Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 99 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: paramounts kings dominion

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart paramounts kings dominion

selam arkadaşlar....bu yaz kings dominion'a gidecek varmı????tanışalım kaynaşalım....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Virginia,Doswell,Kings Dominion

Önceden Virginia doswell deki King dominion a yada sadece virginia ya giden arkadaşlar bi yorum yapsanız karar verme aşamasındayım nasıldır virginia

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

vallah Virgina da artık çok TÜrk öğrenci var diyorlar. dil konusunda cok da gelişecegini duymadım.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

mommuma bu arada sen bu yaz gitmeyi düşünüyormusun? suan bu konuyu okuyor gözüküyorsun profilinde ordaysan bi cvp yazıver bura

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı quemmaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vallah Virgina da artık çok TÜrk öğrenci var diyorlar. dil konusunda cok da gelişecegini duymadım.
    nerde az türk varki her yeri türkler işgal etti zaten..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Virginia Beach Türk Öğrencilerin Work And Travel Programı için gittikleri en yoğun bölgelerden biridir. Yılda ortalama 800 civarında Türk öğrencinin bu bölgeye akın ettiği belirtilmektedir.

Virginia Beach in tarihi 1600 lu yillara dayanmaktadir. Ingilizlerin Amerika daki ilk yerlesim yerlerinden biri olan Jamestown a gelenler ilk olarak Virginia Beach deki Cape Henry de karaya adim atmislardir. Ikinci Dunya Savasindan beri Amerikan Deniz Kuvvetlerinin Oceana Naval Air Station ve diger bazi askeri usler bu bolgede bulunmaktadir. Virginia nin en buyuk sehirlerinden biri olan Virginia Beach in nufusu yaklasik 425 Bin dir.

Virginia Beach, FBI Census Bureau tarafindan en guvenli (nufusu 300Bin den buyuk) sehir olarak gosterilmektedir. Guinness Rekorlar kitabinda da Dunyanin en uzun tatil plaji olarak gecmektedir.

Ozellikle yaz aylarinda o kadar cok etkinlik olmaktadir ki her gun sadece birini secmek zorunda kalirsiniz. Virginia Beach de yuzme ve guneslenme disinda sorf, su kayagi, yelkencilik, balikcilik da yapabilirsiniz.

Cok hareketli bir gece hayatina da sahip Virginia Beach de Canli muzik ve dans klupleri, Komedi klubu, Konserler, Opera, Tiyatro etkinlikleri gecenizi reklandirmektedir.

264 den gelebileceginiz sehirde baslica park yerleri, 2nd Street, 4th Street, 9th Street, 31st St uzerindedir. Genelde 3 saatten fazla park 7 dolar dir. Parkmetreler bir saat icin 75cent alir ve Kasim-Mart arasi bedavadir. Bazi yerlerde gunduz vakti yola parkedebilirsiniz.

Virginia Beach deki yaz aylarinda artan onemli etkinliklerden bazilari, LatinFest 9-10 Haziran, Soul Music BeachFest 25-26 Agustos, American Music Festival 1-4 Eylul, Blues at the Beach 15-17 Eylul de gerceklesmektedir.

Virginia Beach deki gezilecek gorulecek yerler, Adam Thoroughgood House, Atlantic Wildfowl Heritage Museum, Chesapeake Bay Bridge Tunnel, Colonial Williamsburg, Hampton Roads Naval Museum, Harbor Park, Jamestown, The Old Coast Guard Station, Virginia Zoological Park,

Virginia Beach deki buyuk oteller Atlantic ve Pacific Avenue etrafindan bulunmaktadir. Otelleri gecesi en az 200 dolar civarindadir. En az uc gecelik oda tutarsaniz o zaman ozel indirimler
    alabilirsiniz. Arabanizi yandaki haritadaki 0 civarindaki yerlerde ucuza park edebilirsiniz. Pacific Avenu etrafi parklar, kucuk moteller, restoranlar ve birkac gece kulubu ile kaplidir. Atlantic Avenu nun okyanus tarafinda oteller, restoranlar ve eglence yerleri bulunmakta iken ic tarafi alisveris yerleri ve restoranlar ile doludur.

Virginia Beach Türk Öğrencilerin Work And Travel Programı için gittikleri en yoğun bölgelerden biridir. Yılda ortalama 800 civarında Türk öğrencinin bu bölgeye akın ettiği belirtilmektedir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm kings dominiondan konu açılmış.ben orda 2 yaz bulundum.güzel yerdir ama sölemem gereken bişey var bu sene türk almıcaklarmış.hatta arkadaşımda benimle ikinci senemde gelmişti ona bida işteklifi göndermediler..yurtla ilgili bi sorun varmış.bu sene galiba yurdu parkın yanına yapacaklarmış..anlıcan herşey değişir öle olursa..eger başvuru yaptıysan veya yapabildiysen sana bir iki tavsiye eger çok hareketli biyer bekliyosan hiç umdugun gibi biyer değil.bide çok fazla zenci insan var.zarrarlı olmalarından söölemiyorum dil sorunu en başta.başka sorun olursa cevaplarım

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yaw turkun fasla olması hep zarar olmas
    ne gusel işte cok olsun her yerde çoğuz

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı quemmaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mommuma bu arada sen bu yaz gitmeyi düşünüyormusun? suan bu konuyu okuyor gözüküyorsun profilinde ordaysan bi cvp yazıver bura
    baya bi gec kalmısım cevap yazmak için: neyse bende gidicem tabiki ama daha karar veremedim nereye gidip ne iş yapacağıma..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

walla ben havuz işi olcak galıba
    gidicem VA işalah
    only GoD CaN JuDgE me!!!!!

"FiRsT YoU GoT ThE MoNeY
    TheN YoU GoT ThE PoWeR
    WheN YoU GoT ThE PoWeR
    YoU HaVe ThE WoRLd
    YoU HaVe ThE WoMeN...

LaNeT OlSuN İçiİmdeKi İnsAn SeVgİsine

nerede o eski saf temiz bir beklenti olmdan olan sevdalar aşklar,,,,ya mecnun olmuş küpeli ya leyla kaşar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu sene büyük ihtimal kings dominion a gideceğim..giden arkadaşlara bir sorum olacak orada hangi departmanda görev alacağınızı kim belirliyor?ben job faire katılacağım orada işveren mi söyleyecek ne iş yapılacağını bana biraz bilgi verirseniz sevinirim..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart 2008 de Kings Dominion da çalışacaklar

Merhaba bu yaz Kings Dominion da çalışacak arkadaşlara ulaşabilmek ve bilgi paylaşımı yapabilmek adına bu konuyu açtım..ayrıca geçen yıl da Kings Dominion da çalışanlar bizimle deneyimlerini paylaşır tavsiyeler de bulunurlarsa çok sevinirim..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Ekşisözlükten alıntıdır.

virginia'nin en buyuk eglence parki..bunyesinde bungee jumping benzeri skyflying olayini barindirir, zevkli bi yerdir, ama o kuyrukta beklemek yok mu..

virginia'da richmond- washington yolu üzerinde bulunan süper bi eğlence parkı...yaklaşık 39 $ + tax giriş ücreti vardır, içeri girersiniz ve hemen adrenalin dostu drop zone ile tanışırsınız..tüm gününüzü geçirmek için olağanüstü bir atmosfer...3 ay çalışıp kolye sattığım ve çok para kazandığım cennet mekanı...

havuzun icinden gecen kocaman roller coasteriyla ünlü eglence parki. bünyesinde oldukca büyük bir aqua parki da mevcuttur

yazin haftasonlarinda, virginia'nin igrenc iklimine paralel olarak dolup tasan ve her ride'in kapisinda iki saat beklenilen amusement park.

tam adi paramount's kings dominion'dir. icinde kocaman da bir water park bulunduran mekandir ayrica. envaicesit su kaydiragi bulundurur bu park.

detaylar icin gidiniz bakiniz: http://www.kingsdominion.com

work anda travel ile gidilebilen eğlence parkı. yolunuz düştüğünde sadece shockwave ve drop zone için bile gidilir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Fiorex ben bunları okudum ama bana daha farklı bilgiler lazım ben yalnız gidicem Eskişehir yada Ankaradan gidecek olanlar varsa gidecek birilerini bulmak istiyorum...facebooktaki gruba da yazdım gidcek olan var mı diye..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı sirona_sirona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiorex ben bunları okudum ama bana daha farklı bilgiler lazım ben yalnız gidicem Eskişehir yada Ankaradan gidecek olanlar varsa gidecek birilerini bulmak istiyorum...facebooktaki gruba da yazdım gidcek olan var mı diye..
    Ben eskişehirden gidiyorum bana ulaşabilirsin

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tamam ekliorum msn i..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

tamam ekliorum msn i..

Facebooktan iletişime geç

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tamam bi iletişemedik yaw..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hangi şirketle gidiosunuz arkadaşlar? işleriniz kesinleştimi şimdiden?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı perspective Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi şirketle gidiosunuz arkadaşlar? işleriniz kesinleştimi şimdiden?
    Ben Self Placement olarak gidiyorum.İşim kesin olmamakla birlikte %90 kesinleşti.Ama tam kesin olmadan birşey yazmayacağım sonra pürüz çıkıyor.

Diğer arkadaşta sanırım bu secenek üzerinde karar kılmış.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben şirket aracılığıyla job faire katılacağım ordaki iş seçeneklerinden ilk tercihim Kings Dominion ztn genelde ilk tercihe yerleşiliyormuş..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşlar ben geçen Kingsdominion'a gittm,bu sene de gitmek istiyrm ama cok zor.burada baska baslıklar altında da kings dominion bu sene cok soruldu,ben oralarda epey yazılar yazdım,isterseniz orayı bi kontrol edin,yine de sorunuz olursa seve seve cevap veririm...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

joe ben soru sordum orda da yanıt gelmedi bana..ben şunu merak ediorum orda hangi bölümde çalışcana kim karar verio?oraya gidince süpervisor ın mı sana dio şu işi yapcaksın die.ve işlerin nitelikleri neler?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

çok saol joe öbür taraftan okudum yzını..peki şunu sorsam sence hangi iş orda iyidir?sence hangisi seçilmeli?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben şirket aracılığıyla job faire katılacağım ordaki iş seçeneklerinden ilk tercihim Kings Dominion ztn genelde ilk tercihe yerleşiliyormuş..
    hımm ok icep galiba şirket esk'den.bendede kings ilk tercih.yerleşiriz inşallah

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

perspective işin kesinleşince haber et olur mu..senin gidiş tarihi falan belli mi?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

başka kimse yokmuuuu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

perspective işin kesinleşince haber et olur mu..senin gidiş tarihi falan belli mi?
    ok haberleşiriz.byuk ihtmal 21 haziran olucak

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim de 18 haziran gidişim olarak gözüküyor ama başlangıç tarihi ne zaman bilmiorum job fair de görüşeceğim onu..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

koca sitede kings e gidicek insna yok cık cık cık

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks