntı sezert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar Ankara - New York (istanbul ve londra aktarmalı) 530 Euro fiyat nasıl sizce? daha uygun bulabilir miyiz?
    @sezert hangi tarihlerde gidiyorsun? aktarmalar arasında kaç saat bekleyeceksin ? fiyat uygun duruyor...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

hangı acenta dostum bana uygun geldı fıyat ...

Alıntı Aysin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ DrAcooA en uygun fiyat olması nedeniyle ukrayna kiev aktarmalı aldım biletimi

@ reyes_19 türkiyeye dönerken uçağı kaçırıp bi süre kievde takılmak planlarım arasında var

@sezert hangi tarihlerde gidiyorsun? aktarmalar arasında kaç saat bekleyeceksin ? fiyat uygun duruyor...
    sen nekadara aldın bıletı merak yaptım

rusya aktarmalı alsak vızede kalktı takılabılırız aslında bıraz
    Konu reyes_19 tarafından (01-05-2011 Saat 11:46 AM ) değiştirilmiştir.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

hangı acenta dostum bana uygun geldı fıyat ...

sen nekadara aldın bıletı merak yaptım

rusya aktarmalı alsak vızede kalktı takılabılırız aslında bıraz
    vizeLer kaLktıda havaaLanında vize basıoLar30 günLük giderken onu bastır pasaportuna öLe git, sonra ucağı kacırdığınLa kaLma rusyada

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vizeLer kaLktıda havaaLanında vize basıoLar30 günLük giderken onu bastır pasaportuna öLe git, sonra ucağı kacırdığınLa kaLma rusyada
    tabısıkıde tabısıkıde bı arkadasa bakıp cıkacaktım zaten der alırım vızeyı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

tabısıkıde tabısıkıde bı arkadasa bakıp cıkacaktım zaten der alırım vızeyı
    hahah evet bi arkadaşa bakıp çıkcam demek mantıklı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ben 650 Euro ya aldim lufhansadan ogrenci bileti

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

fıyat cok uygun ben 680 euro ya aldım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Air France ile İstanbul-New York 260 euro biletleri de var.Follow the promotions

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı giovaleone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Air France ile İstanbul-New York 260 euro biletleri de var.Follow the promotions
    vergısız fıatı odur onun nerden baksan 300-350 euro vergısı vardır o bıletın

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı giovaleone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok yok yanlış bakmışsındır euro değil 260'tldir o promosyonlar forever

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Aktarmalar arası 2 saat maksimum. bana da fiyat iyi geldi ancak bazı arkadaşlarım bu fiyatlardan biraz daha fazlasına direkt uçuş (istanbul dan) bulabileceklerini söylüyolar. ama uçak bileti satan her siteye girdim benim bulduğum en iyi fiyat bu.

şimdi bikaç soru sormak istiyorum.
    1- bu biletlerde 180 Euro ceza var değişim ve iptalde. değişim yapmak istediğimde ödeyeceğim tüm para bu mu yoksa artısı da olacak mı?
    2- Londra aktarmasında havaalanı değişikliği yok, transit vizeye ihtiyacım olur mu olmaz mı? (havaalanı değişikliği yoksa gerek yok diye biliyorum ama emin olmak için soruyorum.)
    3- dönüşte tek aktarmalı American Airlines ve AnadoluJet seferiyle gelme şansı var. AnadoluJet nasıldır tavsiye eder misiniz, yoksa giderkenki gibi dönmek mi en mantıklı olan?
    4- turkishwat indirimli uçak bilet organizasyonu bu yıl yok mu? formu dolduruyorum ama form gönderimi kapalı uyarısı çıkıyor.

cevaplayanlara teşekkür ettim şimdiden..
    Konu sezert tarafından (04-05-2011 Saat 09:40 PM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Mayıs 4 Bilet yok, vize yok onuda gectim vize randevu tarihi bile yok bindik bi alamete

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Delta Airlines İstanbul-New york, New York-İstanbul non-stop 600 euro

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Fun4Life Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerden ne zmn aldın ?bu bıletten lazm banada yardımcı olurdan sevınırm

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

biLet tarihLeri esnek mi? yani değişimde ceza faLan varmı? Varsa ne kadar??

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sadece dönüş için bir sefere mahsus ücretsiz tarih değişikliği hakkım var

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

sadece dönüş için bir sefere mahsus ücretsiz tarih değişikliği hakkım var
    Marco PoLo turizm değiLmi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ısmım yazıo ztn o uzantılı hotmail maıl adresım var ordan maıl atarsan sevınrım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bilet de yok vize de DS de birkaç güne gelir herhalde anca

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Aktarmalar arası 2 saat maksimum. bana da fiyat iyi geldi ancak bazı arkadaşlarım bu fiyatlardan biraz daha fazlasına direkt uçuş (istanbul dan) bulabileceklerini söylüyolar. ama uçak bileti satan her siteye girdim benim bulduğum en iyi fiyat bu.

şimdi bikaç soru sormak istiyorum.
    1- bu biletlerde 180 Euro ceza var değişim ve iptalde. değişim yapmak istediğimde ödeyeceğim tüm para bu mu yoksa artısı da olacak mı?
    2- Londra aktarmasında havaalanı değişikliği yok, transit vizeye ihtiyacım olur mu olmaz mı? (havaalanı değişikliği yoksa gerek yok diye biliyorum ama emin olmak için soruyorum.)
    3- dönüşte tek aktarmalı American Airlines ve AnadoluJet seferiyle gelme şansı var. AnadoluJet nasıldır tavsiye eder misiniz, yoksa giderkenki gibi dönmek mi en mantıklı olan?
    4- turkishwat indirimli uçak bilet organizasyonu bu yıl yok mu? formu dolduruyorum ama form gönderimi kapalı uyarısı çıkıyor.

cevaplayanlara teşekkür ettim şimdiden..
    degisimde verecegin para bu evet. aktarmalarda transit vizeye ihtiyacin yok. anadolu jet cok konforlu degil ama turkiyenin bir ucundan digerine en fazla 1 bucuk saat ucarsin sorun degil ucak sonucta 4. soru icin emin degilim ama gonderim kapali uyarisi cikiyorsa indirimli bilet uygulamasi su an yok demektir..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ist - washington
    new york - ist

ekobilet, thy direk uçuş, öğrenci bileti 603 euro, bana çok ucuz geldi, sizce alayım mı yoksa altından birşeyler çıkar mı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

mrb bende south dakotaya uygun gidiş bileti arıyorum yardımcı olmak isteyen WAT kardeşlerimi bekliyorum profilimde msn adresim var şimdiden teşekkürler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)