Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Polis Durdurursa ne yapacaksınız?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Bu arada evlilik yoluyla green almanında ABD de inanılmaz kontrolleri olduğunu artık söylemeden geçemicem.İnsanları hayatlarından soğutuyolar,her eyalette evlilikle green card alabilme durumları farklı yasalarla işliyor.Oturduğunuz yerde görülüyor mahkemeleriniz,soruşturmalarınız,ha bide anlaşmalı evlilik veya gerçek anlamda karınızı tanımadan evlilik olayına girerseniz vay halinize imkansız nerdeyse almanız karınızın uyurken ne yaptığından veya çocukluk hikayelerinden,babasına son babalar gününde ne aldığından..aynı zamanda ortak cevap verebileceğiniz son yıldönümünüzde ne yaptınız,tanışma gününüz vs ..Gerçekten kabus yaşatıyorlar,ayrıca çıkıcak sorunlar için çok ciddi avukatlarada ihtiyacınız olabilir ve bu süreç çok uzunda olabilir.ABD den hala konuştuğum 2 arkadaşım var hepsi farklı ülkelerden 1 i güney amerikalı biri afrikalı ve bu süreçleri yaşadıkları için paylaşayım dedim sizde biliyorsunuzdur belki bu mevzuları ama bilmeyenler için abd li bir hatun buldum alayım green i değil onu anlatmak istedim
    Konu kerempi tarafından (15-01-2010 Saat 02:09 PM ) değiştirilmiştir.
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks