Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2009 wat

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 2009 wat

merhabalar
    foruma yenı uye oldum ve gercekten cok yararlı oldugunu ıfade ederek ılk mesajımı yazayım,
    2009 yılında wata katılmayı dusunuyorum lakin 2008 de sirketlerden hosnut olmayan arkadasları okudukca korkmaya basladım acıkcası
    ve wat a isi kendım bulacak sekılde katılmayı dusundum yanı sırket bana sadece en ıyı yaptıgı hizmeti sunacak yani belgeleri vs. hazırlayacak
    ben kendı basıma internet uzerınden kıs aylarında yaz ıcın ıs bulma ıhtımalımın ne oldugunu kestıremıyorum bu konuda tecrubeli arkadaslardan yardım ıstıyorum
    ing. genel olarak ıyı olduunu ıfade edebilirim, vede is buılmak icin bildiginiz siteler vs. varsa memnun olurum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla bilader eğer wat tecrüben yoksa riskli işlere giriyosun demektir. işi tek başına bulmak için baya emek harcaman gerekebilir. çoğu yer başvuruna dönüş yapmaz bile. ama tecrübeli watçı olsaydın işin kolay olurdu çünkü insan o zaman hem amerikadaki iş sektörünün nasıl döndüğünü öğrenmiş oluyo, hem amerikada iş tecrüben ve referansın oluyo hemde amerikada bağlantıların oluyo. o zaman iş bulmak da kolay oluyo haliyle.

bence büyük maceraya atılırsın ama heyecan seven bi yapım var diyosan yap tabi ayrıca senin kendi başına iş bulabilmek için ne kadar çabaladığın ve başka iş tecrübelerin ve ingilizce seviyen de çok önemli. bunlar da iş buup bulamayacağını etkileyecektir.
    Gel gidelim hamama,
    Otur Barack Obama...

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Şirketlere git şimdiden hangi işler var öğren mesela six flags , legoland vs. snra internet adreslerine mail at uygun bi dille anlat olursa ancak böyle olur forumda ki profiller de herkesin nerlere gittigi yazıyor onalrdan da bakarsın bir iki .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Internet uzerinden roportaj yapmaktan korkma, skype araciligiyla ingilizceni test etmek isteyebilirler. Kendini agirdan sat derim. Iddia li bir profil olusturabilirsin. Umarim sansin yaver gider mumkun, kistan arastirmaya baslarsan yaza cesitli eglence parki ve benzeri yerlerde is bulma imkanin yuksek derim ben.
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar 2009 wat için amerikaya gitmek istiyorum. gittiginiz ve begendiginiz eyaletleri hangi şirketle gittiginizi ve tecrübelerinizi yazarsanız 2009 da gitmek isteyenlere bir fikir vermiş olursunuz. bizim gibi sizde daha önceden bu stres ve heyecanı yaşadınız o yüzden bizi anlarsınz

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Bu konuda yapilacak en mantikli sey ilk once buyuk otel (hyatt, marriott, ritz-carlton gibi) ya da burger king mcdonalds gibi istihdami cok buyuk olan sirketlere mail atman, nabiz yoklaman. cunku su ay itibariyle hicbir sirketin sana evet ya da hayir diyebilecegini zannetmiyorum cunku daha 9-10 ay var

ozellikle oteller sana job offer gonderme konusunda yardimci olacaklardir, tabi sadece mail degil, telefonla arayip insan kaynaklariyla yuzyuze gorusmen senin icin daha iyi olur...

ayrica ocak subat gibi danismanlik sirketlerinin is fuarlarina da katilip nerede ne isler var ogrenebilirsin....

ama en iyisi bence herkesin donmesini bekle ve bu yil gidenlerin yorumlarina gore calistiklari yerlerle irtibata gec. hem referansin olur, hem aksilik yasama sansin az olur...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı abraxas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her zaman sansa guven *****
    abraxas sen watcı degılmıydın yaaa???

senın yazılarını okudugumu hatırlıyorum forumda!!!

amerıkadamı kaldın yoksa???
    Konu break tarafından (23-09-2008 Saat 12:14 AM ) değiştirilmiştir.
    KeNdİmE YeNi BiR bEn LaSıM

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı dodo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abraxas sen watcı degılmıydın yaaa???

senın yazılarını okudugumu hatırlıyorum forumda!!!

amerıkadamı kaldın yoksa???

Ortada bir yanlis anlasilma var . Konu abraxas bilgisi disinda yazilmis .

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

usta bence bu sene risk alma kendine arkadaslarinda dedigi gibi bi nabiz yokla buyuk sirketlerden olursa oyle olmazsa bence isini ayarlada git derim .Daha hemde ilk gidisin olcakmis risk alma derim ben.Ama ben cilginim diorsan alabiliorsan turist vizesi al kacak calis calistirior kucuk yerler

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı safira_rafet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta bence bu sene risk alma kendine arkadaslarinda dedigi gibi bi nabiz yokla buyuk sirketlerden olursa oyle olmazsa bence isini ayarlada git derim .Daha hemde ilk gidisin olcakmis risk alma derim ben.Ama ben cilginim diorsan alabiliorsan turist vizesi al kacak calis calistirior kucuk yerler
    @dertliali

Fakat turist vizesi cok zor aliniyor arkadasim bilgine .

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadasim diger arkadaslarin dedigi gibi deneyimli bir watci degilsen isin cok zor. cunku bilemezsin ne olup bitecegini. cookk zor ama tutki bi sirket buldun gel calis dedi sana onun bile gitttiginde biz eleman aldik sagol geldigin icin demiyeceklerini kesinlikle bilemezsin. oyuzden ilk sene mutlaka sirket araciligiyla bir is bul ve mumkunse bunu is fuarlarindan bul. cunku o islerde sorun cikma olasiligi cok daha dusuk oluyor...

kafana takilan birsey olursa msj atabilirsin...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart wat fiyatları

slmlar herkese 2009 wat fiyatlarıyla ilgili arastıırma yapan varmı oncelikle?ben yaptm bi kac sirket 1200-1300 dolar arası fiyat verdi.yeni gidecek arkadasların aldıgı fiyatlar varmı ya da eski arkadasların uygun olur dedigi fiyat nedir ?tesekkurler...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı paronni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slmlar herkese 2009 wat fiyatlarıyla ilgili arastıırma yapan varmı oncelikle?ben yaptm bi kac sirket 1200-1300 dolar arası fiyat verdi.yeni gidecek arkadasların aldıgı fiyatlar varmı ya da eski arkadasların uygun olur dedigi fiyat nedir ?tesekkurler...
    ben baya bi dolastıktan firmaları inceleyip arastırdıktan sonra kararımı verdim ve 1100 dolara kaydımı oldum. sana da aynısını tavsiye ederim sanırım burda sirket adı yazmak o yüzden yazmıyorum

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

1100 dolara ıyı kayıt olmussun fırmaların genelde onkayıt ucretlerı 1300-1400 cıvarında gıbı gozukuyor ortalama 100dolar ındırım yapsalar tas catlasın 1200 olur gibi sanıodm

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Work and Travel bir labirenttir..Labirente en hızlı ve eksiksiz gönderip , içinde yapmanız gerekenleri tüm doğrularıyla anlatan şirket de seçmeniz gerekendir..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar herkes ayni dertten yaniyor...sonucta siz bir risk aliyorsunuz ve bir sirket seciyorsunuz.iyisiyle kotusuyle bunu yasicaksiniz..gidin sirketnize gozunuzle gorun inceleyin bi kac kisiden de dinleyin..sonucta hicbirsey pesbembe olmicak bunu kafanizdan cikarin oncelikle..iyi bir arastirma yapin..ve seciminizi gerceklstirin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ececeyda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben baya bi dolastıktan firmaları inceleyip arastırdıktan sonra kararımı verdim ve 1100 dolara kaydımı oldum. sana da aynısını tavsiye ederim sanırım burda sirket adı yazmak o yüzden yazmıyorum
    valla bide tek degilim yani 3 kişi gidicez.bana da en dusuk 1200 dediler onu 1100 e cekerim sanırım yani insallah...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı adros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1100 dolara ıyı kayıt olmussun fırmaların genelde onkayıt ucretlerı 1300-1400 cıvarında gıbı gozukuyor ortalama 100dolar ındırım yapsalar tas catlasın 1200 olur gibi sanıodm
    biz üc arkadas kaydolduk bize grup indirimide yaptılar iyi pazarlık ettik
    su ana kadar hersey iyi gidiyor sırada artık is secimi var ama daha erken bunun icin

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

1100 $ olayına pek inanmadım ben açıkçası bence biraz zor.

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Arkun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1100 $ olayına pek inanmadım ben açıkçası bence biraz zor.
    Hayir zor degil 3 kisi iyi bir pazarlikla rahat 1100$ 'a anlasir .

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bence 1100 gayet normal cunku 3 kisi..pazarlik sonucu gelinebilecek bir rakam..pazarlik yapani tebrik etmek gerekir
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar kurda yasanan fıyat farkınıda goz onunde bulundurmayı unutmayın derım....

sonucda gecenyıl verdıgımız 1400 dolarla bu yıl verılen 1100 dolar arasında daglar kadar fark var...
    KeNdİmE YeNi BiR bEn LaSıM

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ee benimkide hani gecen sene 111 kisiye burs veriyoruz diyen sirketti.Bu senede 200 kisiye veriyorlarmis.ballandira ballandira oyle bi anlattiyorlarki simdi.ne diyimmm yaniii aynisini gecen senede yaptilar cogu milleti yaktilar...aferin ! devam diyim..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

zaten arkadaslar birazcik arastirirsaniz bu burs mus bedavaymis indirim mis olaylari hikaye..bunlar ticaretin temel prensibleri
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı paronni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bide tek degilim yani 3 kişi gidicez.bana da en dusuk 1200 dediler onu 1100 e cekerim sanırım yani insallah...
    dene sansını ama biraz bastır biz baya bi konustuk

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya beni bugun ankardan bi firma aradı telefonda dahi benim yanımda 2 kişi oldugunu söyleyince pazarlıksız 1150 dediler ama 31 ocak son gün.şirket cok uzun yıldır varmıs ama şirketin adını yenı duydum :S

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dostum g l o b a l groupla gıtme sakın biz hiç memnun kalmadık. şirketlerin çoğu aynı durumda. işini ilk gidiyorsan sen bulman biraz uğraşister. ama yapabilirsin. şirketle de gideceksen seni koruyan şartlarını onlara kabul ettir..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşalr ben de pinhan arkadaşın gittiği şirketle gittim bin pişman oldum. bi şirketin dediklerinin biri doğru çıkmazmı. benm watım onlar yüzünden berbat oldu. aman şirketlre dikkat. çok kişi duydum g l o b a l dan şikayetçi. ankarada yerleri var izmir eskişehir de var . arkadşlar web adresleri bu http://www.usawat.com/ çok dikkat edin . binbir hevesle gidiyorsunuz . burnunuzdn getiriyorlar..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

herkes gruopa dikkat edin diyosa dikkat edin...demek millet yasadi bisiler
    S-pectacular

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Wink birazcık dikkat

eğer şirketi iyi araştırırsan hiçbir sorunla karşılaşmazsın. ben iki yıldır bu proğramla alaskaya gidiyorum ve birçok arkadaşımda amerika içine gitti hiçbir problem yaşamadık. ve sağolsunlar herşeye koşuşturuyorlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)