Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KaNsAs CiTY

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart KaNsAs CiTY

Acilan konulara soyle bi goz gezdirdimde hep populer yerler ama gercekten eglence arayanlar icin tartismasiz 1 numarali oncelikleri olsa gerek amerikanin sahil taraflari ...

Biraz daha gercek amerikalilarin kulturlerini amerikanin dogal yasantisini tarlalarini dagini tasini bayirini gormek isteyenlere ise ic taraflari gormelerini tavsiye ederim ..
    Kansas City de bunlar arasinda en iyilerinden biri eglencesiyle native amerikalilariyla her seyiyle ben amerikadayim demek isteyenlere Kansas i oneririm ..

Kansa city ile ilgili sorunuz olursa yardim etmeye calisirim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı sinyorleylek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acilan konulara soyle bi goz gezdirdimde hep populer yerler ama gercekten eglence arayanlar icin tartismasiz 1 numarali oncelikleri olsa gerek amerikanin sahil taraflari ...

Biraz daha gercek amerikalilarin kulturlerini amerikanin dogal yasantisini tarlalarini dagini tasini bayirini gormek isteyenlere ise ic taraflari gormelerini tavsiye ederim ..
    Kansas City de bunlar arasinda en iyilerinden biri eglencesiyle native amerikalilariyla her seyiyle ben amerikadayim demek isteyenlere Kansas i oneririm ..

Kansa city ile ilgili sorunuz olursa yardim etmeye calisirim
    eyalet vergilerinin orda düşük olduğunu duymuştum doğru mu?Alış veriş için iyi bir yer diyorlar, bir de sanırım etleri ile ünlü bir eyalet?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

diger bolgelerin eyalet vergilerini bilmedigim icin yardimci olamicam acikcasi vergiler konusunda onceden bilgi sahibi olmadigim icin ne odemem gerekiyor dedilerse odedim ...
    Bu sorunu aciklamaya yararmi bilmiyorum ama Kansas Amerikanin en ucuz eyaletlerinden biridir sahil kesiminde millet ev bulamasken cok kotu kosullardaki evlere haftada ksii basi 100 dolar verirken biz kansasta ayda 150 dolar veriyorduk ( esyali 200) .. Vergilerin kansasta az oldugunu biliyorum ama kiyaslama yapacak kadar bilgim yok ..

Kansas ta yemek kulturu her eyaletteki gibi fast food ama kansasin smoke house lari meshur ..gidiyorsun barbekude pismis koca bir et parcasi 15-20 dolara hersey dahil karnini doyuruyorsun en luks mekanda ...izgara etleri buffalo etlerini kansasin tek gecerim ..hani adananin kebabi meshur ya kansasinda barbekuleri meshur ...

alisveris icin bircok mall var yani ben pek yapmadim ne alacagina bagli ama giyim yonunden zengin biyer ucuzzz kim ne derse dein ucuzz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks