Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ankarada amerikan konsolosluğu

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart ankarada amerikan konsolosluğu

arkadaşlar ben ankaraya daha önce bir kez gittim yani pek bilmiyorum ankarayı. konsolosluk nerededir? metroyla gidebilirmiyiz?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

kızılayda inip meydandaki duraktan 227 nolu otobüse biniceksin(aşağı ayrancı otobüsü)
    muavine söylersen amerikan konsolosluğuna gidicem diye onlar seni uygun durakta indirirler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ya da kızılayın gobegınden yukarı dogru hıc bı yere sapmadan yuru sag tarafında göreceksın zaten en fazla 20 dakıka hatta surmez bile. yıne sorarsan yardımcı olurlar zaten bu ankaralılar cok iyi insanlar yaa

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşın önce kızılaya gelmesi gerek tabiki eğer otobüsle geleceksen aştiden ankaraya bin kızılayda in bakanlıklar yönü gençlik parkı çıkışından çıkarsan daha iyi olur ordan düz yukarı çıkcan biraz ileride zaten belçika büyükelçiliği var onu da geçcen 20 dakika yürürsün yani sorarsan gösterirler zaten otobüse binmene de gerek yok aslında
    GaZi İiBf

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gençlik parkı ulusta güven park olmasın?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı gkhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gençlik parkı ulusta güven park olmasın?

ha guven park ha genclık parkı ne farkeder park işte

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tren garında indikten sonrasını tarif edermisiniz arkadaşlar tabi ankara garı

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

ben trenden indikten sonra istasyonun önündeki anayolu takip ettim.kızılayı geçtim.yukarı doğru baya yürüdüm.sonra buldum.yollarda hep birilerine sordum tabii.sora sora bulursun ya. devamlı yukarı çıkcaksın.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

trenle ankaraya gelicem. daha önce birkez daha gelmiştim trenle. istasyondan indikten sonra uzun bir alt geçit vardı onu kullanarak karşı tarafa geçiyoruz sanırım, daha sonra aşağı dogru en az yarım saatlik bir yürüyüşle kızılaya varıyoruz oradan sonrasını sorarak sizlerinde anlattığı güzergahı kullanarak konsolosluğu bulurum artık. bide konsoloslukta işlemler nekadar sürer?

Tecrübe Puanı
    18

konsoloslıkta aşağı yukarı girip çıkman 1 saati bulur ya .randevu saatinden 15dk.önce kapıda bulun.ordaki polis önce pasaportunu alıcak,sonra ismini okuyacak.içeri girceksin güvenliği geçtikten sonra belgelerin tam mı diye bakacaklar.sonra camekanlı bölmede gerekli belgeleri verceksin.sana bir sıra no vercekler.onunla içeri girecen,sonra eşyalarını x ray cihazından geçiyorsun.sonra bekliyorsun.ne zaman sıra gelirse artık.zaten görüşme 2-3 dk.sürüyor.orda görürsün zaten senden önce konuşanları.şu an durum nasıl bilmiyorum.ama benim 1 saatimi aldı yaklaşık olarak.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ankara garında indikten sonra iki seçeneğin var.garın içinde dükkanlar var.elbise vb. gibi şeyler satan dükkanlar.eğer orayı takip ederek çıkarsanız maltepeye çıkmış olursunuz.ornın hemen yanında zaten ankaray ver.ona binerek iki durak sonra kızılya varırsınız.eğer diğer taraftan çıkarsanız yani boş koridoru takip ederek çıkarsanız ulusa çıkmış olursunuz.çıktınızda direk yürüyün.zaten orda yolun solunda 19 mayıs stadyumu sağında gençlik parkı var.yolun ilerleyin ilerken metro duranı sorun.ulus metrosuna binerekte kızılaya gelebilirsiniz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

olum hep karıştırıyom zaten yarım saat düşündüm yazmadan gençllik mi güven mi diye ama gençlik yazdım hehe
    GaZi İiBf

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

heheheh jeconur açmış bi konu ama sonra kaybolmuş verilen mesajlarda ikinci sayfaya taşmış DD

Tecrübe Puanı
    18

niye kaybolsun ya adam daha dün mesaj atmış.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ankaraya geçen pazartesi gittim sizlerinde yardımıyla konsolosluğu çok kolay buldum fatih26 nın anlattığının anlattığının aynısı yaptım ve vizemi aldım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ayrıca adres konusunda yardım eden arkadaşlara çok teşekkürler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hadi hayırlı olsun jeconur bende ankarda gircem vize grş. nasıl tipler var.Sıkıntı oldumu hiç mülakat esnasında ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks