Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: South Carolina veya Washington'a giden var mı???

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart South Carolina veya Washington'a giden var mı???

Arkadaşlar benim işim South Carolina, Myrtle Beach'te fakat Amerika'ya iniş yerim Washington DC. Burdan Myrtle Beach'e nasıl giderim bi fikri olan yahut benimle aynı tarihlerde buralara gidecek olan birileri var mı?? (Ben 10Haziran'da gidiyorum)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

www.greyhound.com dan otobüslere, www.amtrak.com dan da trenlere bakabilirsin..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Amtrakla bir keresinde North Carolinadan West Virginiayaya gitmeye karar vermiştim.

1gün 16 saat sürdüğünü öğrenince vazgeçmiştim...

o bakımdan uçak derim

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Amerika dediğin koskoca bir dünya ki batısıyla doğusu arasında 3 saatlik zaman farkı var. Bir eyaletten bir eyalete geçmek çoğu zaman bir ülkeden bir ülkeye geçmek gibidir
    admin (at) turkishwat.net

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben de myrtle beache gidiyorum..yalnız sen niye myrtle beache almadın bileti wash.dc de kaldın?oraya giden uçaklar da vardı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

10 haziran pazar sabah 6:00 da milan-atlanta-myrtle beach(south carolina) aktarmalı olarak uçuyorum..benimle aynı tarihte, yada aynı yere giden var mı arkadaşlar başka?
    forumdan ben, onur, alinho ve fanaraki aynı yerdeyiz.
    başka birileri var mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende oradayım, 27 haziranda uçuyoruz. Bizimde milano- atalanta-myrtle beach aktarmalı. GAP'te çalışıcaz.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

slm arkadaşlar bende 19 unda ordayım gap te bakalım ne olcak

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart slm

slm onur bende 2 ark.lmla beraber gapte calısmak üzere 27 haziranda yola cıkıorm...myrtle beachte yasamın inanılmaz kotu olduunu gap in calısma saatlerinin bile belli olmadını sefilliklerle dolu bi yasamın bizi orda bekleedini soluolar,bunlar dorumu?sn orda suan nerde kalıosn,myrtle beach nası biyer,iş nasıl,kaldıınız yerin ise mesafesi nasıl bize orayla ilgili kıscaa bişeler solersen sewinrz...eyw

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selman hakkaten durum okadar wahimmi,bu saatten sora işi nası deiştrcezki...sn suan nerde kalıosn o ediplerin ayarladıı yerdemi kalıosn?iş saatleri sürekli deişiiomu,işler daa yoluna grmedimi orda...ewler ne kadar pahalı?hersey muallakta gelcez anlasılan oraya sen napıosn suan orda,daa ucuza yasama sansımız gercekten hic yokmu?hani tatiil beldesiydi orası yoksa ole biyer deilmi selman?bu global vizyon zaten bişeyi doru düzgün halletse şaşarımm a.....saol uyarıların icin
    bizi sık sık haberdar edersen sewinirz..tesekkürler kolay gelsin oraya geldiimizde belki gorusurz berber sürünürz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

south carolina nasıl bir yer biraz bahsedermisiniz çünkü aracı kurumum oradaki bir havuz parkında lifeguard olarak çalşabilceğimi söyledi okulum geç kapandığı için açıkçası çok fazla seçeneğimde yok....sıkıcı bir yer mii ???

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

south carolina da hangi şehir arkadaşım? south carolina bir eyalet
    myrtle beach hakkında merak ettiklerin olursa yardımcı olabilirim.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

YOZMEN 1 sana bişey soracam email adresini verirmisin, ben ve arkım myrtle beach e gidecegiz ozman la senin söledigin şirkete nasıl ulaşacazz , bidee biz eglenmek için gidioruz eglencesi nasıl , benim bi arkım cıbıl cıbıl demiştii sen3 kere gitmişsin nasıll eglence?

Forumda MSN adresi paylaşmak yasaktır arkadaşlar.
    Üyelerimizin birbirleri ile iletişime geçebilmeleri için Facebook Grubumuz mevcuttur.Lütfen orayı kullanınız.

Ayrıca herkese açık bir forumda, özel sorularınızı özel yollarla sormaya çalışınız.
    Konu Fiorex tarafından (18-02-2008 Saat 04:12 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bende 9 haziran ucuyorum amsterdam aktarmalı newyork oradan myrtle beach..mc donaldsda calışcam ..sanırım 10 da gıden bi arkadaş var ...hani baglantıya gecersek iiiii olur..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mrb arkadaşalr bizde 14 haziranda myrtle beachte yiz.iki arkadaş geliyoruz uçağımız istanbul-viyana-atlanta-myrtle beach biraz uzun bi yolculuk olucak galiba ... o tarihte gidenler varsa orda karşılaşırız umarım herkese kolay gelsin şimdiden ii yolculuklar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart myrtle beach

arkadaslar myrtle beach a gıtcek olan arkadaslarım ıletısıme gecelım msn adresımı verıyorum cogu zaman onlıneyım orda yanlız kalmayalım mustafa_omur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks