Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Family Kingdom South Caroline (Myrtle Beach)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation Family Kingdom South Caroline (Myrtle Beach)

arkadaşlar FAMİLY KİNGDOM AMUSEMENT PARKTA daha önce çalışanlar varmı?varsa biz arkadaşımla orda çalışıcazz.. bize bu yer hakkında tavsiyelerinizi bekliyoruzz..cevap verirseniz sevinirzzzz çünkü merak ediyoruzz bayaa))

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bişey daha myrtle beach hakkında genel bir bilgi verirsenizz çokk ii olurrr)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

benim ilk calistigim yer sonra nacara gecmistim ama ben parkin icinde baska bir firmanin gorevlisiyddim bu isi hangi sirketten buldun

sormak istediklerini sor cevap vereyim patronlarim vinny ve bary i gorursen benden selam soyle
    onur

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya biz united towerstan bulduk bu işi bu şirketin iş fuarından buranın gayet iyi ve eğlenceli olduğundan falan bahsettiler bizde bu işi seçtik arkadaşımla..ya çok sevinirim yardımcı olursann)park hakkında genel bi bilgi verirsen avantajları varmı? yada ne gibi olumsuzluklarla karşılaşabilirz?dikkat etmemiz gereken şeyler nelerdir?çalışma koşulları nasıl?eğlenceli olurmu?birazz fazlaa soruu sordum galibaaşimdilik bunları cevaplarsan çok sevinirimm)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadasim bak bu park oceanda tam yani park biraz cingene parki gibi eger family kingdom daysan ticket usulu calisirsin yok benim gibi baska bir firmanin actigi standta durursan paralari cash alirsin ama bazi ogrenciler cash alinan paralari asirdiklari icin kovulmuslardi bu yuzden dikkatli olup is verenin guvenini kazanmiani onaeririm
    oranin havasi cok sicaktir yani bilirim benim isveren beni tekrar cagirdi ama yok dedim ben yapamam artik cok eglenceli bir is ama havasi gercekten bunaltici yani biraz zor gunler sizi bekliyor

konaklama konusu sinirli orda oteller cok pahali 4 arkadas bi odayi paylasmaniz gerekebilir haftada 70 dolar filan odeyerek

myrtle beach eglencelidir broadway at the beach en gozde mekani 2.isi erken davranirsan bulabilirsin

ha bu arada ulasim icin araba sart sahilden broadway at the beach yuruyerek yarim saat filan ama kimse yurmuyor orda yururken kornalar calar amerikali kizlar filan sana el kol sallar bi bisiklet alm en azindan

gece hayatinda en guzel mekan cyroptnite diye bi yerdir. club there var sahilde oranin sahibi turk

yani bence ilk yapacaginiz is bi kac arkadas birlesin araba alin orda

used cars galerilerinde 1000 dolara araba almak mumkun birde konaklaminizi tahminen pansiyon gibi otellerde saglarlar sahile yakin.yani arabaniz olmasa orda isiniz zor cunku ben 2 saat otobus bekledigimi bilirim toplu tasima yok denecek kadar az

ah myrtle beach ahh karaoke barda az ibrahim tatlisesten sarki soylemedim
    onur

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya saol vala çok faydalı bilgiler verdin thanks for everythingyalnız biraz moralim bozulmadı deil.yani park çok ii deil sanırım?nyse artk yapıcak bişey yok yazın oradayızz)))

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

son bişey daha sorsam ) biz orada 2. işi yapmayıda planlıyoruzz.iş verenimiz 2. iş olayı çok fazla senin istemene bağlı dedi... sence bulabilirmiyiz 2. iş??

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arayan bulur erken gidersen bulursun ruslara kaptirmas isen eger bayan arkadasini varsa broadwayde oyuncak satan bi turk abi var ilyas abi ben gecen sene calistim 2 hafta ama bu sene bayanlarla calisacagini soyledi yani getirisi super is komisyonlu sattginin yuzde 16 sini aliyorsun hemde zevkli is yani gunde 4-5 saat icinde 1000 dolar satis oluyordu el arabasi ile oyuncak satiyorsun ve sattgin uzerinden komisyon aliyorsun.eger bayansan eleman acigi olabilir broadwayde tam senior frog un bitisinde tabelaci.

bi onun kapisini cal ben o isi giremedim erkek oldugum icin
    onur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)