Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 54 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 54 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Interrail Nedir?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

abd dönüşÃ¼ 10 ekim türkiye çıkışlı olmak üzere interrail yapmayı planlıyorum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar Şimdi Bu Programa Vizesiz Sadece Passaporumuzu ve tren Biletimizi Alarak Mı Katılıyoruz Yoksa Benmi Yanlış Anladım ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

biletini aldıktan sonra vize alman gerekiyor. biletinle gidince vize alman daha kolay oluyormuş.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Vizeyi veriyolar herkese ya sıkıntı yaratmıyolar.Zaten görüşmede türkçe.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı alicavli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vizeyi veriyolar herkese ya sıkıntı yaratmıyolar.Zaten görüşmede türkçe.
    nasıl yani yaww

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kardeşim biz gittik 4 arkadaş schengen vizesi almak için hollanda konsolosluktaki kadının bizle türkçe konuştu.İşte niye gitmek istiyorunuz filan.İşte diğer klasik sorular.Vizeyi de kolaylıkla verdi

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Kardeşim biz gittik 4 arkadaş schengen vizesi almak için hollanda konsolosluktaki kadının bizle türkçe konuştu.İşte niye gitmek istiyorunuz filan.İşte diğer klasik sorular.Vizeyi de kolaylıkla verdi
    yanlış hatırlamıyorsam vizeyi aldığın ülkeden giriş yapman gerekiyor yani oradan başlaman gerekiyor gezmeye halen öylemi yoksa değiştimi siz mesela hollandadan mı giriş yapacaksınız ?

bende bu yaz düşünüyorum kısmet olursa bakalım ...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kardeşim öyle yapman gerekiyor ama.Nerde fazla kalacaksan o ülkenin konsolosluğuna da gidebilirsin.Biz önce yunanistana gittik ama yunan konsololuğu çok sıkıntı yaratıyor.Vize görüşmesine gittik bizden önce giden bir grup vardı.Onlara vize reddi vermişlerdi elemanlar dedi aklınız varsa başka konsoluluğa gidin dediler.Bizde geri döndük hollanda konsolosluğuna gittik.Bizden önceki gruba vize bir sene schengen vizesi olan ülkelere giriş yasağı vermişlerdi.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Kardeşim öyle yapman gerekiyor ama.Nerde fazla kalacaksan o ülkenin konsolosluğuna da gidebilirsin.Biz önce yunanistana gittik ama yunan konsololuğu çok sıkıntı yaratıyor.Vize görüşmesine gittik bizden önce giden bir grup vardı.Onlara vize reddi vermişlerdi elemanlar dedi aklınız varsa başka konsoluluğa gidin dediler.Bizde geri döndük hollanda konsolosluğuna gittik.Bizden önceki gruba vize bir sene schengen vizesi olan ülkelere giriş yasağı vermişlerdi.
    nasıl yani adamlar hem vize alamadı hemde baska ülkelerden vize almalarımı engellendi ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen bu schengen ülkelerine bir sene giriş yapmaları yasaklanmıştı.Ama kardeşim yeni bişey çıkmış interfly diye onu yapmanı tavsiye ederim.Bende tam olarak bilgi sahibi değilim ama.Daha cazip geliyor ama biraz masraf olarak daha fazla gözüküyor ama interrail yaptığın harcamalarda ona yaklaşıyor

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen bu schengen ülkelerine bir sene giriş yapmaları yasaklanmıştı.Ama kardeşim yeni bişey çıkmış interfly diye onu yapmanı tavsiye ederim.Bende tam olarak bilgi sahibi değilim ama.Daha cazip geliyor ama biraz masraf olarak daha fazla gözüküyor ama interrail yaptığın harcamalarda ona yaklaşıyor
    interfly a baktım daha mantıklı aslında ama onun için öğrenci olmak lazım yada yükek lisans yapıyor olmak lazım ben mezun olduugum için artık faydalanamıyorum ondan güzel ama mantıklı bir organizasyon yapmışlar trenle gezmek zevkli ama bi okadarda yorucu olsa gerek ...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeşim öğrenci olmana gerek yok ama normal bir vatandaş olarak gidiyorsun.Ancak ücretin üzerine %10 daha fazla veriyorsun.Adamlar konaklama filan da sağlıyor.interrail de konaklama çok para gidiyor ya en kötü yerler bile görüyo seni sırtında çanta 10 20 euro olan yerler iki katı fiyat bindiriyor.Ne yapıcan seninde elin mahkum

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeşim öğrenci olmana gerek yok ama normal bir vatandaş olarak gidiyorsun.Ancak ücretin üzerine %10 daha fazla veriyorsun.Adamlar konaklama filan da sağlıyor.interrail de konaklama çok para gidiyor ya en kötü yerler bile görüyo seni sırtında çanta 10 20 euro olan yerler iki katı fiyat bindiriyor.Ne yapıcan seninde elin mahkum
    olsun ya yüzde on çok fazla değil çünkü hatırladığım kadarıyla fiyatlar makuldu bunu öğrendiğim iyi oldu walla eğer öyleyse bu daha mantıklı hem herseyi onlar ayarlıyo sen geziyosun ne güzel daha iyi walla teşekkürler bu faydali bilgi için

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Aynen kardeşim galiba yanlış hatırlamıyorsan 50 euro fazla veriyosun.Vize yi filan da onlar alıyo.Sen sadece valizini hazırlayıp gidiyosun.kardeşim ayrıntılı bakmak istiyosan bunların internet siteleri var interflyeuro diye ordan daha ayrıntılı olarak inceleyebilirsin.Bende seneye düşÃ¼nüyom artık bakalım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeşim internet sitesinin adresini eksik yazmışım interflyeuropa.Yardım edebildiysen sevindim kardeşim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ya budur ya 3bin euroya şunun yarısını kendi başına yapamazsn

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

interfly olayını denemiş olanlar varmı acaba?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

interfly çok pahalıya kaçıyo. hesapladıgım kadarıyla ınterfly bılet parasına ben 1 ay boyunca tum ınterraıl masrafını denk cıkarıyodum keşke yapabılseydım gecen sene bi gün mutlaka

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı oguzerdem1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    interfly çok pahalıya kaçıyo. hesapladıgım kadarıyla ınterfly bılet parasına ben 1 ay boyunca tum ınterraıl masrafını denk cıkarıyodum keşke yapabılseydım gecen sene bi gün mutlaka
    o 1 ayın 15 gunu trende gecıyo ama

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

interflya katilacagina interrail bileti alip ab ici ryanair ile 5 ila 15 euro arasinda ucmak daha hesapli))))hesapladim)))

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı DjNia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    interflya katilacagina interrail bileti alip ab ici ryanair ile 5 ila 15 euro arasinda ucmak daha hesapli))))hesapladim)))
    kesinlikle

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı DjNia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    su olayı bıraz acarmısınnnn

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

gerçi interrail bileti almaya dahi gerek yok, d tipi schengeni herhangi bir ülkeden alsan, diğer ab ülkelerini de ziyaret edebiliyorsun..

avrupa.da ryanair diye bir havayolu şirketi var arkdaşın dediği gibi 5-10 eurodan başlayan uçak biletleri satıyor.. ucuz olmasının sebebi, servis mervis yok, herşey paralı uçak içinde, iniş yaptıkları havaalanları genellikle şehrin dışındaki havaalanları yani şehir içine ulaşmak için de bir 10 euro kadar bayılıyorsun.. ucuz uçak biletlerini bir ay kadar önce bulabiliyorsun genellikle.. yaz dönemi talep arttığı için 5-10 euroya uçuş bulamazsınız da belki, 15-20 euroya bulursunuz.. buna alternatif olarak bir de easyjet var.. internette ararsanız başka ucuz havayolu şirketleri de bulursunuz bu söylediğim 2si kadar geniş uçuş ağı olmasa da.. bkz. cheap airlines

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

hımm anladım tesekkurler bılgılendırme ıcın...(:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks