Work and Travel 2025
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: dolandırılmaya çalışılan 2

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart dolandırılmaya çalışılan 2

ya arkdaşlar şu 170 euro mevzuyu görünce bende yeni bir başlık altında bunu yazmaya karar verdim ben şirkete kasım gibi başvurdum paşa paşa paralarımı yatırdım ve işi seçtim vize görüşmemi evire çevire 9 nisana kadar atılar vize görüşmemden 15 gün öncede işimin iptal oldugunu(krizden dolayı iş verenin iş yerini sattıgını söylediler) ben bekliyorum ds formunun gelmesini çünkü bugünlerde gelir demişlerdi işimin iptal oldugunu söyledi ve yeni bir iş seçtim onada tamam dedik ama bugün bi üye arkadaşımdan gördüm benim iptal olan şirketde çalışacakmış... hiç güvenim kalmadı a.b.d gidebilirsem özellikle o eyalete gidecegim ve o iş yerinde wat öğrencisi varmı diye bakacağım eğer varsa bunun hesabını soracağım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hangi şirket bu özelden mesaj atarmısın benim şirketim de krizden dolayı işlerimizi iptal etti ama yeni iş bulduk ve onaylandı ds bekliyoruz aynı şirket mi die merak ettm

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

maviyeşil ds hakkında zaman verdiler mi size aynı şirketteyiz
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı sakurek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maviyeşil ds hakkında zaman verdiler mi size aynı şirketteyiz
    ya altta da yazdığım gbi iş değişikliği oldu benim kabul mektubum gelmiş ben msnden görüşyrum devamlı şirketle pazartesi günü formlarımı göndericeklermiş öyle gelicekmiş ds

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

valla dostum kusura bakma konuyu dağıtmışım biraz böyle birşeyi yapmaları olası, bir kişi gelir o iş olmazsa kaydolmayacağım der, kontenjan yoktur, parayı veren bir öğrenciye (sen oluyosun bu durumda) kardeş krizden dolayı iş iptal oldu seni daha güzel bi işe kaydıralım der, sende mecburen ok verirsin.. 1500 dolar +ciroya geçerler.. Bu sadece bir teori aksi de olabilir. Kimseyi lekelemeyelim..
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı sakurek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla dostum kusura bakma konuyu dağıtmışım biraz böyle birşeyi yapmaları olası, bir kişi gelir o iş olmazsa kaydolmayacağım der, kontenjan yoktur, parayı veren bir öğrenciye (sen oluyosun bu durumda) kardeş krizden dolayı iş iptal oldu seni daha güzel bi işe kaydıralım der, sende mecburen ok verirsin.. 1500 dolar +ciroya geçerler.. Bu sadece bir teori aksi de olabilir. Kimseyi lekelemeyelim..
    senin dediğin %99 doğrudur. hiç birşirket iyi değil. hepsi ... .... . ben daha iyisini görmedim. ve ticari ahlaklarıda yok şerefsizlerin.. neyse başarılar dilerim yeniişinde..
    AEK

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

tşk ederim hocam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)