Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 109 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: laptop icin ne onerirsiniz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart laptop icin ne onerirsiniz

arkadaslar laptop almayi dusunuorum ama suan fiayatlar yukseldi acaba labor dayden sonra dusme ihtimali varmi amerikadaki tecrubeli arkadaslar laptoplarinizi ne zaman aldiniz yani laptop almak icin bir zaman varmidir iste eylul ayinda gibi ve laptop almak icin onerebileceginiz bi site varmi
    cevaplariniz icin tesekkurler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bestbuy kesinlikle

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bestbuy ve Circuitcity'den uygun fiyatlara bilgisayar ve diğer elektronik cihazları bulabilrsin.

www.bestbuy.com
    www.circuitcity.com

Ayrıca betbuy'dan yapacağın alışveriş için önceden web sitesine girerek bir sepet oluşturabilirsin ve bulunduğun eyalet için vergileriyle birlikte ne kadar ödeme yapacağını öğrenebilirsin. Tabi bu sırada bulunduğun eyalete en yakın bestbuy store'larını da web sitesinden görebilirsin.

Bulunduğun noktadan en yakın bestbuy noktasına yapacağın yolun haritasını da www.mapquest.com 'dan elde edebilirsin.
    CCN International Education Services - www.ccnedu.com

CCN Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Servisi
    Work and Travel Departmanı

Work and Travel programında bilmeniz gerekenler konusunda makale için tıklayın

Tel: 0212 292 5707
    Fax: 0212 292 5166
    E-mail: info@ccnedu.com

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ama fiyatlar yuksek suan labor dayden sonra dusme ihtimali varmi veya bole bi genelleme varmi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende yenı aldımm bestbuydann toshıba specıal edıtıon a 305 serısı 6858 dehset bırseyy tavsıyee edıyorumm

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende hp pavilion dv2000 aldim.. turkiyede yok bundan ustelik bestbuydan indirimdeyken aldim.. 720$ e falan geldi ama notebook cok sekil be kardesim.

4gb ram 14'1 ekran daha ne

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

suan bestbuy ve circuitcityde fiyatlar ucmus bu fiyatlar bundan sora bole kalirmi acaba

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bide bestbuy in sitesinde iphone ayin yedisinde %50 indirimliymis bu indirim bize yararmi turkiyede kullanmamiz icin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

at&t ile anlasma yapmadan alamazsin onu bestbuydan

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı main Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bide bestbuy in sitesinde iphone ayin yedisinde %50 indirimliymis bu indirim bize yararmi turkiyede kullanmamiz icin
    IPHONE alabilmen icin sozlesme yapmak zorundasin oda biz watcilar icin zor hatta imkansiz bir olay eger bir iphone alirsan tr ye gidince kaydini pasaportunla birlikte yaptirir kullanirsin problem olmaz Iphone icin kontratsiz alacaklara tavsiyem ( ki ole almamiz gerekio ) craiglist.com daki ilanlara goz atmaniz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar ben daha henuz laptop almadim ama kafamda bikac tane var ve kendim icin bir fiyat listesi hazirladim listede guclu video karti sayesinde oyunlari kolayca calistirabilecek performans - fiyat faktorunu goz onunde tutum belki sizler icinde bir fikir olur die paylasmak istedim

price list of laptops

www.bestbuy.com

639 $ hp 15.4" 12KB + 512KB L2 cache 160GB 3GB DDR2
    dv6915nr NVIDIA GeForce Go 7150M up to 1071MB

953 $ sony intel core 2 duo 3GB DDR2 3MB L2 cache and 2.26GHz
    VGN-FW140E/H 16.4" 250GB Intel® Graphics up to 1340MB

583 $ toshiba AMD Turion™ X2 2GB ddr2 15.4" 250GB hdd
    L305D-S5868 ATI RADEON 3100 256MB-894MB

500 $ Comp AMD Turion™ X2 2.0GHz 3GB DDR2 15.4" 200GB
    CQ50-115NR NVIDIA GeForce 8200M up to 1407MB

www.circuitcity.com

700 $ Toshiba AMD Turion 64 2.0 Ghz 4GB DDR2 250GB 14.1"
    M305D-S4829 ATI Radeon 3100 256MB-1519MB

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bestbuydan hp dv6985se aldim.4 gb ram 250 gb hard disk 2.0 ghz intel centrino 15.4 batarya omru 6 saat vergiyle birlikte 806 dolar 250 dolar indirimdeydi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaşlar konuyla biraz alakasız ama almak isteyenlere Toshiba tavsiye ederim.

Bildiğim kadarıyla Toshiba dışında uluslararası garanti veren yok.

Benim ABD'den gelen laptopım geçen sene bozulmuştu.Faturasıyla gittim İstanbul-Mecidiyeköy'de teknik servisine bedava tamir ettirdim.

O zaman Toshiba aldığıma çok memnun olmuştum.

Giderken de gene Toshiba almayı düşünüyorum.
    Şu WAT olayı bana zehir olsun da beş kuruş kazanamadan, Amerika'yı gezemeden Türkiye'ye döneyim diyorsanız Wildwood -New Jersey tam size göre.

ABD'de eğitimle ilgili geniş bilgi için:
    http://www.turkishwat.net

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaslar kac gunde elinizde oluyor posta? internet uzerinden yapiliyor degil mi bu alisverisler? Bu konuda ufak bir bilgi verirseniz sevinirim
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

evet arkadaşlar ödemeyi nasıl yapıyorsunuz bunlar konusundada aydınlatırsanız sevinirim

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Eger store 'lardan alacaksaniz internetten alamayacaksaniz Office Depot HP dv6936us 900$ . 4gb ram , 256 mb ekran karti GeForce 8400 GS , 250 Gb harddisk , intelcore2duo . Store olarak bestbuy , circuitcity , radioshack hicbisi bulamadim (Seattle 'da) AMD almayin makine cok isiniyo kendine restart atiyo sorun cikartir oyun oynayinca falan . 7 is gini icinde gelio laptop . Eger ekstra ucret odersen 2 ya da 3 is gunu icerisinde gelir . Internetten alirsaniz tax odemezsiniz . Internetten almak icin de debit ya da credi kartiniz olmali . Gokcek50 'ninde dedigi gibi Toshiba disinda garanti veren firma yok ona gore alin .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı m00dy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende hp pavilion dv2000 aldim.. turkiyede yok bundan ustelik bestbuydan indirimdeyken aldim.. 720$ e falan geldi ama notebook cok sekil be kardesim.

4gb ram 14'1 ekran daha ne
    suan 799+tax kardes guzel bilgisayar bence
    Safinaz...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bencede güzelmiş bende dv6000 modeli var onun da dış tasarımı güzel hp güzl model üretiyor ve servistede sıkıntı çekmedim bugüne kadar

Tecrübe Puanı
    10

4eva Dv 6000 . Ben aldim Dv6936us bnmki de Turkiye 'de yok . 15.4 , core2duo 2.00 ve 64bit islemci , 256 mb. GeForce 8400 GS , 250 gb harddisk . 900$ 'a saydim onuda zor buldum .

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende sony vaio aldım bestbuy dan indirimdeydi
    699$ dı taxsiz

türkiye fiyatı 2 katı

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

toshiba a305 d aldim bende best buy dan 749 dolara...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

mac book lar ne durumda arkadaşlar vala burdan bile para götürürüm yarı fiyatınaysa

Tecrübe Puanı
    10

Times Square 'de 700$ 'a mac 'ler vardi . Fakat Apple magazasinda 1000$ 'dan asagi mac book gormedim .

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar amerikadan 2 senede 8 tane laptop almis birisi olarak kesinlikle bestbuy yada circuitcity in yanindan gecmem. cok nadir super indirimleri oluyo o da tutturabilirsen. bunlarin daha dogrusu amerikadaki elektronuk market zincirlerinin her hafta kampanyasi degisiyo ve farkli farkli urunler indirime giriyo. bunun haricinde ben hep internet uzerinden aldim bi tanesi haric. officemax.com dan aldim amazonla kardes olduk zaten newegg.com pricegrabber.com buy.com genelde alisveris yaptigim siteler. internette size su site cok ucuz diyemem ama aklinizda bi model varsa 3 saat internet basinda gecirerek piyasadan en az yuzde 30 indirimli alirsiniz. cunku her magazada farkli farkli urunler indirimde oldugu icin farkli yerlerde farkli urunleri bulabilmeniz mumkun. tax olayinda ise netten alsaniz bile tax odeyebiliyosunuz. burda onemli olan sizin bulundugunuz yer degil size satis yapan sirketin bulundugu eyalet. daha sorusu olan varsa yardimci olmaya calisirim. bu arada toshiba ve acer in turkiye garantisi var. digerlerinin yok bu arada hp yi de asla tavsiye etmem gecen sene almistim bozuldu turkiye garantisi olmadigi icin tekrar amerikaya gondermek zorunda kaldim..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

gecende sony cr510e kampanyasi vardi ma bana gec kaldi ben cok bekledim ama denk gelmedi bana. Eger yakalarsan iyi bi bilgisayar benden soylemesi. En azindan sony vaio.

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı zubeyr86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar amerikadan 2 senede 8 tane laptop almis birisi olarak kesinlikle bestbuy yada circuitcity in yanindan gecmem. cok nadir super indirimleri oluyo o da tutturabilirsen. bunlarin daha dogrusu amerikadaki elektronuk market zincirlerinin her hafta kampanyasi degisiyo ve farkli farkli urunler indirime giriyo. bunun haricinde ben hep internet uzerinden aldim bi tanesi haric. officemax.com dan aldim amazonla kardes olduk zaten newegg.com pricegrabber.com buy.com genelde alisveris yaptigim siteler. internette size su site cok ucuz diyemem ama aklinizda bi model varsa 3 saat internet basinda gecirerek piyasadan en az yuzde 30 indirimli alirsiniz. cunku her magazada farkli farkli urunler indirimde oldugu icin farkli yerlerde farkli urunleri bulabilmeniz mumkun. tax olayinda ise netten alsaniz bile tax odeyebiliyosunuz. burda onemli olan sizin bulundugunuz yer degil size satis yapan sirketin bulundugu eyalet. daha sorusu olan varsa yardimci olmaya calisirim. bu arada toshiba ve acer in turkiye garantisi var. digerlerinin yok bu arada hp yi de asla tavsiye etmem gecen sene almistim bozuldu turkiye garantisi olmadigi icin tekrar amerikaya gondermek zorunda kaldim..

pricegrabber.com 'u bilmiordum . Valla ben Hp aldim ya insallah bozulmaz . Eger bozulursa nolucak Turkiye 'de yaptirmak cok pahali olur . Amerika 'ya kargoyla mi yolladin sen ? Kendin bizzat mi verdin ? Nereye verdin ? Aldigim yer garanti vermio cunku garanti icin ekstra ucret odemek gerekior . Vede aldigim yerin fisini kaybettim .

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aga eger bozulursa (ki ben ayni problemden dolayi bozulan ve yapilamaz hale gelip degistirilen 16 bilgisayar gordum benimki 17 .si) cogunlukla amerikadan aldigin model turkiyede olmadigindan mecbur amerkiaya gondermek zorundasin. hatta ben turkiye hp ile konustugumda laptopu amerikadan aldigim icin turkiyede bulunan bi model olsa bile yapamayacaklarini soylediler. bende bi tanidik vasitasiyla faturasiyla birlikte gonderdim 2 ay sonra bana geri ulasti. yapilip yapilmadigini bile deneyemedim. pavilion serisinin ana problemi anakart yada bios yanmasi... aldigin yer garanti veriyo merak etme sen o ekstra ucret olayi sigarta ile alakali yani ekstra ucretle sigorta yapiyolar . kaybolsa dusse kirilsa bile yenisini veriyolar..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

abraxas arkadasim toshibanin modelini vermissin ama bulamadim kaca maal oldu ozelliklerini yazbilirmisin?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

@zubeyr mac lar kaç para civarında

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bird nerden aldin?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)