Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kafama takıldı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart kafama takıldı

meraba bişey kafama takıldı ben bi arkadaşla gitcem abd ye arkadaşım bugun ankarada vizeye girdi şu meşhur japon mu çinlimi tam bilmiyorum o bayana denk gelmiş,önce durumu anlatayım arkadaşla aynı sınıftayız we 3. sınıfız bu arkadaşın 2. sınıf dönem not ortalamaları 2 nin altında ama bu sene ilk dönem 2 nin üstüne çıktı.ve o bayan hiç soru sormadan açmış transkrptini bu sölediğim 2 sınıf dönem ortalamalarını kalemle çizmiş buna göstermiş bişeyler sölemiş arkadş no no falan demiş geçen dönemin not ortlamasını göstermeye çalışmış kadın ısrarla oraları göstermiş.sadece bir tane fawori basketbol oyuncun kim diye sormuş okadar.ve beyaz bi kağıt wermiş eksiklikler için gelince bize gönder demişler şimdi wizeyi aldımı alamadımı ben hiç bişey anlamadım arkadaşlar yardım ederseniz bilginiz warsa çok sewinirim

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Lutfen forumun arama butonun kullaniniz . Buraya tikla .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

bende ayni sahs-i muhteremle tanisma firsatini yakaladim.. benim de transkriptin tamamina bakti dusuk donemlerin hepsini sordu tembelligime takti filan.. baska hicbir soru sormadan beyaz kagidi verdi... normalde beyaz kagidi almak %99 vizeyi aldin demektir. ama bu beyaz (istanbulda yesil sanirim) kagidi alanlardan bazilari gecen sene red yemisti ama sadece birkac kisi diye hatirliyorum...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşının orada mantıklı bir açıklama yapsaydı, örneğin ingilizce olarak son dönemde 2nin üzerine çıkarttım diyebilseydi çok iyi olurdu (no no diyerek diğer notu göstermesi bayanın anlamasını sağlamıştır umarım) fakat sonuçta red vermemiş. bu durumda kesin birşey söylenemez, biraz oradaki görevlinin insiyatifine kalmış şu anda.. umarım alır arkadaşın vizeyi...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

inan bana yapamazdı no no demesi bile büyük başarı bence kardeş

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sumrud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meraba bişey kafama takıldı ben bi arkadaşla gitcem abd ye arkadaşım bugun ankarada vizeye girdi şu meşhur japon mu çinlimi tam bilmiyorum o bayana denk gelmiş,önce durumu anlatayım arkadaşla aynı sınıftayız we 3. sınıfız bu arkadaşın 2. sınıf dönem not ortalamaları 2 nin altında ama bu sene ilk dönem 2 nin üstüne çıktı.ve o bayan hiç soru sormadan açmış transkrptini bu sölediğim 2 sınıf dönem ortalamalarını kalemle çizmiş buna göstermiş bişeyler sölemiş arkadş no no falan demiş geçen dönemin not ortlamasını göstermeye çalışmış kadın ısrarla oraları göstermiş.sadece bir tane fawori basketbol oyuncun kim diye sormuş okadar.ve beyaz bi kağıt wermiş eksiklikler için gelince bize gönder demişler şimdi wizeyi aldımı alamadımı ben hiç bişey anlamadım arkadaşlar yardım ederseniz bilginiz warsa çok sewinirim

Anımsatma:

Ankaradaki büyükelçilikteki bayan, çinli yada japon değil, Koreli...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Arkadasina soyle, eger GPA si 2' nin ustunde ise %95 aldi vizeyi. Rahat olsun.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende ayni sahs-i muhteremle tanisma firsatini yakaladim.. benim de transkriptin tamamina bakti dusuk donemlerin hepsini sordu tembelligime takti filan.. baska hicbir soru sormadan beyaz kagidi verdi... normalde beyaz kagidi almak %99 vizeyi aldin demektir. ama bu beyaz (istanbulda yesil sanirim) kagidi alanlardan bazilari gecen sene red yemisti ama sadece birkac kisi diye hatirliyorum...
    biri geçen sene ankaradan 2 kişinin beyaz kagıt alıpta red yedigini söylemisti tabi dogrumu bilinmez

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

beyaz kağıt bence de %80 aldın demektir ama yine de insanın içine bi kurt düşüo.ama eğer alamasaydı orda direk sölerdi...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks