Work and Travel 2025
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kafamda mechuller cevabı sisli...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart kafamda mechuller cevabı sisli...

herkese merhaba arkadaşlar ben henüz kararını yeni vermiş müstakbel amerikan yolcusuyum. en önemli aile engelini bugün çözmüş bulunmaktayım ve ikinci büyük problem maddiyatıda dün çözmüştüm zaten...

abd ye giden arkadaşlardan ricam dili geliştirebileceğim ve güvenilir mekanlar hakkında bilgi vermeleri..

3000Ş ablamdan borç alacağım için en kötü ihtimalle kaznabilirmiyim sizce...bu parayı giderleri çıkarsam yeterli zatennn...

herşey için teşekkürler..
    hoşçakalın...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

demet öncelikle foruma hoşgeldin. sorunun daha hızlı cevaplanabilmesi ve genel forum düzeni için sorunu buraya taşıdım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürler...

yanlış bölüme yazdığımı sonradan fark ettim özür diliyorum...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

önemli değil..önemli olan sorularının daha hızlı çözümlenebilmesi...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadasım program kendi kendini ancak kurtarıyor. tabi extra karlar yapan veya zararla donenler de az degil. ama + 3000 $ ile donebilecegini sanmıyorum. ablan da saglam kredi saglamıs he bu arada devlet gibi apla

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

daha önce gidip gelenler varsa nekadar parayla döndüklerini yazabilirler mi? ayrıca bir işte çalışırsa masraflarını anca cıkarır ama eğer 2 işte çalışırsa bence birikim yapabilir ama nekadar yapacagı yine kendi elinde.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

demet bence bu kadar kfana takma orası fırsatlar ülkesi ben tanıdığım olarak 5000 dolar yapıp geri dönen birini şahsen tanıyorum... bu kazanç olayı senin oradaki performansına ve girişkenliğine bakar ben bunu öğrendim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

tek işle 3000 dolar geri getirmek imkansız. ordaki 3 ay boyunca konaklama-yeme-içme vs. için 1500 dolar harcaman muhtemel.. ben toplamda 3500 dolar kazandım tek işte çalışarak. hiç gezmesem ve alışveriş yapmasam 2000 dolar getirebilirdim. ama ben yaklaşık 700 dolar borçla döndüm zaten oraya gidip de gezmemek ve alışveriş yapmamak imkansız..

Wat Profesörü hati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Benim döneceğime 1 ay kala bankada 3000$ param vardı. İstesem 1 ay daha çalışıp bu parayı 5000$ yapabilirdim. New Jersey'den Phila'ya gittiğim gün işe başlamıştım. Aslında ben dönmeyi düşünmüyordum. Oradaki okul için para biriktirmiştim. Sonra vazgectim ve artık paraya ihtiyacım kalmayınca işten de çıktım ve paramın 2000$ ını harcadım ve 1200$ la türkiyeye geri döndüm. Yani istersen bu parayı biriktirebilirsin Demet. Tamamen sana kalmış...
    Her türlü istek, görüş ve şikayetlerinizi hayatikilic@turkishwat.net adresine iletebilirsiniz.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Ya hati sen bayaa pişmişsin galiba oralarda, takip ediyorum ne zamandır da senin bayaa bi tecrüben var; baksana New Jersey'den Philiye gittim iş buldum hemen çalışmaya başladım diyon yaw

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

selam arkadaşlar ben de demet gibi para kazanarak ve de masrafları çıkartarak dönmenin hesabındayım biraz geç vaşvurduğum için ve de ancak haziran 16dan sonra gidebileceim için şirket istediğim yerleri(virginia,new jersey) ayarlayamayacağını söylüyo.eğer başka bir yere gidersem doğuda sizce ikinci iş bulma imkanı yine de olabilir mi ilginiz için teşekkürler gidiceklerede bol şanslar

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Gideceğin yer şehir olursa rahatlıkla bulursun. Şehir değil de tatil bölgesi ise yine ahatlıkla bulursun. Eğer ingilizcen iyi ise hiç düşünmene bile gerek yok. Orada iş çok rahat bulunuyor. Biraz araştırman gerekecek ve kendine güvenin olmalı
    admin (at) turkishwat.net

Wat Profesörü hati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı LusiD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya hati sen bayaa pişmişsin galiba oralarda, takip ediyorum ne zamandır da senin bayaa bi tecrüben var; baksana New Jersey'den Philiye gittim iş buldum hemen çalışmaya başladım diyon yaw
    Sağol LusiD teveccühünüz. Arkadaşlar iş bulmanın en iyi ve en kolay yolu gördüğünüz her yere iş sormaktır. iş ilanı var yada yok. Siz şansınızı deneyin. Utanacak sıkılacak bir şey yok. Birde arkadaşlar ordan yerlilerle tanışın. Orada yerleşik yaşayan kişiler mutlaka bizden daha iyi bilirler bölgedeki işleri ve iş fırsatlarını. Onlar size yardımcı olabilir iş konusunda...
    Her türlü istek, görüş ve şikayetlerinizi hayatikilic@turkishwat.net adresine iletebilirsiniz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim öle ablam olsa workandtravel a ne gidecem direk marmarise tatile giderim beaa))))))

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks