Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: uniwesitayı tercıh etmeyın nedenmı okuyun

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart uniwesitayı tercıh etmeyın nedenmı okuyun

ben savas cakır ıstersenız ds nomu verıp konrtol edın bende unıwestiayayla geldım ve gercekten cok acemı bı sırket.
    bana dedıklerı kesınlıkle sozlesmen degıstırılemez ısyerın felan geldıgımın ılk 5 dakkası 3 kere degıstı normal yerım metaırıe olan new orleansa 5 dakka yı degıstırıp benı 45 dakka oteye koyun bırı olan ponchatualaya yerlestırdıler ınanın burası amerıka olamaz geldıgımın 1.haftasında fare 2.haftasında yılan cıktı evden sonra ısyerı ıle evın arası yaklasık 4km hergun bu yolu yryuoruz dısaırısı 90 fahrenıyt belkı..

bızle aynı duurmda olan baska sırketten gelen arklar sırketlerını aradılar hemen chıcagoya gonderıldıler kısacası kurtuldular bızse burda mmahsur kaldık 50 kere sırkete mail attık hepsınde durumu duzeltcez denmesıne ragmen program bıtıo hala bıseuler yapmıolar tesekuur ederım uniwesitiaa hersey ıcın

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Cok icimden gelerek yaziyorum bunlari..

Turkiye'den bu kadar sisirip getirtip sirf 3-5 kurus para icin insanlari utanmadan,riyakarca,assalikca kandirip,watcilari bile gectim ailelerini bile hic dusunmeyip,hic kimsesiz amerikalarda yalniz birakan ve o aranan telefonlari acmayan bunlardan sorumlu olan herkesin :

Allah bin turlu belasini versin , o paralar zehir zikkim olsun .

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı serky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok icimden gelerek yaziyorum bunlari..

Turkiye'den bu kadar sisirip getirtip sirf 3-5 kurus para icin insanlari utanmadan,riyakarca,assalikca kandirip,watcilari bile gectim ailelerini bile hic dusunmeyip,hic kimsesiz amerikalarda yalniz birakan ve o aranan telefonlari acmayan bunlardan sorumlu olan herkesin :

Allah bin turlu belasini versin , o paralar zehir zikkim olsun .

ya ben kötü niyetli dusunmek ıstemıorum unıwestıanında bunu bılerek yaptıgını dusunmuorum sadece cok deneyımsızler yada bu ıste yenıler..

yanı acıklaması ne olabılırkı ınanın ben cok guvenmıstım bu sırkete kı aartık guvenım kalmadı seneye gelcek 5 arkadasım var onlarıda unıwestıayay yazdırmayı dusunuodum ama vazgectım.

arkadaslar sunu solıyım sadece amerıkada yalnızsınız kımse hakkınızı savunmuo sızın dısınızda

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Iyide burada yanliz olmayi zaten bekliyorduk. Herkez kendi hakkini gayet savunur. Sirket ne dediyse onu yapacak arkadasim. benden bin dolari askin para almislar. Bu parayi bir tarafimizdan cikarmadik anamiz babamiz kendimiz deli gibi calisiyoruz kazanmak icin. Oyle sevecen yaklasmanin manasi yok. Herkez ne yaptiysa hesabini verecek bizler donunce. Hesapta benim sirketimin muduru San Diego daymis suan. Ben 2 aydir haftalik 20-25 saatten it gibi calisip karin tokluguna yasiyorum. Bir halt edecekleri yok. Laf olsun torba dolsun
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)