Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Istanbul da hangi emniyet müdürlüğüne gideyim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Istanbul da hangi emniyet müdürlüğüne gideyim

Pasaport çıkartmak için en yakın şişli ve beşiktaş emniyet müdürlükler var.Daha önce bunlara gidernler varsa hangisine gitmemi tavsiye ederler.Sanırsam bazı emniyet müdürlüklerinde okuldan aldığın belgeyi vergi dairesine gerek kalmadan vezneden onaylatabilyormuşsun.Bu ikisinden hangisinde bu uyguluma var.Bir de eğer gerekirse şişli de ve beşiktaş da merkeze en yakın nerede vergi dairesi var.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

arkadasım bana uzak olmasına ragmen gungoren ılce emnıyet mudurlugune gıttı pasaportumun suresını uzatmak ıcın sebebı hıc sıra yok gıdıosun verıosun evraklarını 2 gun sonra alıosun.Dıger ılce emnıyet mudurluklerınde cok sıra oluyor tavsıyem gungorendır sıra olmadan hemen halledıp cıkıosun.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

şişli de sakin diyolar. bağcılar çok kalabalık. duyduğum kadarıyla bahçelievler de sakinmiş.

elinde belge varsa git onaylat c.bağda. niye kasıyosun ki? vergi dairesinde işin 10 dk sürer.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

çiftecevizler mahallesi darulaceze caddesi okmeydanı burda varmış vergi dairesi onaylatmak için okuldan aldığımz harç ödememek için olan belgeyi.Mecidiye köyden nasıl gitcez buraya.20 dk lik yürüme mesafesiymiş.Google earth de baktım bulamadım

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

mecidiyekoyden bin metrobüse 3.durak perpa olması lazım ın orada sor soylerler heralde nerede oldugunu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beşiktaştaki emniyet müdürlüğüne ben obamanın geldiği gün gittim saat 1 de. ertesi gün akşam 4 te aldım. Yeri ise çırağan sarayını geçince solda. Kabataş tramway durağından ya da zincirlikuyu metrobüs durağından sarıyer bebek ortaköy otobüslerinden birine binerseniz önünde indirirler. başvurmadan önce internetten iki sayfalık bir form var onun ilk sayfasını doldururusanız işiniz daha çabuk biter. hepinize kolay gelsin.

Bir diğer konu ise eğer harçsız pasaport alacak ya da uzatacaksanız, okılunuzdan aldığınız kağıdı cevizlibağdaki vergi dairesi müdürlüğüne onaylatmanız gerekmektedir. cevizlibağda inerseniz yeşil kunduranın bulunduğu binanın altında bulunuyor.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben bakırkoy e gıtmıstım hem ılgılenıyorlar.Klasık memur muamelesı yapmıyolar.Hemde sıra falan yok cok rahat tavsıye ederım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)