Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Texas'a gideniniz var mı?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Texas'a gideniniz var mı?

Texas'ta çalışanınız var mı ? İş olanakları neler ve ikinci iş bulma şansı nedir? Diğer eyaletlere göre daha ucuzmuş duyduğum doğru mu acaba, bedava bi yer buldumda kalacak, zaten istediğimde country bi yerdi. Texasexpertler ya da Texaszedeler yorumlarını eksişk etmezse çok mutlu olurum.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

houston'a gitmiştim... gayet hoş yer, düzenli, temiz ve sessiz
    türkler çok fazla houston'da, sanırım onlarla iletişime geçip kolay iş bulabilirsin.
    konaklamanın ve yaşam koşullarının ucuz olmasıyla meşhur zaten, okumaya gidenlerin çoğu buraya gidiyor türkiyeden...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

galveston'a gidiyorum ben de, hemen altında bir ada gayet sevimli ve süper plajları var

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı drynhwyl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    galveston'a gidiyorum ben de, hemen altında bir ada gayet sevimli ve süper plajları var

bende galvestona gidiyorum,nerede çalışacaksın ve hangi tarihte gidiyosun
    ben netten araştırma yaptım hüsrana ugradım,mafyanın elindeymiş bakkalda bile uyuşturucu satılıyomuş,fuhuş yaygınmış,soygun olayları çokmuş.21.cadde ile broadwayde sakın dolaşmayın diye yazmışlar o bölge uyuşturucu ve fuhuşun merkeziymiş(ben tırstım bide yanlız gidicem yaa ayrıca okyanısta çamur içindeymiş girilmezmiş.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı oslemmm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende galvestona gidiyorum,nerede çalışacaksın ve hangi tarihte gidiyosun
    ben netten araştırma yaptım hüsrana ugradım,mafyanın elindeymiş bakkalda bile uyuşturucu satılıyomuş,fuhuş yaygınmış,soygun olayları çokmuş.21.cadde ile broadwayde sakın dolaşmayın diye yazmışlar o bölge uyuşturucu ve fuhuşun merkeziymiş(ben tırstım bide yanlız gidicem yaa ayrıca okyanısta çamur içindeymiş girilmezmiş.

baba halic mi bu camur pislik icinde olsun girilmesin yaa koca okyanus

bu arada 21. caddenin oralara geleyimde beraber akalım ortam yaparız :-))

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı barasorlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arkadaşın adı özlem galiba!
    llorando, de cara a la pared...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı leventnoir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel bi nokta
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

nassı yane?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı barasorlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yahuu banada saçma geldi okyanus ve çamur ama ögle yazıyo ben hustonda yaşıyanların yalancısıyım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok zekisin seninkide levent galiba

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yo yanlış anlama takılalım baba falan yazdı diye, aman dikkat anlamında adı özlem galiba yazdım, bu arada adım levent değil le vent noir siyah rüzgar demek fransızcada, ya yanlış analam cidden kırdım mı seni özür dilerim, sadece diğer arkadaşı uyarmak falan yani

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yo yanlış anlama takılalım baba falan yazdı diye, aman dikkat anlamında adı özlem galiba yazdım, bu arada adım levent değil le vent noir siyah rüzgar demek fransızcada, ya yanlış analam cidden kırdım mı seni özür dilerim, sadece diğer arkadaşı uyarmak falan yani
    tamam ozaman anlaştıkgerginim biraz doğru düzgün okumamışım yazıyı vazgeçmek üzereyimde gitmekten sende kusura bakma

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Vazgeçme neden vazgeçiyorsun ki, vize görüşmen ne zaman, hiç bir şey için geç düşünme 10 temmuzda gidicek olanlar var

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Vazgeçme neden vazgeçiyorsun ki, vize görüşmen ne zaman, hiç bir şey için geç düşünme 10 temmuzda gidicek olanlar var
    25haziranda vize görüşmem red almazsam 27sinde gidecegim ama tek gidecegim.galveze nasıl ulaşırım oteli nasıl bulurum durumlarına yeni araştırmaya başladım ya bulamazsam yaban ellerde kalırsam diye korktum) bide galveston hakkındaki yazıları okuyunca tırstım bayagı.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende 28 haziranda gidiyorum berlin aktarmalı new york, sonra iki gün kalcam new yokta bir arkadaşta 30 haziranda dallas'a uçucam, kalacak yer bulursun çok kolay olur ama çok sıcakmış öyle diyorlar. www.couchsurfing.com ziyaret ettin mi ? oradan ilk günler için kalacak yer bulabilirsin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende 28 haziranda gidiyorum berlin aktarmalı new york, sonra iki gün kalcam new yokta bir arkadaşta 30 haziranda dallas'a uçucam, kalacak yer bulursun çok kolay olur ama çok sıcakmış öyle diyorlar. www.couchsurfing.com ziyaret ettin mi ? oradan ilk günler için kalacak yer bulabilirsin
    daha bakmadım o siteye ben daha bilet almadım 27si gibi düşünüyorum ama bilet otarihte yoksa daha sonrası işyerindende 18haziranda bekliyolar süperim daha o tarihte gelemeyeceğimi bildirmedimherşey çorba oldu.Galvestona gidecek birilerini bulmam lazım peşlerine takılayım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm oslem bız yarın gece galveston a gıdıyoruz 5 arkds(2 kız 3 erkek),sanırım okudun yazılar atahouston dan benım konumdan yada mesunforumdan,eed ilk basda bızımde kafamızı kurcaladı ama ist de cok farklı dıl,nese umarım ıstedın gıbı olur.gıdınce buraya yzmaya calısırım ılk gozlemlerimi

