Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wyoming

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Wyoming

Arkadaşlar Jackson / Wyoming de Grand Teton Lodge Company de çalışmayı düşünüyorum.

Daha önce giden var mı acaba?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı n3co_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Jackson / Wyoming de Grand Teton Lodge Company de çalışmayı düşünüyorum.

Daha önce giden var mı acaba?
    bende wyoming jackson a gidiyorum 18 haziranda oradayım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı basol88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende wyoming jackson a gidiyorum 18 haziranda oradayım
    mail adresim basol_88 bi ara görüşebilirmiyiz iyi günler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de 25 haziranda orada olmayı planlayorum. Basol

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkdşlar ben geçen sene wyomingdeydim. iş olarak nasıl bilmem ama doğa olarak mükemmel bi yer grand teton zaten yellowstone national park a çok yakın güzel geçer umarım, uçak bileti almadıysanızda yardımcı olurum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar jackson biraz pahali ama dogal guzellikleri harikadir.Hafta sonu oraya gidiyorum ben idaho boise de ikamaet etmekteyim.Hepinize bol sanslar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

abim gitmiştiresimler ve anlattıklarıyla doğal güzellikler açısından çok süper biryerdir..
    AEK

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

oo bu sene wyoming e giden bol galiba ben de erkek arkadaşımla grand teton lodge company ye gidiyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ya siz hepiniz Su Tram (teleferik) oraya mi gidiyrsunuz?Orasi guzel ama kucuk bir yer eglence arayanlar hayal kirikligina ugrar.Ayrica Grand teton park ve Yellowstone park var,hepsi bu.. 4 gun once ordaydim ordan biliyorum...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

emai ne zaman gidiyorsun sen

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Wyoming ,Buffalo ya gidicem Mc Donald's da çalışıcam bir sorun olmazzsa 13 haziranda ordayım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de wyoming de yim sheridan a gidiyorum 29 haziranda orda olacağım,yakın olan arkadaşlarla görüşme imkanı bulursak güzel olur sanıırm , türk sayısı hayli az çünkü, msnadresipaylasmakyasak adresim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de 29 haziran da orada olacağım jackson lake lodge da çalışacağım.. erken giden arkadaşlar özellikle hava durumu konusunda bilgilendirebilirlerse beni çok sevineceğim.. kar var diyorlar ama inanasım gelmiyor ona göre eşya getirmek lazım..
    Konu jeannedarc tarafından (07-06-2009 Saat 11:54 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

jeannedarc sen hangi havaalanına ineceksin birde hangi firma ile uçuyosun ...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı jeannedarc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de 29 haziran da orada olacağım jackson lake lodge da çalışacağım.. erken giden arkadaşlar özellikle hava durumu konusunda bilgilendirebilirlerse beni çok sevineceğim.. kar var diyorlar ama inanasım gelmiyor ona göre eşya getirmek lazım..
    Biz şirkette oranın fotoğraflarına bakarken arabaların üzerinde kar vardı valla ama milletin üzerinde t shirt vardı. Zaten 7000 feet yüksekte olduğu için sert değişimler oluyormuş gündüz sıcak gece soğuk olayı. Yakında haber veririm arkadaşlarım yarın gidiyor salı günü orada olmuş olacaklar bilet almayanlar hemen almaya baksın. ben NY-JAC arasını 187$ aldım her geçen gün doluyor ve fiyat artıyor. Otobusle ulaşım çok daha pahallıya geliyor alltrans olayı. Eğer çok pahallı gelirse JFK den bilet almak LGA üzerinden yapılan uçuşlara bakın derim. 35$ taksi parası ile JFK den LGA havaalanına geçilebiliyor. Oradan Frontier Airlines ile gidecek arkadaşlar 175$ a bulmuşlardı. Frontier, hava durumu ve yemekler hakkındaki bilgileri öğrenir öğrenmez sizlere geri dönerim. Jackson hole lake lodge a gelenlerle görüşrüz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı eminsafe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jeannedarc sen hangi havaalanına ineceksin birde hangi firma ile uçuyosun ...

KLM den aldım bileti.. Minneapols hava alanından jackson aktarmalı geleceğim..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı milesaway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz şirkette oranın fotoğraflarına bakarken arabaların üzerinde kar vardı valla ama milletin üzerinde t shirt vardı. Zaten 7000 feet yüksekte olduğu için sert değişimler oluyormuş gündüz sıcak gece soğuk olayı. Yakında haber veririm arkadaşlarım yarın gidiyor salı günü orada olmuş olacaklar bilet almayanlar hemen almaya baksın. ben NY-JAC arasını 187$ aldım her geçen gün doluyor ve fiyat artıyor. Otobusle ulaşım çok daha pahallıya geliyor alltrans olayı. Eğer çok pahallı gelirse JFK den bilet almak LGA üzerinden yapılan uçuşlara bakın derim. 35$ taksi parası ile JFK den LGA havaalanına geçilebiliyor. Oradan Frontier Airlines ile gidecek arkadaşlar 175$ a bulmuşlardı. Frontier, hava durumu ve yemekler hakkındaki bilgileri öğrenir öğrenmez sizlere geri dönerim. Jackson hole lake lodge a gelenlerle görüşrüz.

Teşekkürler Milesaway.. hangi şirketten geliyorsun acaba öğrenebilir miyim..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı jeannedarc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Milesaway.. hangi şirketten geliyorsun acaba öğrenebilir miyim..
    Karya ile gidiyorum ben, Ankaradan katılıyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar :P

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

11 haziranda yola çıkıyoruz biz sanırım 12 si öğlene doğru jackson hole dayız

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iyi yolculuklar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

milesaway sen de GTLC ye geliyorsun sanırım?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Evet jackson hole lake lodge da çalışacağım sorun çıkmazsa.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

jeannedarc

arkadaşlar taksi ile gitmek istemiş ama sabah o saatte taksi bulamamışlar 35 dolar demiştim ama sanırım oradan oraya geçiş farklı. Daha haber vermediler oradan oraya naısl geçtiler merakla bekliyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Şu an GTLC nin kendi sitesinde hava durumu olarak rain/snow diyor... yaklaşık 9 saat sonra uçağa bineceğim aktarmalarım sonucu da 12sinde ordayım... artık neyle karşılaşacağımız bilmiyoruz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı esmai Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an GTLC nin kendi sitesinde hava durumu olarak rain/snow diyor... yaklaşık 9 saat sonra uçağa bineceğim aktarmalarım sonucu da 12sinde ordayım... artık neyle karşılaşacağımız bilmiyoruz
    Dün gece arkadaşlar aradı beni sağ olsunlar. Hava gerçekten soğukmuş 4 derece filan benden kıyafet istediler bizimkiler yazlık yere gider gibi gidince bir yerleri donmuş tabi. Sonra acayip Türk var diyorlar kaldıkları koridorda neredeyse herkes Türkmüş, biz nasıl dil geliştireceğiz ki diyorlar. Yemekler güzelmiş zaten türk çalışanlar yapıyormuş . Sonra Çeken cep telefonu yokmuş att&t vs vs o yüzden telefon kartı ile arama yaptılar 10$ lık kartlar satılıyormuş. Sonra benden yemek değil ama biskuvi istediler. New york aktarmasında yemek yeme dediler oradan MC donaldsdan yemek yemişler mideleri bozulmuş. Her şey çok güzel diyorlar cuma günü oryantasyondan sonra çalışmaya başlayacaklarmış. Sadece uykusuzluk sorunu çekiyorlarmış. 24 ünde görüşmek üzere iyi yolcuklar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cancan , buffalo da sın sanırım şu an da ben de sheridan a gideceğim sen casper dan mı ulaştın oraya ..arkadaşlar genel olarak nasıldır ulaşım ,greyhoud la ulaşım rahat oluyor mu ,benm saatlerim çok ters casper den sheridan a gideceğim ama bir türlü var olan greyhoud seferlerini tutturamıyorum ,,,bu saatler de oynama da olmazsa tabi..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

esmai , tecrübelerini paylaşırsan çok sevinirm

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı milesaway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jeannedarc

arkadaşlar taksi ile gitmek istemiş ama sabah o saatte taksi bulamamışlar 35 dolar demiştim ama sanırım oradan oraya geçiş farklı. Daha haber vermediler oradan oraya naısl geçtiler merakla bekliyorum.
    benim arkadaşı da gelip almışlar hava alanından henüz gitmeyen arkadaşlar varsa havaalanında telefonlar varmış grand teton yazan telefonu kullanıp geldiğinizi haber verdiğinizde sizi almaya geliyorlarmış... haberiniz olsun

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mrb arkadaşlar bn bu sene GTLC'ye gideceğim eğer vizeyi alabilirsem daha herşey tam olarak kesinleşmemişken sizin de görşlrinzi almak istedm. yardımcı olursanz sevinirim...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar neden herkes Grand tetona geliyor anlamiyorum,cok kucuk bir yer jackson Hole.kiralar pahali,2, is bulma sansiniz sifir.Idaho Boise de yasiyom yolu dusen temasa gecebilir....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)