Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Berlin Tegel aktarma 50dk!!!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Berlin Tegel aktarma 50dk!!!

Merhabalar benim uçak 28 Haziran 8:40 Berlin Tegel havalimanında THY ile oradan da Delta ile JFK, transit süresi 50dk, burada uçak birazcık rötar yaparsa oradaki uçağı kaçırabilirim korkuyorum. Tahrandan bir arkadaş Zürih aktarmalı gitmiş zürih'te 2,5 saat beklemesi gerekiyormuş ama Tahran'da 1,5 saat rötar yapınca Zurich-New York'u kaçırmış bunu vermişler ondan sonraki Chicago uçağına oradan da zaten Atlantaya uçacakmış dolayısıyla new york atlantayı da kaçırmış, chicagodan atlantaya uçurmuşlar elemanı valizleri 3 hafta sonra gelmiş. Bu tür bir transit maduriyeti bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun. Ben uçak uçtum hiç uçak kaçırmadım ama 50 dk da nasıl yetişiym korkuyorum bide almanların kıllıklarına gelmeyeyim. Yardım.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

abi diyecek bişey yok, umarım rötar yapmaz... yaparsa da zaten biliyosun yeni bilet sana ücretsiz sağlanıyor. bagaj konusunda da düşük bir ihtimal talihsizlik yaşayabilirsin, ama kaçırırsan da uçağı muhtemelen bagajın senden önce varmış olur
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Valiz vermicem zaten, kabine alabileceğim büyük bi çanta ayarlıcam. Çok eşya götürmüycem. Biletin ücretsiz sağlandığını bilmiyordum umarım öyle olur. Atatürk C/in de artık rica edicem mümkünse en arkadan yada en önden koltuk çabuk inebilmem için

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

hehehe yok abi check-in dediğin 2 dakikalık iş (ki durumun acil olduğunu söylersen en öne alırlar... ben uçuştan 11 dakika önce yetişmiştim s.gökçen e yine de aldılar...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

C/in de koltuk veriyorlar ya onu diyorum, yani kıza diycem beni mümkünse en arkada kapıya yakın bir yere verde uçaktan erken iniyim diycem uçaktan ne kadar erken inersem diğerine o kadar çabuk yetişirim ( işallah ) Necro almanlar muzurluk çıkarıyormuş doğru mu? Bide benim bildiğim Tegel Low Cost airport, delta nasıl oluyorda ordan uçuyor ?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

abi genellikle uçak olarak delta değil, delta adı altında başka firmalarla oluyor...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Hmm evet haklısın,

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bnm bilidğim thy nin deltayla anlaşması yok yani berline thy ordan delta biletini nasıl kestirdin anlamadım...bu arada 50 dkdan sonra deltanın hangi saatte uçağı var onu öğren...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

11:25 de berlin tegel den new york ya boeing 767, biraz geç oldu, valla bana gelen e-ticket ta semboller öyle thy berlin sora delta new york diye
    llorando, de cara a la pared...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Benim de ayni sekilde arkadasim ama hangi tarihte ucuyorsun bilmiyorum .

Ben 3o Haziran o8.4o ucagiyla Berlin'e ( THY ) ordan da Delta ile NY'ye ucuyorum . Yalniz yanlis hatirlamiyorsam benim 2 saatlik bir vaktim vardi .

Sen de dert etme THY en iyisi . Rotar yapicagini hic sanmiyorum .

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı serky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de ayni sekilde arkadasim ama hangi tarihte ucuyorsun bilmiyorum .

Ben 3o Haziran o8.4o ucagiyla Berlin'e ( THY ) ordan da Delta ile NY'ye ucuyorum . Yalniz yanlis hatirlamiyorsam benim 2 saatlik bir vaktim vardi .

Sen de dert etme THY en iyisi . Rotar yapicagini hic sanmiyorum .
    Yok büyük ihtimalle seninde 50 dk kadır, ama ben o gün bugundur, kontol ediyorum tegel den gidecek olan uçağı oradakiş hep rötar yapıyor demekki yolcuları beklemeden gitmiyor gecenlerde 11:35 te kalkması gerekirken 13:15 te falan kalktı berlin'den, demekki yetişebiliriz, bu arada ben 28 haziranda gidiyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yok zaten ordaki ucagin rotar yapmasi isimize gelir :]

Benim kastettigim THY'nin rotar yapmamasi idi . Yoksa orda ucaga yetistikten sonra Delta'nin rotar yapmasinin bir onemi yok . Burdan kalkan THY rotar yapmasin yeter .

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Evet bende onu diyorum zaten, burda rötar yapmasında nerde yaparsa yapsın tek derdim deltanın uçağına yetişmek ne kadar tuhaf delta da air france la code share uçuyormuş tegelden, bi de bakarsın air france uçağıdır hehehe

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yok mu 2011 18 haziran chicago ya gidecek olan yol arkadaşı ?
    Polynesian Hotel and Water Park huseyinksk87 hot benimle irtibata geçerse sevinirim facebook tan atılan msj lar daha çabuk fark edilir..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)