Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dil not vs..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Dil not vs..

merhaba arkadaşlar bu sene hazırlığı bitirdim en yüksek intermediate seviyesi gördüm elementary den başlamıştım neyse yazın seviye sınavlarında filan genelde pre-intermediate çıktı ben 2009 yazına wat düşünüyorum çalışkan bir çocuğum yani 2.00 üstü rahat olur gibi düşünüyorum (zaman ne gösteriri bilinmez) şimdi buralarda konuşma sınıfları yapan bir dil kursu bulup en azından vize için faydası olur inancındayım sizin düşünceleriniz nelerdir ne yapmalıyım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba Eagle

Bence o kadar kastırmana bile gerek yok. Konsoloslukta çok basit şeyler soruyorlar. Neden gidiyosun? Nerde çalışacan, nerde kalacan? Okulunla ilgili bir iki soru gelebilir bir de ailenle ilgili bir iki soru. Bunları cevaplamak için şahane ingilizce gerekmiyo. yani orta seviye bilen herkes bu soruları cevaplar. Ama o kursa gidip pratik yaparsan amerika'da biraz daha rahat edebilirsin. özellikle başlarda. bir de bazı işler mülakat ile alıyo veya ingilizce seviyene çok önem veriyor. ingilizce konuşman iyi olursa o tip işlerde şansın daha yüksek olur. işin kalitesi ile ingilizce bilgin çoğunlukla doğru orantılı oluyo.

dolayısıyla o kursa gitmen konsolosluktaki mülakattan çok sana amerikadaki işinde fayda sağlar.
    Gel gidelim hamama,
    Otur Barack Obama...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

çok teşekkür ederim yani tek korkum ortanın altındaki ing ile red yermiyim gerçi vizeye kadar okul ile başka şeylerle gelişir ama tek korkum bu kadar emek verip vize reddi yemek ama amerikadada dediğin gibi iş kalitesi açısından en azından bir konuşma programı şeçebilirm çünkü gramerim fena sayılmaz kelime bilgim az bunları geliştirmek için konuşmka ve çok okumak lazım tekrar teşekkür ederim

Son birşey daha firmalar seviyen işte ortanın az altı seni alamayız bu programa gibi birşey derlermi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Türkiye'deki firmalar demez de Amerikadakiler diyebilir. Ya da örneğin garsonluk diye anlaşırsın gitmeden, gidince patron bakarki müşterinin sorduğu sorulara cevap veremiyosun, işe uygun değilsin, seni mutfağa-temizliğe filan çeker.
    ingilizcen kötüyse bunun gibi sorunlar çıkabilir. tr'deki acentalar gördüğüm kadarıyla zaten dil seviyeni değerlendirmek için bi şey yapmıyo. seviyen ne diye soruyo, forma aynısını yazıyo
    Gel gidelim hamama,
    Otur Barack Obama...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dostum tek diebilecegim insanlari anlayamayacak, konusmaktan bahsetmiyorum, seviyedeysen bu wat isi o kadar zevkli gecmeyebilir. sonucta bi dil kursu deil bu. buraya gelen arkadaslardan biliorum gercekten dil yuzunden sorun yasiolar. konsolosluk ve sirketin sorun yapmayacagindan emin olabilirsin. bir iki dizi izleyip listening i gelistirmek lazim derim ben. iyi sanslar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

heyecan yine basladi 2009 icin,arkadaslar bize de aynisini diyolardi kasmayin diye ama bizde sana diyelim kasilma vizeden red yerim diye,vize bu isin en basit asamalarindan biri seni amerikada cok daha zor seyler bekliyo bunun icin pratik yap

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hepinize çok teşekkür ediyorum şimdiden başladım hazırlıklara ) paso diiz izliyor ve kelime içinde ufak makaleler okuyorum dizileri daha önced izlediklerimii altyazısız izliyorum (Avatar,Ghost whisperer gibi) filmleride altyazılı izliyorum ama pek altyazıya kaymamaya çalışıyorum ama bakıyorum yinede umarım bu yaz bende giderim Houston filan düşünüyorum ama değişebilir Tekrar dan teşekkürler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

şu an için bi şirkete yazılman erken olur. onun dışında ingilizceni ilerletmen için önünde bol bir zaman var. çoğu wat öğrencisinin ingilizcesi de zaten perfect değil

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

kaç zamandır araştırıyorum şirkettede kafam karıştı oda şans meselesi adeta

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı eagleofworld Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaç zamandır araştırıyorum şirkettede kafam karıştı oda şans meselesi adeta
    EDUREHBER den uzak dur, iyi arastir isini erkenden bul ve kesinlikle is verenini ara bir sekilde buradan ve konus hatta bircok kez konus. mail at ve adamlar senin gelecegini bir kenara yazsin, piyangodan cikar gibi gitme sakin amerikaya. Is vereninle konus ev isini kesinlikle ayarla onlar ayarlayamazsa bile kendin arastir. En kotu ihtimale karsi hostelleri arastir gidecegin bolgedeki ben kesinlikle isini sansa birakma derim.
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

teşekkürler beholder ve diğer arkadaşlar

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

hepinize çok teşekkür ediyorum şimdiden başladım hazırlıklara ) paso diiz izliyor ve kelime içinde ufak makaleler okuyorum dizileri daha önced izlediklerimii altyazısız izliyorum (Avatar,Ghost whisperer gibi) filmleride altyazılı izliyorum ama pek altyazıya kaymamaya çalışıyorum ama bakıyorum yinede umarım bu yaz bende giderim Houston filan düşünüyorum ama değişebilir Tekrar dan teşekkürler
    eagleofworld bende senin yaptigin seylerin aynisini yapmistim gelmeden once dizileri izlemen yararli oluyor ozellikle ing altyazili bu arada avatar bitti kahretsin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı anton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eagleofworld bende senin yaptigin seylerin aynisini yapmistim gelmeden once dizileri izlemen yararli oluyor ozellikle ing altyazili bu arada avatar bitti kahretsin
    evet yaw ama çok güzel bitti en azından şimdi yeni ingilizce anime arıyorum diziler faydalı oluyor sen nereye gittin hangi iş nasıldı az anlatırmısın

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

evet yaw ama çok güzel bitti en azından şimdi yeni ingilizce anime arıyorum diziler faydalı oluyor sen nereye gittin hangi iş nasıldı az anlatırmısın
    ben massachusetts cape cod dayim bi golf course nda calisiyorum. isim cok iyi sansli olanlardanim...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

sevindim senin adına vallahi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks