Work and Travel 2025
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Microsoft Surface

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Microsoft Surface

arkadaşlar abd den Microsoft Surface getirmek istiyorum demo sürümü satılıyormuş acaba ona gümrük vergisine tabii tutulurmu çünkü türkiyede yok youtube Microsoft Surface yazarsanız demek istedigimi anlarsınız tabi bilmeyenler için söyledim bunu birde abd önceden giden arkadaşlar büyük elektronik mazaların internet adresini biliyorlarsa burda paylaşsınlar lütfen

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sanmiyorum zaten girisite bakmiyorlar bile genelde..Bestbuy tavsiye edebilecegim bi site ayrica cogu yerde magazasi da var.Ben tum elektronigi oradan almistim..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı elninoyavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar abd den Microsoft Surface getirmek istiyorum demo sürümü satılıyormuş acaba ona gümrük vergisine tabii tutulurmu çünkü türkiyede yok youtube Microsoft Surface yazarsanız demek istedigimi anlarsınız tabi bilmeyenler için söyledim bunu birde abd önceden giden arkadaşlar büyük elektronik mazaların internet adresini biliyorlarsa burda paylaşsınlar lütfen
    baba super bişi bu ya hele sonunda hic cekinmeden apple laf koyuyor adam ya
    ezeli rekabette son nokta
    Its not an Iphone, its a big ass table. Take that Apple...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

nasıl bi alet bu ya hiç birşey anlamadım
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Hocam bu aletler baya pahalıdır hiç araştırdın mı ne kadr diye?
    Electricity Paralyses..!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Microsoft Surface'in Fiyatı Belli Oldu 19 Mart 2009 08:18

Aylardır bilim kurgu filmlerinden özet geçer gibi tanıtılan Surface, nihayet Avrupa fiyatına kavuştu. Haberi okumadan önce yanınıza bir bardak su almayı ihmal etmeyin.

Masa biçiminde, fazlasıyla dokunmatik bir arayüzle çalışan ve geleceğin teknolojisi olarak görülen Microsoft Surface PC'ler, Londra'daki resmi çıkış etkinliğinde tam 8.500 Sterlin, yani yaklaşık 20 bin TL fiyat etiketiyle sunuldu.

Bize Kaça Olur?

İngiltere'de Tesco Wine Club, First Direct ve Carphone Warehouse gibi firmalarla işbirliği içerisinde tanıtılan Microsoft Surface PC'nin ülkemize geliş fiyatı henüz bilinmiyor. Ancak her ihtimale karşı çuvalları hazırlamanızda fayda var.

Sen emin misin bu aleti almak istediğine
    Electricity Paralyses..!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaşlar bu aletin fiyatı 5000 ve 10 000 dolar arası olacağı söylendi abd de .diğer ülkelerde çok daha pahalı olacağı kesin. ve üstüne üstlük microsoft un satmayı beklediği alıcılarda gazinolar oteller çok büyük alışveriş merkezleri vs tipi şeyler olduğuda söylendi.Yani siz alıp napıcaksınız onuda pek anlayamadım zaten o ayrı oturma odasına koyup öle bilgisayar gibi kullanılıcak bir alet değil zaten ama yinede bu konudada forumdakilerin bilgisi olsun tabi abd de belki biyerlerde görürsünüz otellerde vs şaşırmayın tabi o zamana kadar demolar bitip onaylanır alet satılmaya tam anlamıyla başlarsa
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

geliş fiyatına gerek yok zaten ülkemize gelmez,gelsede biz gormeyiz...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

hayır arkadaş almayı düşünüyorum demiş de o yüzden zten takıldım
    Electricity Paralyses..!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşım öle masa şeklinde olanı zaten alamam portatifleri var onların 15,4" ekranlı olanları var iphone 3g gibi sadece ekran 2000-3000 dolarsa süper bence hem türkiye ye neden gelmesin siz türkiye yi afganistanmı sanıyorsunuz türkiye dünyanın merkezi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı elninoyavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım öle masa şeklinde olanı zaten alamam portatifleri var onların 15,4" ekranlı olanları var iphone 3g gibi sadece ekran 2000-3000 dolarsa süper bence hem türkiye ye neden gelmesin siz türkiye yi afganistanmı sanıyorsunuz türkiye dünyanın merkezi
    hee yaşamasak harbi dünyanın merkezi diye inanacam.o gelinceye kadar havası coktan sonmüş olur.iphone gibi...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu alet Turkiye'ye geldiginde AB'ye uye olmus oluruz

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

http://geeks.pirillo.com/profiles/bl...rosoft-surface

eğer bu sistem camera ,projector,mirror,phone ve adamın kullandığı colored caps ler birleştirilirse o şekilde portable olup kullanıma açılabilir .zaten microsoft hepimizin bildiği gibi bi software şirketi o yüzden bunu yapıcak başka şirketler olucak hp dell siemens belki başkası bilemiyorum ama bu videoda sistemin nası çalıştığı anlatılıyo o diğer masalarda aynı sistemle çalışıyor zaten masanın içinde aynı camera ,phone system,projector,mirror birde özel masası var..Neyse geleceğin teknolojisi hakkında şimdilik bilgiler böyle
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı kerempi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://geeks.pirillo.com/profiles/bl...rosoft-surface

eğer bu sistem camera ,projector,mirror,phone ve adamın kullandığı colored caps ler birleştirilirse o şekilde portable olup kullanıma açılabilir .zaten microsoft hepimizin bildiği gibi bi software şirketi o yüzden bunu yapıcak başka şirketler olucak hp dell siemens belki başkası bilemiyorum ama bu videoda sistemin nası çalıştığı anlatılıyo o diğer masalarda aynı sistemle çalışıyor zaten masanın içinde aynı camera ,phone system,projector,mirror birde özel masası var..Neyse geleceğin teknolojisi hakkında şimdilik bilgiler böyle
    valla bunu gordukten sonra Microsoft Surface table için soyledigim muhtesem sözünü geri alıyorum asıl bu "magnificent".
    valla elektronik son sınıf ogrencisiyim ben bile hayretler icerisinde izledim videoyu.bu arada video için kerempi ye thanks....

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

ve de sadece 350$ dan bahsediyorlar ya...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya arkadaşlar anlamıyorum sizi ben ktu okuyorum bizim bile bizim bile bir akıllı sınıfımız var mailyeti 2 trilyon ve istedigimz herşey var amerikayla bile konuşacaz tabi daha yazılım olarak beceremedik ama aklınıza hangi elektronik çeşidi geliyorsa var daa bide bize gariban ülke derler akıllı tahtada pis 7 oynuyoz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks