merhaba, arkadaslar benim sorunlarim bitmiyo maalesef.Ben bu yaz virginia beach de la quintina inn diye bir otelde calisicaktim; fakat otelime geldigimde burdaki la quintina inn de is olmadigini seni diger otelimizde calistiracagiz diye onlarin baska oteline goturduler beni.la quintan inn in iki tane oteli var .yani diger la quntinia inn de calisiyorum.beachden biraz uzak norfolka yakin.iki otel arasinda 1 saat 15 dk var her gun gidip geliyorum ve bu benim icin zor oluyo.halbuki benim beachde calismam lazim ds imdeki calisma yeri beachdeki adresim bende durumu allliance ye anlattim ben dsimdeki yerde calismak istiyorum dedim onlarda beachde konaklayabilirsin ama is yok dediler diger yerde calisabilirsin dediler'; ama beachde kendi isini bulabilirsin dedi alliance bana.Bende simdi 1 haftadir boyle calisiyorum sevisde degistirmemistim adresimi fakat bugun degistirdim ne olur olmaz diye cunku tum bilgileri sevise eksiksiz girin dediler.sevisde is adresini degistirdim bu seferde sevisiniz aktif olmadi yaziyo alliance nin sitesin 3 gun icinde allliance haber verin bizdeki kayitlarda adresiniz farkili diyo.yoksa vizeniz risk altina girebilir diyo sitede.Bende sabah simdi allianceyi arayacam. simdi aksam saatinde acil bolumunu aradim,bilgileri verdim sabah danismaninizla gorusun dediler.simdi bide beachde cok otel var eger burdaki otellerde is bulursam simdiki calistigim yeride birakacagim,yani tekrar sevis degisecek 2 kere

valla arkadaslar kafam cok karisik biktim artik boyle prosedurlerle ugrasmaktan umarim vizem tehlikede degildir sevisden dolayi yada tekrar mi ds cikartcam falen filan prosedurler yoktur umarim.umarim derdimi tam anlatabildim size baya yazdim ama anlasilmistir insallah.Bu konuda bilgisi olan var mi deneyimli arkadaslarin bilgileri varsa lutfen yazssin, strese soktu bu is beni valla.simdiden tesekkurler arkadaslar.