Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Son Paycheckı Turkıyede Bozdurmak ıcın Yardım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Son Paycheckı Turkıyede Bozdurmak ıcın Yardım

Arkadaslar Zaten Baslıkta Herseyı Acıkladım Ben Son Paycheckm Kaldı Arkamdan Yolladılar Pekı Sımdı Napmalıyım Hangı Prosuduru Takıp Etmelıyım Deneyımlı Arkadasların Yardımını Beklıyorum Sımdıden Tesekkr Ederım////

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Çok basit bir prosedür takip edeceksin şöyle ki elindeki pay-check'le bankalara gidip hangisi en az komisyonla bozuyorsa ona bozduracaksın.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

uluslararasi bankalarla calismani tavsiye ederim. bi vadesiz hesap actir sorna ceki bozdur.. ben google adsenseden gelen 100$imi is bankasina bozdurmustum yillar once 100$ yerine bana 100ytl vermislerdi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Bu konuda akbankı tavsive ederim... 20-30 ytl karşılığında 20 günde işini hallediyorlar, ayrıca diğer bankalarda olduğu gibi çek limiti de (en az 500 $ olacak gibi) istemiyorlar...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cekin 80-100 USD birseyse kimse bozmak icin tenezzul etmiyor.. her iste oldugu gibi bunun icin de bir tanidigin varsa cok ise yarar.. hem islemin daha kisa surer hem de daha az komisyonla bozdurabilirsin. ama tanidigin yoksa bankalari tek tek gezmen en iyisi..
    arbeit mach frei

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya arkadaslar ben bi sey soracagim size.Benim de son bi paycheck im vardi 29 eylulde cikiyodu o tarihtede ben orda yoktum.adresimi aldilar sana turkiyeye yollariz dediler.fakat nasil yolluyorlar acaba.yollanip yollanmadigini da tam olarak bilmiyorum ayrica mail adresimide verdim.adresini vermen yeterli dediler.simdi napmam lazim acaba bankalara mi baksam.western union a filan.neyle gonderiyorlar bilen var mi acaba.....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba Arkadaşlar Benim Son Pay Day 06 Ekim 2008 Pazartesi Günüydü Ama Ben 1 Ekimde Yurda Döndüm. Yaklaşık 400 Dolarlık Bir Paycheck Olması Lazımdı.ama Ben Sizin çekinizle Türkiyede Uğiraşamam Dedim Benim Hospitalitye.hesabıma Yatırın Dedim. Chase Bank Kartını Da Uluslararası Kullanıma Açtırdım. şimdi Paranın Yatmasını Bekliyrum. Rahatlıkla Istediğiin Atmden Paranızı çekebilirsiniz Benim 30 Dolarım Vardı 40 Ytl Istedim Verdi Bankamatik Hem Komisyon Yok Hem De çekle Filan Uğiraşmıyorsun.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bugun ısbankasına gıttım benden 200 ytl dedıler kendımı dısarı attım soyguncu bunlar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Tek kelimeyle "Ohaaaaaaaa".

HSBC veya Citi Bank gibi uluslararası bankaları bir dene istersen.
    Şu WAT olayı bana zehir olsun da beş kuruş kazanamadan, Amerika'yı gezemeden Türkiye'ye döneyim diyorsanız Wildwood -New Jersey tam size göre.

ABD'de eğitimle ilgili geniş bilgi için:
    http://www.turkishwat.net

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Arkadaşlar bu konuda akbank en sağlam çalışan banka... 20 ytl ye 20 gün içinde hallediyorlar işinizi...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar sakin is bankasini secmeyin..neredeyse 250 milyona kadar aliyorlar sizden..akbank sizden pay-checkiniz 500 dolari gecmiyorsa 20 ytl kesiyor..diger bankalrala ugrasmanin bi anlmai yok.hepsi yuksek meblaglar taleb ediyor sizden..direk an yakin akbanka girin ve paranizi 20 ytle karsiligi en kisa surede alin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

zirrat bankası 40 ytl ödediniz mi bozarız diyor. 40 güne kadar para hesabınıza yatar dediler.

tamam dedim gönderdim. cevap bekliyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar benımde bir paycheck ım var 1 aydır elımde akbank şubelerıne gittim hiç bişeyden haberlerı yok ılgılenmedıler siz hangı şubelerde yaptınız yazarsanız sevınırım .(ıstanbul)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)