Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: haziran ayında ds siz girenarkadaşı bulmam lazım acil

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart haziran ayında ds siz girenarkadaşı bulmam lazım acil

geçen günlerde bi arkadaş yazmıştı konsoloslukla konuştuk ds olmadıgı halde biraz zorda olsa görüşmeye aldılar diye. o arkadaşın ismini ögrenebilirmiyim. yarın 8.30 görüşmem var bugün 6 da ankaraya uçacagım ama ds yok fransada takıldı anca yarın diyolar. ismini ögrenebilirsem arkadaşın şirket bişeyler yapmaya çalışacak. arkadaş burdaysa veya bilen varsa söylerse sevinirim zor durumdayım. herşey ters gidiyo resmen kafayı yiyecem

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadasım ben mayısısn 20 sınde ds siz gitmiştim zor olsada almışlardı sanırım benden bahsedıosunyada bana öyle geldi herneyse şöle bişi oldu bizim yanımızda şirket sorumlumuz vardı birazda onun sayesinde grdik yani aslında almıcaklardı bizi ama onun zorlamsıyla aldılar o konsolosla bağlantıya geçti falan filan bi 2 saate yakın uğraştık o olmasaydı kesinlikle almazlardı eminim birde bizim elimizde ds numberımızın yazılı olduğu bi kağıt vardı yani dslrimiz yoldaydı kargoda ama bizdede numarası vardı dslerin onlarla girdik ama onlara hiç bakmadılar bile direk yeşil kağıt verdiler yani onlarda ds yerine geçmiyor öyle işte zorda olsa aldık vizeyi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

peki kardeş ismini ögrenebilirmiyim bişey söyledikleri zaman senin ismini versek zaten vizeyi almışsın artık bişey olmaz heralde peki o numarayı nerden aldın

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

işte dediim gibi bize o numarayıda şirket sorumlusu getirdi bize.ismimi oraya vermen bşiyi değiştirmez zaten yani benim ismimi oraya sölesen ne değişirki yani konsoloslukla benim bi bağlantım filan yokbiz sadece ogün sorumlu sayesınde girdik başka hiçbişi diil yani ama sen ntek basşına gidersen senı ds olmadan kapıdan çevirceklerine eminim çünkü biz ilk başta tek başımıza gittik sabah almadılar direk çevirdiler bizi kapıdan adam bizi dinlemedi bile direk yolladı sora şirketi aradık ve sorada aldılar işte ama bayağı beklettiler 2 saat kadar zor yani kolay gelsin biz ayrıca istanbulda girmiştik

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bizim şirkette yanımızda olacak zaten konsoloslugun yanında şirket ama bakalım nasıl olacak.şirketteki sorumlu isim olursa bu kişiyi almışsınız bizide alın diyebilriim diye sormuştu ama neyse saol kardeş yinede. dua edin de ya belge yetişsin yada ds siz alsınlar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

umarım belge yetişir yoksa bayağ zorluyorlar inşallah gider alırsın.belge olmadan alırlarsa yeşil kağıt vericeklerdir ondan sorada 1 hafta daha beklersin yani bizim 1 hafta sora gelmişti yani üstüne üstlük birde benim not ortalammada düşüktü ama aldık vizeyi inşallah sende alırsın kolay glsin bol şans

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

saol kardeş ds en geç cuma elimde çünkü kargoda. kargoda fransada gözüküyo şu anda. inşallah alırız

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)