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben de bu yaz galvestona gidiyorum, garsonluk yapıcam. daha önce galveston'a giden arkadaşlar biraz bilgi verebilir mi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

[QUOTE=blueblood;48116]ben de bu yaz galvestona gidiyorum, garsonluk yapıcam. daha önce galveston'a giden arkadaşlar biraz bilgi verebilir mi?[/QUOT

gecen yaz galveston daydim.houston a araba ile 40-45 dakika.sicak bi yerdir baya bi sicak hemde.meksika korfezi manzarali camurlu sahil ama yuzuluyor.gece clupleri guzeldir international partiler olur persembe gunleri kacirma onlari wallmart en sosyal mekandir.bisiklet senin kolun bacagin olucak orda.uyusturucu benzin istasyonunda bile satilioyor.konaklmayi ucuza getirmeye bak para biriktir travel a cik derim para biriktirebilecegin bi yerdir.ama halk guleryuzludur ilk zamnlar sikilsan bile alisirsin guzel bi yer yani baska kafana takilan olursa cvplamaya calisirim .kiyafet icin ross ve marshall en iyi ucuz mekan ama gokdelen felan bekleme galvestondan houston ama asik oluncak bi yerdir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart slm

arkadaşlar biz 2009 yazı için galveston golden corralda çalışacaz burası hakkında bılgısı olan varsa lutfen bızı bılgılendırsın....

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı senemalp08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar biz 2009 yazı için galveston golden corralda çalışacaz burası hakkında bılgısı olan varsa lutfen bızı bılgılendırsın....
    ben de golden corral da çalışcam. ama hiç bi bilgim yok. beni de bilgilendirirseniz çok sevinirim...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

six flags san antonio nasıl bi yer arkadaşlar?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart slm

Alıntı blueblood Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de golden corral da çalışcam. ama hiç bi bilgim yok. beni de bilgilendirirseniz çok sevinirim...
    bızde orda calısacaz da senin saatlık ucretın ne kadar 2.13+tıp mı
    kalacak yerınde ne kadar aylık

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

2.13+tip benmki de ama kalacak yer konusunda sıkıntım var biraz. çünkü sözleşmede birkaç farklı alternatif sunulmuş ve bazıları çok pahalı, ucuz olan ise motel tarzı bi yer. motele 1-2 haftalık rezervasyon yaptırıp gitmeyi düşünüyorum. orda eve çıkacak birilerini bulursam, motelden ayrılıp oraya geçerim. sizin konaklama ne kadar?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

texas a gidenler su yeni nba stadina bi baksin ya cok merak ediyorum donduklerinde fotolari artk foruma koyarsiniz
    What happens in vegas stays in vegas, until it tries to find its real father

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı blueblood Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Geçen sene ben de adada çalışmıştım bu sene ayın 7sinde tekrar orda olucam.Adadaki çoğu restorantta olduğu gibi karidesli yemekleri sık göreceğiniz bir yer.Geçen sene orda çalışan arkadaşlarımdan biliyorum,sabahları açık büfe olmasına rağmen,bahşiş olarak memnunlardı.Kalıcağınız yer olarak da 69.caddede captain's landing ya da stewart's landing e bakabilirsiniz.Ben geçen sene island bay resort de kalmıştım.Orda kalmayı düşünen arkadaşlar varsa bu sene en az 6 ay kontrat yapıyolar.Sadece amerikan vatandaşlarına en az 3 ay kontrat sözleşmeleri var.Aklınızda bulunsun.
    Iyi bakın kendinize!

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı kuruska3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene ben de adada çalışmıştım bu sene ayın 7sinde tekrar orda olucam.Adadaki çoğu restorantta olduğu gibi karidesli yemekleri sık göreceğiniz bir yer.Geçen sene orda çalışan arkadaşlarımdan biliyorum,sabahları açık büfe olmasına rağmen,bahşiş olarak memnunlardı.Kalıcağınız yer olarak da 69.caddede captain's landing ya da stewart's landing e bakabilirsiniz.Ben geçen sene island bay resort de kalmıştım.Orda kalmayı düşünen arkadaşlar varsa bu sene en az 6 ay kontrat yapıyolar.Sadece amerikan vatandaşlarına en az 3 ay kontrat sözleşmeleri var.Aklınızda bulunsun.
    Iyi bakın kendinize!
    bilgi için teşekkürler ama blueblood isimli arkadaş 2009 da yazmış o mesajı
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

doğru diyosun valla,kusura bakma dikkat etmememişsadece yardım etmek istemiştim ama anlaşılan blueblood un işine yaramicak

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı kuruska3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğru diyosun valla,kusura bakma dikkat etmememişsadece yardım etmek istemiştim ama anlaşılan blueblood un işine yaramicak
    olsun illaki giden başka birileri vardır
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hemen yanındayım, Louisiana lake charles. 3 saat mesafe.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks