Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Peterpan Seafoods Inc. - King Cove , Dillingham , Valdez ; (AK)

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Arrow Peterpan Seafoods Inc. - King Cove , Dillingham , Valdez ; (AK)

Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 15 Haziran - 30 Eylül (Yere gore degisiyor)

Saatlik Ücreti: 7.51$

Görev: Genel işler ve Balık temizleme, paketleme ve diğer işlemler

Konaklama: Isveren kendi sagliyor . Ucretsiz tüm fabrikalar .
    Konu break tarafından (02-05-2009 Saat 03:44 PM ) değiştirilmiştir.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

break ,forum yoneticiligin hayirli olsun <))))
    "Her ne kadar psikopatlıkta gözüm olmasada, dalımı kıranın ağacını kökünden sökerim"

Tecrübe Puanı
    10

Tesekkur ederim , Saatlik ucretin ne kadar di peterpan ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

regular 7.51 di...baska sorun varsa yardimci olmaya calisiyim elimden geldigince
    "Her ne kadar psikopatlıkta gözüm olmasada, dalımı kıranın ağacını kökünden sökerim"

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu fabrika hakkında neler söylenebilir tecrübelerinizi de yazarsanız sevinirim..şimdiden teşekkürler..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Break sen burayı tavsiye etmiyordun galiba?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sezon cok kisa surer,bir nefeste biter ama baya zorludur tabii,bunun yaninda peterpanin iscilerine sagladigi imkanlar,breakler,yemekler gayet iyidir...alaska icin PETERPAN mutlaka dusunulmeli fakat tek fabrika yapip uzun calismak istiyorum diyenlerinize Peterpan Kingcove u tavsiye edebilirim dillinghama gore 2.5-3 kat fazla calisir/fazla kazanirsiniz...bu arada arkadaslar uzun sure calismaya ve uykusuzlugu dayanikli olmaniz gerektigini biliyorsunuzdur umuyorum,09WATin hayirli olmasi dilegiyle haydi rrrrrrasttgele... : )))

Tecrübe Puanı
    10

Peterpan uzun bir sure yoktun ortalarda . Hosgeldin tekrar . Napicaksin 09 'da Work & Travel dusunuyor musun ?

@SLMKYNR
    Peterpan hakkinda cok fazla bir bilgim yok fakat 08 'de King Cove iyi bir sezon gecirmis . Petrpan nickli arkadasa sorularini sorabilirsin .

BannedUser
    Guest

King Cove mu ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet King cove a ne olmuş latitu?

BannedUser
    Guest

Peter Pan King Cove a gecen sene gittim guzel yer

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

peter pan dillingham da sezon çabuk bitio heralde transfer imkanı sağlıyormu bu fabrika ? ulaşım giderleri işverenemi ait arkadaşlar king cove ve dillingham uzak bildigim kadarıyla anchorage a ...

cvplarınız için saol arkadaşlar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peterpan uzun bir sure yoktun ortalarda . Hosgeldin tekrar . Napicaksin 09 'da Work & Travel dusunuyor musun ?

@SLMKYNR
    Peterpan hakkinda cok fazla bir bilgim yok fakat 08 'de King Cove iyi bir sezon gecirmis . Petrpan nickli arkadasa sorularini sorabilirsin .
    hosbulduk tesekkurler break...09 da staj zorunlulugum var okulda ancak stajimi ayarlayip agustos-eylul aylarina sarkitabilirsem haziran temmuzda tekrar alaska yapmayi planliyorum: )))
    bu arada break king coveda degil DILLINGHAM daydim king coveda olan ozgurdu(latitu-galiba)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı fbsertac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peter pan dillingham da sezon çabuk bitio heralde transfer imkanı sağlıyormu bu fabrika ? ulaşım giderleri işverenemi ait arkadaşlar king cove ve dillingham uzak bildigim kadarıyla anchorage a ...

cvplarınız için saol arkadaşlar
    king cove a gideceksen seattle aktarmali gidilir genelde
    dillingham a gideceksen de Anchoragedan... 15-30 kisilik saab ucaklarla (superler) bir bucuk saate yakin suruyor
    transfer konusuda soyle : ACI ama gercek hicbir TURK transfer edilmiyor-araci sirketlere kanmayin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı peterpan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    king cove a gideceksen seattle aktarmali gidilir genelde
    dillingham a gideceksen de Anchoragedan... 15-30 kisilik saab ucaklarla (superler) bir bucuk saate yakin suruyor
    transfer konusuda soyle : ACI ama gercek hicbir TURK transfer edilmiyor-araci sirketlere kanmayin
    teşekkürler cevabın için , ama şöyle bi düşündügümde dillinghamda sezon 1ay sürer diosun ve transfer olayı 'Türk' lerde imkansız demişsin , kalan 2ayda yatacakmıyız peki iş yok ? ki ben para biriktirmeyi düşünüyorum...

sen tecrübelisin bu durumda ne yaptın kalan aylarda? dillingham ilk giden için hiç iyi bir tercih değil o zaman...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kendi transferini kendin yapiyorsun,Alaskada hemen hemen herkesin kaderi budur maalesef...
    bense gecen yaz sol ayak bilegimin sismesi sebebiyle temmuz 26 gibi Turkiyeme dondum...
    digerleri de topluca KODIAK yaptilar-orada fazla sayida fabrika oldugundan iste sikinti olmuyor(mus) ancak barinma ve beslenmeyi cepten yapiyosun tabi!

Tecrübe Puanı
    10

kendi transferini kendin yapiyorsun,Alaskada hemen hemen herkesin kaderi budur maalesef...
    bense gecen yaz sol ayak bilegimin sismesi sebebiyle temmuz 26 gibi Turkiyeme dondum...
    digerleri de topluca KODIAK yaptilar-orada fazla sayida fabrika oldugundan iste sikinti olmuyor(mus) ancak barinma ve beslenmeyi cepten yapiyosun tabi!

Barinma beslenmeye ragmen iyi para kazaniliyor Kodiak 'ta ...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Latitu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peter Pan King Cove a gecen sene gittim guzel yer
    King Cove çalışma şartları hakkında gitmiş görmüş veya bilgisi olan tecrübeli arkadaşlarım neler düşünüyor? Sezon ne kadar sürer burda ? Ayrıca Seattle dan oraya gidildigini yazmış arkadaşım , Peterpan King Cove a gidiş için ulaşım sağlıyormu , çünkü alaskanın en uç noktalarından biri neredeyse , oraya gitmek için cepten mi harcayacagız ?

teşekkürler turkishwat

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı fbsertac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    King Cove çalışma şartları hakkında gitmiş görmüş veya bilgisi olan tecrübeli arkadaşlarım neler düşünüyor? Sezon ne kadar sürer burda ? Ayrıca Seattle dan oraya gidildigini yazmış arkadaşım , Peterpan King Cove a gidiş için ulaşım sağlıyormu , çünkü alaskanın en uç noktalarından biri neredeyse , oraya gitmek için cepten mi harcayacagız ?

teşekkürler turkishwat
    yok arkadaşım drug testin seattleda yapılır,testin temiz çıkınca king cove a kadar olan ulaşımını şirket sağlar zaten drug testi isteyen sayılı fabrikalardan biridir peterpan...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya arkadaşlar bizim şirket alaskayı önermiyor hiç..ama ben alaskaya gitmek istiyorum okuduğum kadarıylada fena şeyler yazılmamış orası hakkında acaba oraya gidecek olan arkadaşlar grup oluştursak birlikte hareket etsek nasıl olur??çünkü bu benim ilk wat deneyimim olacak ve gerçekten çok korkuyorum para kousunda....en yakın zamanda görüşmek dileğiyle msn adresimi paylasamam cunku forum kurallari geregince bu yasak .
    Konu break tarafından (15-04-2009 Saat 08:22 PM ) değiştirilmiştir.

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı dark_blue771 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bizim şirket alaskayı önermiyor hiç..ama ben alaskaya gitmek istiyorum okuduğum kadarıylada fena şeyler yazılmamış orası hakkında acaba oraya gidecek olan arkadaşlar grup oluştursak birlikte hareket etsek nasıl olur??çünkü bu benim ilk wat deneyimim olacak ve gerçekten çok korkuyorum para kousunda....en yakın zamanda görüşmek dileğiyle msn adresimi paylasamam cunku forum kurallari geregince bu yasak .

Alaska 'yi bende onermem acikcasi fakat okulun ne zaman kapaniyorsa ona gore uygun tarih olursa gitmen mantikli olabilir . Masrafin biraz fazla olacak ama kazancinda buna gore olabilir . Ama ne olursa olsun Amerika ici her zaman daha guzel olacaktir ...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selamlar peter pan seafoods dillinghama gidiyorum ben de bu sene. herkes iyi bi sezon olcak diyor inşallah öyle olur kimse yok mu diye googlelarken burayı buldum iyi oldu bak

hosbulduk tesekkurler break...09 da staj zorunlulugum var okulda ancak stajimi ayarlayip agustos-eylul aylarina sarkitabilirsem haziran temmuzda tekrar alaska yapmayi planliyorum: )))
    bu arada break king coveda degil DILLINGHAM daydim king coveda olan ozgurdu(latitu-galiba)
    benimle aynı durumda birini bulmam iyi oldu selam peterpan
    benim de 3 ağustosta stajım var. erken döncem ama bazı şeylervar kafamda tereddütteyim.

ya şimdi 31 temmuz için dönüş bileti aldım ama ordaki iş durumu ne olur? sezonun erken bittiği söyleniyor. 31 temmuza kadar çalışma şansı olur mu ya da erken biterse başka bi yere transfer olup 31 temmuza kadar orda çalışabilir miyimki?

bu arada aklıma geldi belki yeri burası değil ama sorayım gelmişken ben stajdan sonra (20 ağustos) tekrar abd ye gitmeyi düşünüyorum hatta bunun için sadece vergi (550 TL) ödeyeceğim bi bilet buldum gitsem mi ki napsam iş bulunur mu abd içinde bi yerde? ne dersin peterpan sen stajı ağustosta yaparsan tekrar gidermisin malum okullar eylül sonu-ekim başı fln açılcak bu sene ramazan fln derken
    Konu TheRecRuiT tarafından (12-05-2009 Saat 08:33 PM ) değiştirilmiştir.

Tecrübe Puanı
    10

Wink

Kuzeyde sezon erken başlar ve biter . 1 Haziranda başlar Dillingham 'da max 15 Temmuzda biter sezon . Ondan sonra güney kısımlara geçmen lazım . Eğer geç alırsan biletini daha iyi olur senin için . Fakat orada 10 Temmuzda çalışmayı bitirirsin biraz gezersin ve sonra geri dönersin . 20 gün için güneye inmeye değmez bence . Stajdan sonra hangi program ile gideceksin ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürler break cevabın için ben gezmektense 31 temmuza kadar çalışmayı tercih ederim. yani değmez mi cidden 15-20 günlüğüne güneye inmeye? ordan biraz para kazanırsam 2.gidişimde gezerim o paranın bir kısmıyla yani diye düşündüm.

bu arada 2.gidişim için bişey düşünmedim daha. yani hangi program dediğin wat gibi bir şeyse program yok yani j1 vizemin bitmesine 1.5 ay fln kalacak oraya gidip kendim iş bulmayı umuyorum. hatta burdaki anlaştığım firmadaki arkadaş vardı. ona söyledim kesin olur demeyeyim ama ordaki tanıdıklarıma sorarım %80 iş bulunur fln dedi.

sence iş bulmada sorun olur mu? duyduğum kadarıyla bazı eyaletlerde iş konusunda pek sıkıntı olmuyormuş hatta 2 işte birden çalışan bile oluyormuş. ben 20 ağustosta gitsem iş bula ihtimalim ne olur ve hangi eyaletlerde şansım artar?

Tecrübe Puanı
    10

Wink

Alıntı TheRecRuiT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler break cevabın için ben gezmektense 31 temmuza kadar çalışmayı tercih ederim. yani değmez mi cidden 15-20 günlüğüne güneye inmeye? ordan biraz para kazanırsam 2.gidişimde gezerim o paranın bir kısmıyla yani diye düşündüm.

bu arada 2.gidişim için bişey düşünmedim daha. yani hangi program dediğin wat gibi bir şeyse program yok yani j1 vizemin bitmesine 1.5 ay fln kalacak oraya gidip kendim iş bulmayı umuyorum. hatta burdaki anlaştığım firmadaki arkadaş vardı. ona söyledim kesin olur demeyeyim ama ordaki tanıdıklarıma sorarım %80 iş bulunur fln dedi.

sence iş bulmada sorun olur mu? duyduğum kadarıyla bazı eyaletlerde iş konusunda pek sıkıntı olmuyormuş hatta 2 işte birden çalışan bile oluyormuş. ben 20 ağustosta gitsem iş bula ihtimalim ne olur ve hangi eyaletlerde şansım artar?
    Değmez neden dersen güneyde sezon eylül başına kadar sürer . Yani uçak paranı bile çıkartmakts zorlanırsın , konaklama , yemek vs derken çokta birşey kalmaz sana çalıştığın ve harcadığın emek dışında . Vizenin multiple yani Amerika 'ya bir defadan çok giriş çıkış olmasına dikkat et . Söylediğin iş tabikide olur problem yok . Yani iş bulmak kolay değil fakat herşey sana bağlı bu bağlamda . Şansın önemli . Tanıdıkların , SSN varsa daha rahat olur vs. vs.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vizenin multiple olması nasıl oluyor ilk kez duyuyorum? görüşmeye gittim ds eksik aps ile onu da ekleyip yolla bize dediler. geçen gün yolladım daha gelmedi pasaportum. geldikten sonra multiple olup olmadığını nasıl anlarım? ve değilse ne yapabilirim? tekrar konsolosluğa mı gitmem gerekcek?
    vizemin bitmesine 1.5 ay kala abdye tekrar giriş yapmaya kalksam beni engelleyebilirler mi? kafam çok karıştı illa multiple mı olması lazım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkdaşlar 2010 yazında Peter Pan Seafoods-King Cove a giden var mı sezon nasıldı..ayrıca 2011 yazı için gitmeyi düşünen var mı ?

BannedUser
    Guest

Alıntı Daywalker08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar 2010 yazında Peter Pan Seafoods-King Cove a giden var mı sezon nasıldı..ayrıca 2011 yazı için gitmeyi düşünen var mı ?
    Burası öğrenci almıyor kardeşim.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Uzun zaman oldu Özgür

BannedUser
    Guest

Uzun zaman oldu Özgür
    Valla uzun zaman oldu Oguz PPSF de ısler cok degıstı ogrencı almıyorlar bıldıgım Kelly dıye bırı bakıyormus Dillingham'da bu işlere aran iyiyse bi şansını dene bakalım. Almıyor derken aşırı yüklenme var geç kaldın biraz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)