Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ds formumla girdim yeşili bastılar :( :)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart ds formumla girdim yeşili bastılar :( :)

arkadaşlar ds formumla girdim vize görüşmesine pek iyi geçmedi görüşmem heyecan yaptım biraz birde 4. sınıfım isim soruşturmasına takıldım red vermedi
    ama soruşturma 1 aydan belli olur red verme olasılıkları varmı ? eğer red verirlerse vizeyi gönderdikten sonra bir daha şansımda yok . birde eğer red verseydi direk pasaportumu uaztırdı diye düşünüyorum bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim kafam çok karışık bu günler nasıl geçecek bilmiyorum düşün düşün...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Çok iyi olmamış bilet bulman açısından.. ama red vereceklerini düşünmüyorum, çünkü soruşturma genellikle sahtecilik yapan insanları elemeye yönelik bir uygulama...

Umarım sorunsuz alırsın.
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşım amcam dicle tıpta doçent ve o da isime takıldı. eğitim konferansı vardı usa'de 2 ay sonra vizesini verdiler ama tabi yetişemedi.

sen nisan civarı takıldıysan yetişir bence
    gittim; gezdim; gordum....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bana soruşturma olayı gelmedi ama vize görüşmem kötü geçti ve yeşil kağıt verdiler..pasaportumu da aldılar..pasaport boş geldi..bi anı oldu gitti işte o zaman

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

buyuk olasılık ds formunun 1 ekimden daha sonra bitmesiyle alakalıdır.
    Bugun bizimde basımıza geldi beraber gittiğim arkadasın.
    Turk ogrenciler için 10. ayın 1'inden sonra biten dsleri kabul etmiyorlar.
    dikkat edin bu konuya.
    ds ni sirkete ver duztirsin.
    sonra alırsın işallah.
    (eger sorun buysa)

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

durum bahsettiğimden farklı olabilr. isim sorusturmasıysa tek sorun bence gelir yakında. baya olmus anladıım kadarıyla.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

isim soruşturması bazen 6 ay sürebiliyo..aslında çok saçma bişey tc kimlik no denen bişey var hemen bakabilirler..ama bööle yapıyolar dicek bişey yok

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

uzun sürüyor aama biliyorlar work and travele katılacağımız herhalde o yüzden yetişir umarım bilet fiyatlarıda uçuyor bu arada stresde cabasıııı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı soniverson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzun sürüyor aama biliyorlar work and travele katılacağımız herhalde o yüzden yetişir umarım bilet fiyatlarıda uçuyor bu arada stresde cabasıııı
    Nekadar stres yapmatığının gerçekten farkındayım. Geçen sene bizim arkadaşın başına geldi ve pasaportu 18 haziranda vize ile beraber gelmişti. Yani beklemeye devam et. Eğerki çok geç tarihe kalırsa bilet için şunu yap. Uçağın son zamanlarında yani son 12 saat kala biletler çok ucuza gidiyor, nedeni ise boş kalan koltuklar onları beklemeni tavsiye ederim.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı march_march Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nekadar stres yapmatığının gerçekten farkındayım. Geçen sene bizim arkadaşın başına geldi ve pasaportu 18 haziranda vize ile beraber gelmişti. Yani beklemeye devam et. Eğerki çok geç tarihe kalırsa bilet için şunu yap. Uçağın son zamanlarında yani son 12 saat kala biletler çok ucuza gidiyor, nedeni ise boş kalan koltuklar onları beklemeni tavsiye ederim.
    teşekkürler bilgilerin için arkadaşım beklemekten başka öarem yok görünür görünmez sitede yazacam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks