Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: WAT tavsiyeleri

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Lightbulb WAT tavsiyeleri

Arkadşalar ben bu sene work & trawel programına katılmayı düşünüyorum. Fakat giden bazı arakdaşlarım mennun bazıları hiç değil hatta biçoğu memnun değil. Şu anki ekonomik kriz de düşünüldüğünde tavsiyeleriniz nasıl olur? sizce gitmek iyi bir fikir midir?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

buna cevap verenler de memnunsa evet git degilse gitme diyecektir ki ben de memnun olan biri olarak kesinlikle sansini dene derim hayatta bi daha bole firsat yakalayamayabilirsin bence ..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim. peki hangi işi yaptın sen? iyi kazandın mı?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ben eglence parkında calıstım ve net olarak 4500 kazandım gıtmek ıstedıgım yerlerın coguna da gıttım travel da. bır tek new york ta yapmak ıstedıgım bır kac sey kaldı o kadar zaten ınsallah bu sene de gıdecem tekrar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

peki bu 4500 ün içinde giderken verdiğin acenta parası ve uçak bileti de dahilmi yoksa onları çıktıktan sonra kalan para bu mu?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sen çok uçtun ya sen amerika da konaklama yeme içme ve vergi çıktıktan sonra 4500 dolar kazandın üstüne acenta ve uçak bileti parası diyosun net 4500 doları kazanan çok az watcı vardır ben şanslıydım yani. hayır beklentilerin çok olmasın büyük hayal kırıklığına uğrayabilirsin...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı asigo1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadşalar ben bu sene work & trawel programına katılmayı düşünüyorum. Fakat giden bazı arakdaşlarım mennun bazıları hiç değil hatta biçoğu memnun değil. Şu anki ekonomik kriz de düşünüldüğünde tavsiyeleriniz nasıl olur? sizce gitmek iyi bir fikir midir?
    sana kesinlikle git derim..eline belkide birdaha boyle bir firsat gecmiyecek ileride
    wat i gozden gecirdiginde bu sartlarda daha uygun bir program bulamayabilirsin..
    sirkete vericegin parayi kazanabilirsin ama bunu sana kimse garanti edemez..
    calistigin parayla orda unutamiyacagin maceralar yasiyacaksin ,bence onemli olan bu..bence bu firsati kacirma..keske herkes universitesi bitene kadar heresene gidebilse..
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yaa zaten ben büyük beklentiler içinde değilim burda yaptığım masrafları çıkartııyım orda harcadıklarımı karşılıyım yeter buraaya gelirken cebşmde para olmasada olur

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Süper memnun biri olarakta yazsamda kesinlikle bir senede olsa katılın şahsen bendeniz seneye tekrar gidiyorum . Tek tavsiyem 80 dolara valiz parası bayılmak istemeyenler az şey götürsün ve boş bir çanta olsun yanında ha birde hazır çorba

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

yaa git hiç affetme...
    bak bana bankadan kredi çektim de gidiyorum.o derece istiyorum yani gitmeyi...
    UMUDU OLMAYAN ARKADAŞLARA...
    "Terk edenler asla kazanamaz...Kazanan asla terk etmez.Bazı insanlar çalışırken keyifle ıslık çalar.Hayatları muhteşemdir...Bazıları durmadan ağlar inler.Ben çocuklara hep aynı şeyi söylerim:'Şikayet etmeyin,itham etmeyin,bahane bulmayın...Hayatın sloganı ASLA BIRAKMAYACAKSIN'dır.Çoğu terk edişimizde,zafere birkaç adım kaldığının farkında bile olmayız.Başarı yarışmanın kendisinden birkaç saniye daha dayanabilirsek,bizimdir...
    Yarvay McDonald Valentine

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu ekonomik krizde sahsen kredi cekilmeden gitmek daha iyi olur..
    tabi kredi cekip de gidenler de muhakkak olacaktir..
    ama dedigim gb risk , sans faktoru belli olmaz belki orda fazla kanilacak durum olur..hayirlisi)
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya yanımızda neden yedek canta götürelim mi orda ucuza valizler yokmudur?*

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı dingin1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya yanımızda neden yedek canta götürelim mi orda ucuza valizler yokmudur?*
    işte bu yaa beklediğim soru buydu...
    aynı soruyu bugün okulda arkadaşta bana sordu böle çocuğun yüzüne baktım.''abi dedim orda 2 şey pahalıymış biri konaklama diğeri valiz ve çanta fiyatları.eee öğrenciyiz hesabımızı ona göre yapcaz.burda boşta duran valizi götürcez'' dedim çocuk haklısın dedi yawww...
    "Terk edenler asla kazanamaz...Kazanan asla terk etmez.Bazı insanlar çalışırken keyifle ıslık çalar.Hayatları muhteşemdir...Bazıları durmadan ağlar inler.Ben çocuklara hep aynı şeyi söylerim:'Şikayet etmeyin,itham etmeyin,bahane bulmayın...Hayatın sloganı ASLA BIRAKMAYACAKSIN'dır.Çoğu terk edişimizde,zafere birkaç adım kaldığının farkında bile olmayız.Başarı yarışmanın kendisinden birkaç saniye daha dayanabilirsek,bizimdir...

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ya ucuza valiz var orda özellikle ross ve tj max magazalarında 40 dolar cıvarında harbıden kalıtelı markaları da oldukça bilinen valizleri alabilirsiniz..ha ama evinizde varsa onu goturun sonucta 40 dolar 40 dolardır devir tasarruf devri dimi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya ucuza valiz var orda özellikle ross ve tj max magazalarında 40 dolar cıvarında harbıden kalıtelı markaları da oldukça bilinen valizleri alabilirsiniz..ha ama evinizde varsa onu goturun sonucta 40 dolar 40 dolardır devir tasarruf devri dimi

sende mi benim gibi işletme okuyorsun ne yawww...

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

yok ben iktisat okuyorum daha iyi dimi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

ii oda güzelmiş...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yahu arkadaşlar bende iktisat okuyorum bunla ne alakası var cnm:=: ama sonucta boş valizi taşımak var gittign yerde taşımak vs vs biraz sıkıntı vericiiii yada ben tembelim

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

zaten yanına bavul almıcan mı içine koy ikincisini içiçe götür

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bn gitmeden 2 gün önce alelacele wallmarttan almıstım 89 dolara ne koymustu varya onu gectım birde greyhoundda 2 cantam oldugu için 18 dolar ekstra para aldılar etti 107 dolar hardrocktan 5t-shirt parası

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu konu iktiatçıalrın konusu oldu galiba

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

adamlar neyi hesaplıyor ya süpper

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar gitme olasılığı ne kadar yani başvurduğumuz zaman kesin gidebiliyo muyuz ?olasılık ne kadar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende kesinlikle git derim ama sirketini iyi secmen lazım özellikle de edu rehberden uzak dur asla o sirketle gitme

Efsane Watçı chipmunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı circassian1864 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gitme olasılığı ne kadar yani başvurduğumuz zaman kesin gidebiliyo muyuz ?olasılık ne kadar
    Başvurduğun zaman gidersin. Gitmeme olasılığını yaratan tek durum vize olayı. Onun dışındaki her şey parayı veren düdüğü çalar hesabı.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yahu başvuruya para verip vizeden çakma olayı var mı? Bir de hala bu yaz için başvurabiliyor muyuz? Ben çok bilgisizim de bu konuda :S

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı asigo1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa zaten ben büyük beklentiler içinde değilim burda yaptığım masrafları çıkartııyım orda harcadıklarımı karşılıyım yeter buraaya gelirken cebşmde para olmasada olur

aynen

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

iyi de bence harcadigini karsilayip ordaki isteklerini yerine getirmek icin cok sansli bir wat sezonu gecirmeniz gerekiyor zor ihtimal )

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi de bence harcadigini karsilayip ordaki isteklerini yerine getirmek icin cok sansli bir wat sezonu gecirmeniz gerekiyor zor ihtimal )

evet galiba dediğin gibi olmalı ,

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks