Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: cci sözleşmesi ve iş bulma

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Lightbulb cci sözleşmesi ve iş bulma

merhaba arkadaslar, bu sene ilk defa wat'a katılıcam, cci sifrem geldi, giriş yapabiliyorum fakat iş bulma , seçme nerden yapacagımı anlayamadım. cci da
    jobs, careerbuilder, vs. siteler var. burdan mı arıyoruz isleri ???

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sen self mi gidiyorsun? ve isini daha ayarlamadin mi daha detayli anlatir misin?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

benimde geçen sene cci dı sponsorum ama işim vs hazırdı ondan sonra o sponsorluk şifresi flan mayıs gibi gelmişti .senin işin belli değilmi nası bi sistemle gidiosn ?
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bize işinizi şifreniz geldikten sonra isverenlerle mail yoluyla baglantı kurarak secebilceksiniz dendi ama, burda dediim gibi site adresleri var cci da ordan bulabilirsiniz yazıyo, danısmanlık sirketindeki işleri mi aramam gerekiyo orada? anlamadım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

job fair online'la gidiyorum, senin fuar mıydı??

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ya sirketine gidip hallet bence madem bulamadin..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sirketlere bunun icin para oduyoruz

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Paketinden ve sponsorundan anladığım kadarıyla ICEP ile gidiyorsun..Acaba DS formun geldi mi?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

siteye giriş yaptıktan sonra üstte job board bölümü var. orda işler var arattırma yapabiliosun(eyalet, iş türü vs.) beğendigin işi tıklıosun ordan. işle ilgili bilgiler falan var orda. sağ tarafındada i want to apply for job diosun ve basvuru yapmıs oluosun. işverene mailde atıosun ordan. kendini tanıtıcı mail fln bişeyler yazarsan daha etkili olabilr. daha sonra işveren kabul ederse senin basvurunu. en son sen bidaha onaylıosun(sanırım 1 hafta içinde) ve işe girmiş oluosun. ilk etaptaki basvuru kesin bişey ifade etmio senn bidaha donmen gerekio onlara o yuzden istedigin kadar basvuru yap olesine kimler kabul etmiş bakarsın. nasıl oldugunuda ogrenirsin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evt, iceple gidiorum, ds gelmedi heralde, sitede zaten formu almanız icin işe baslamanız gereklidir diye bi yazı var.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cci da hesabım onaylanmamısmıs, simdi baktım onaylandı. daywalker dedigin seylere simdi ulasabiliyorum, tesekkürler hepinize.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar selam, benimde cci lstesiyle ilgili bi sorum olucak istediğimiz işlere başvuru yapınca ve kabul edilince geri çekebiliyomuyuz sonradan? daha iyi bi işe denk gelirsek yani vazgeçip geri çekebiliyomuyuz kabul olduktan sonra??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

esra işlere başvuru yaptıktan sonra işveren seni kabul ederse listedede görürsün zaten job offered oluyo.(yeşil artı işaretli) bu andan itibaren 1 hafta süren oluyo onu onaylaman için. birden fazla kabul eden varsa onlar içinde ii olanı degerlendirir yada daha ii işlere bakabilrsin. onaylamazsan 1 hafta içinde iptal oluyo. geri sayım cıkıo zaten orda ve yeni iş aramaya deam edersin. eğer onaylarsan işi job accepted oluyo. job accepted olduktan sonra geri cekilme konusunda emin degilim yanlıs bilgi vermiyim. senn sordugun ilk kısım oluo galiba job offer dan bahsediosun.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet evet birden fazla işe birden başvurmak istiyorum rezervasyon yapmak gibi bişey yani bu heralde başvurduktan sonra pişman olursam geri çekemiyorum acaba diye merak etmiştim anladım şimdi çok saol gerçekten teşekkür ederim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu arada şunuda ekliyim. hiç işbaşvurusu yaptınmı bilmiorum ama. her işe başvurmak demek kabul edilmek anlamına gelmio. denemek için gözüne hoş gelen bütün işlere başvur. nasıl olsa kabul etselerde sen bidaha onaylamadıktan sonra bisey olmuo. gör bakalım nasıl oluo.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet başvuru da yaptım job offer da aldım ama bu dediğinin böyle olduğunu bilmiyodum şimdi 2 yere başvurdum onlardan da emin diilim ptesi yeni işler eklenir diye umuyodum hala yok :/ beklemedeyim yani..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar cci'da bende tarihi bana uyan islere basvurdum, toplam 9 is, biri cv mi inceledi, digerleri reddetti, bazılarının tarihleri de uymuyodu. fakat su anda sistemde bana tarihi uyan herhangi bi iş de kalmadı, cv mi inceleyen yerde tek kisi alıyo, arkadasımla gitmeyi planlıyoruz biz. noolucak bi fikriniz varmı. esra, senin teklif aldıgın isler neler soleyebilirmisin?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynı sıkıntı bende de war sürekli reddediliyorum anlamıyorum neden bnmde başvurmak istediğim tarzda bi iş kalmadı yenilerinin eklenmesini bekliyorum her haftabaşı ama artık fazla da eklenmiyo kızları genelde housekeeperlık için kabul edebilirler ki bu şahsen bnm aklımdaki en son seçenek:/ bende biyere başvurdum şimdi ama pek umutlu deilim tek seçeneğe kaldım yani

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

sadece başvurumu yapıyosıunuz. başvuru yaptıktan sonra yan taraftan işverene mail de atın. özellikle arkadaşlarınızla birlikte gidicekseniz mailde belirtin ben bu kişileler gelmek istiyorum teklifimizi kabul ederseniz sevinirz vs. onceden wat a katılmışsanız onu yazın. kendinizi tanıtıcı biseyler yazabilrsinz. reklamınızı yapın yani bende arkadaşlarımla beraber gidicem. en son bize VA - Covington, cole amusement company mail atmıştı işle ilgileniyomusunz diye. bizde daha seçmedik iş. nisan da eklenir diye beklioruz. nisanın ilk haftası geçtikten sonra karar vericez biz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizde beklemedeyiz ama iş eklenmiyo kaç gündür. nolucak bilmiyorum. sirketi arayıp konusucam iyice sorucam yoksa pek sallamıyolar zaten. sizin sirket de icep mi acaba?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

evet. siz hangi şehirdensiniz?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı mel_un Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizde beklemedeyiz ama iş eklenmiyo kaç gündür. nolucak bilmiyorum. sirketi arayıp konusucam iyice sorucam yoksa pek sallamıyolar zaten. sizin sirket de icep mi acaba?
    Benimki ICEP ama ben self gidiyorum..Ben de DS sorunu yaşıyorum..Nisanın ilk haftası geleceği söylendi..Bakalım bu sefer gelir inşallah..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kocaeli, istanbuldan kayıt yaptırdık biz, bi arkadasta eskisehirden bize katılcaktı, olmadı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya bisi sorucam, cci da anasayfada cıkan application checklist, program checklist de toplam kac tane tick var sizin, bunların bizim islerin devamlı reddedilmesinde bi rolü var mıdır?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

benm orda sadece Insurance Coverage da tik var. üstündekindede Original University Letter da var

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende ona ek olarak "passport" da tik var. virtual orientation da bizim elimizde zaten. sevis visa onaylı olmadıgından olabilirmi????

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yok arkadaşlar ordaki tiklerle alakası olduğunu sanmıyorum ben benim düşüncem tarihlerden dolayı reddediliyoruz yani bizden daha erken giden warsa onlara öncelik veriyolar sanırım :/ her geçen gün 3er 5er işler gidiyo ama eklenen yok nisan başında ekleniceğinden eminmisiniz yani öylese çok sevinicem çünküü

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evt bi kac gün önce ekleniodu isler, bazıları da gidiyo ama simdi sadece gidiyo 6 7 iş birden kayboldu

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar icep veya sirketiniz ne ise bu konuyu yani islerden sürekli red yeme durumunu konusanınız varmı? ben bi türlü fırsatını bulup konusamadım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

CCI üzerindeki sistem basittir arkadaşlar. tek yapmanız gereken aklınıza yatan işlere başvurup, profilden mail yollamak. işi istediğinize dair işvereni ikna etmeniz gerekiyor. işle ilgili bilgilerinizi, sevdiğinizi vs. yazarak ordaki diğer 5,000 küsür adamın önüne ancak bu şekilde geçebilirsiniz diye düşünüyorum. unutmayın işi onaylayıp beklemek var, işi onayladıktan sonra o işi ciddi manada istediğinize dair karşıya o inancı vermek var... seçimi siz yapın kolay gelsin...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)